Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
w niektorych stacjach podczas reklam jest pokazany czas ich trwania liczony wspak, uwazam to za swietne rozwiazanie...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Dziabor
to kolejna z umow telewizyjnych z reklamodawcami, tak musza robic, sprawa ta byla poruszana ponoc w sejmie i stacje mialy to zmienic


Oni leją na to.

Omijają przepisy i nadają reklamy na jakichś innych częstochliwościach (lub coś takiego). W efekcie reklama teoretycznie jest na tym samym poziomie głośności, a w rzeczywistości jak ryknie to trzeba ściszać.

Kurewstwo, które jest niezmiennie od lat.

Bzyku #4027326 28/07/2010 05:46
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Jakas marka (chyba sharp) wprowadzil ochrone przed tego typu zjawiskiem smile. Jezeli sie nie myle to po prostu dzwiek z reklam jest dopasowywany do poziomu glosnosci filmu.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
farbostarter

xTNTx #4028639 29/07/2010 01:45
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
jasna dupa grin

lelu #4028643 29/07/2010 01:47
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Lol lelu laugh

post nad Tobą =D

kadus #4028806 29/07/2010 02:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Ludożercy złapali Rumuna...przywiązali go nad ogniskiem, gdy nagle wódz przypomniał sobie, że skończyły się im przyprawy. Mówi więc:
- Obracajcie go wolno nad ogniem aby się równo przypiekał a ja pędzę po pieprz i sól...
Wraca po chwili i widzi, że jego ludzie wrzeszczą i kręcą Rumuna na rożnie max szybko...
- Przecież mówiłem aby go wolniutko obracać...!
- No tak, wodzu ale jak go obracamy wolniej to wyjada ziemniaki z ogniska... )

Zaixi #4029613 29/07/2010 09:04
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Dobre laugh laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
laugh laugh laugh
[u][/u]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
moze glupie ale mnie rozbawily grin :

BARDZO MADRA STARA CHINSKA BAJKA Z MORAŁEM:
Idzie Gepard przez dzungle i slyszy wolanie:
- Na pomoc, help!
Patrzy, a tu Slon wpadl do rozpadliny i nie moze wyjsc.
Slon:
- Pomoz mi wyjsc!...
Gepard:
- No dobra - podaje mu lape i ciagnie. Ale Slon jest za ciezki.
- Sluchaj, skocze po mojego kumpla Jaguara to razem cie
wyciagniemy.
No i polazl.
Przyszedl Gepard z Jaguarem i wyciagneli Slonia.
Minal tydzien. Idzie Slon przez dzungle i slyszy wolanie o
pomoc. Patrzy, a tu Gepard wpadl do rozpadliny.
Gepard:
- Pomoz mi, Sloniu!...
Slon:
- No jasne, moj przyjacielu! Podam ci mojego czlonka, zlapiesz
sie go i cie wyciagne, OK?
Slon podal czlonka Gepardowi.
Ten zlapal sie i wyszedl z dziury.
MORAL:
Jak masz duzego czlonka to niepotrzebny ci Jaguar.

Przychodzi 3 pedałów do lekarza i skarżą się, ze chyba mają nadwrażliwość odbytu. Lekarz mówi, że musi to zbadać. Bierze pierwszego gościa, każe mu zdjąć spodnie i się pochylić, potem wkłada mu miedzy pośladki drewniana szpatułkę lekarska i pyta:
- Co pan czuje?
- 40 letni jesion, który przeżył dwa pożary lasu, z okolic Suwałk, ścięty dwa sezony temu, obrobiony w tartaku koło Białegostoku, wykończony niemieckim papierem ciernym o ziarnie...
- Dość! Ma pan wrażliwy odbyt, ale zobaczymy jak reszta.
Wchodzi drugi pacjent, sytuacja się powtarza, tylko lekarz ładuje mu miedzy pośladki stetoskop i pyta:
- Co pan czuje?
- Niskoprocentowa ruda żelaza ze złóż północnej Szwecji, wydobyta około 5 lat temu, przetopiona w hucie w Zagłębiu Ruhry, z lekkim dodatkiem manganu, tytanu i....
-Dość! Ma pan wrażliwy odbyt, ale jeszcze sprawdzę ostatniego z was.
Wchodzi trzeci koleś, zdejmuje spodnie, pochyla się, lekarz wkurzony chlusnął mu w tyłek kubek gorącej herbaty, a on na to:
- Oj oj oj!
- Co, gorąca?!
- Nie, gorzka!

