Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
A tak powaznie... zerknij na strone buka, w dzial odpowiedzialna gra, tematy tam zawarte moze troszke Cie ostudza..

- Niepełnoletni gracze
- Odpowiedzialna gra
- Problemy z hazardem
- ****** stworzył projekt badawczy
- Profesjonalna pomoc, linki i numer kontaktowy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Conrad, nie ma to jak sylwek z automatami :)) Nie dziwi mnie to w sumie, ze wychodziliscie smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Agassi, po co zabierasz glos w dyskusji, jezeli Ciebie nie dotyczy?

Ale taki masz styl niestety ... Zabierasz glos w sprawie o ktorej nie masz zielonego pojecia. I to nie tylko ten temat.


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by arkadius
Agassi, po co zabierasz glos w dyskusji, jezeli Ciebie nie dotyczy?

Ale taki masz styl niestety ... Zabierasz glos w sprawie o ktorej nie masz zielonego pojecia. I to nie tylko ten temat.

masz rację,ze nie mam jak cała reszta nieuzależnionych grin

BTW rzuć sobie okiem na qc tenisa tam nasz najwiekszy przegrany szlagier wodzi rej aż miło laugh

BTW czy my sie znamy bo Tobie tak sie wydaje ?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
gram caly czas ostatnio wygrywam



od 3 miesiecy i idzie powoli ogolnie

jak bylo kiedys i co przezylem opisalem

ciegle nie uzyskalem odpowiedzi,

nie chodzi o recepte co zorbic aby bylo.....




ale opisujac swoje przezycia nikt nic nie porawdzil stwierdzil itp

i nawet jakis cham napisal dziecko neo

ku.... co to ma znaczyc, barana se szukasz, zadnym dzieckiem internetowym nie bylem, ostro bylo ale nie na czacie przy.....pie

jak narazie ten co to stwierdzil siedzi na forum juz nascie lat i huj co widzial

kto tu jeste baby neo??? jak narazie ty siedziales siedzisz i bedziesz siedzial na forum i sie trze....


kto? Ty wiesniaku

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
Originally Posted by piko1981
Originally Posted by szlagier
zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow

Dobry koment buszmen smile

Szlagier(Baby-neo) napisz lepiej ksiazke: Jak z 10k zrobic 900PLN smile

to do tego Pana co jest dzieckiem neostrady

cale zycie przed komputerem jego wrazenia , przezycia dorastanie odbylo sie na czacie, pinnuj literek aby bledow nie bylo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
3razy czytałem co napisales i nadal nie kumam, chyba ze to jakas niezrozumiała dla mnie poezja :
Quote
jak bylo kiedys i co przezylem opisalem

ciegle nie uzyskalem odpowiedzi,

nie chodzi o recepte co zorbic aby bylo.....

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
Originally Posted by bolo_lacznik
3razy czytałem co napisales i nadal nie kumam, chyba ze to jakas niezrozumiała dla mnie poezja :
Quote
jak bylo kiedys i co przezylem opisalem

ciegle nie uzyskalem odpowiedzi,

nie chodzi o recepte co zorbic aby bylo.....

w czym problem to wyjasnie czego nie rozumiesz



opisalem to jak polubilem hazard i co robilem aby w nim byc

i co jest teraz


moge wyjasnic cos jak chcesz

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
no wiec tak : przeczytałem wszystkie Twoje posty (nie bylo latwo) i w zadnym nie widzialem jakiejkolwiek prosby o porade czy cos w tym stylu, a teraz piszesz ze "ciagle nie uzyskalem odpowiedzi" wiec pytam ogolnie odpowiedzi na co szukasz i zaznaczam ze ja Ci jej nie udziele ;-)


Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
inni kolesie otrzymywali

wiem ze nie ma co pisac nie potrzebuje zadnej odpowiedzi bo nie po to to pisalem

ja chcialem odpisac innym ze nie maja zadncyh problemow

a problem ze ktos splaca dlugi i jedynie jego celem jest odkucie stanow 10% probelmow jakie mozna miec

u mnie zadluzenie sie powazne bylo pierszym etapem czescia nieszczesc w ktore brnelem w mojej chorobie hazardu

moja wypowiedz miala byc odpowiedzia Panom co rozpaczaja ze nie wiele z wyplaty zostaje bo to jeszcze nic

moja wiedza na temat uzaleznienia od haradu jest wielka,wiem jak dziala na psychike co mozna zrobic