Przy skrzyżowaniu siedzi na koniu Strażnik Miejski.
Z naprzeciwka w jego kierunku jedzie na rowerku mały chłopiec.
Strażnik woła go do siebie.
- E, mały chodź no tu.
Chłopczyk podjeżdza, a strażnik pyta:
- Święty Mikołaj przyniósł ci ten rower?
- Tak.- Odpowiada chłopczyk.
- To napisz mu, żeby w tym roku przyniósł ci lampkę do tego roweru. I
zadowolony z siebie ukarał młodego mandatem za 50 złotych.
- A pan to od Mikołaja dostał tego konika? - pyta dziecko.
- Tak. - Odpowiada Strażnik Miejski.
- To niech pan napisze Mikołajowi w tym roku, żeby kutasa montował
konikowi między nogami, a nie na grzbiecie.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Wczoraj kumpel opowiadał mi dobry kawał, postaram się to jakoś tu opowiedzieć smile

Gość (powiedzmy Franek)wraca z imprezy, do domu daleko, busa nie ma.. Podchodzi do taksówkarza i pyta się za ile do centrum.. Kierowca odpowiada, że za 25zł pojedzie.. Klient na to, że ma tylko 10 zł, a to przecież 2km jest.. Taksówkarz twardo, że nie ma szans..
Klient zdenerwowany, idzie na piechotę i obiecuje sobie, że jakoś się zrewanżuje..
Mija kilka dni, Franek przypadkiem znów przechodzi obok postoju taxi i widzi, że na końcu kolejki kierowca, który go nie chciał za 10 zł podwieźć. No to Franek podchodzi do pierwszej taksówki i pyta.. Za ile na Starówkę? Za 20 zł - odpowiada taksówkarz.. Franek mówi, dam Ci 50 zł, jak po drodze zrobisz mi loda. Taksówkarz wkurzony, zaczął się drzeć i przegonił Franka.
Franek o to samo pytał wszystkich taksówkarzy, aż wreszcie dochodzi do tego ostatniego, by wyrównać rachunki.
Mówi Mu tak.. Za ile pojedziemy na Starówkę? Za 20 zł słyszy.. A Franek na to, dam Panu 50zł, jak pojedziemy przejeżdżając wolno obok Pana kolegów, a Pan będzie im machał ręką przez szybę.. Zgoda? Zgoda.

smile


Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by wwwujek
Wczoraj kumpel opowiadał mi dobry kawał, postaram się to jakoś tu opowiedzieć smile

Gość (powiedzmy Franek)wraca z imprezy, do domu daleko, busa nie ma.. Podchodzi do taksówkarza i pyta się za ile do centrum.. Kierowca odpowiada, że za 25zł pojedzie.. Klient na to, że ma tylko 10 zł, a to przecież 2km jest.. Taksówkarz twardo, że nie ma szans..
Klient zdenerwowany, idzie na piechotę i obiecuje sobie, że jakoś się zrewanżuje..
Mija kilka dni, Franek przypadkiem znów przechodzi obok postoju taxi i widzi, że na końcu kolejki kierowca, który go nie chciał za 10 zł podwieźć. No to Franek podchodzi do pierwszej taksówki i pyta.. Za ile na Starówkę? Za 20 zł - odpowiada taksówkarz.. Franek mówi, dam Ci 50 zł, jak po drodze zrobisz mi loda. Taksówkarz wkurzony, zaczął się drzeć i przegonił Franka.
Franek o to samo pytał wszystkich taksówkarzy, aż wreszcie dochodzi do tego ostatniego, by wyrównać rachunki.
Mówi Mu tak.. Za ile pojedziemy na Starówkę? Za 20 zł słyszy.. A Franek na to, dam Panu 50zł, jak pojedziemy przejeżdżając wolno obok Pana kolegów, a Pan będzie im machał ręką przez szybę.. Zgoda? Zgoda.

smile


dobre smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399


to jest kurwa mocne grin mecz w Polsce ciekawe jaki to klub i jaka to liga grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Ryan to było bardzo dawno temu smile I było rozmkniniane jaka to liga i drużyny wink Przekop tematy sprzed 1.5 roku piwo

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by *Mili*
Ryan to było bardzo dawno temu smile I było rozmkniniane jaka to liga i drużyny wink Przekop tematy sprzed 1.5 roku piwo

byc bylo, ale chyba za daleko pojechales z tym poltorej roku laugh


Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ruch Chorzow 1 - 3 Austria Vienna
Wisla Krakow 0 - 1 FK Karabakh
Jagiellonia Bialystok 1 - 2 Aris Saloniki
Sparta Prague 1 - 0 Lech Poznan
Polska 0 - 6 Hiszpania

Euro 2012 nasze!!! 'mehikańska fala' hura laugh

Llama #4032129 30/07/2010 06:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Llama
Ruch Chorzow 1 - 3 Austria Vienna
Wisla Krakow 0 - 1 FK Karabakh
Jagiellonia Bialystok 1 - 2 Aris Saloniki
Sparta Prague 1 - 0 Lech Poznan
Polska 0 - 6 Hiszpania

Euro 2012 nasze!!! 'mehikańska fala' hura laugh

Jagielloni bym do tego szajsu nie podpinał. zapłacili frycowe za debiut, ale za to mieli o wiele silniejszego rywala niz Lesio i Wisełka.

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel, alfa), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,902
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1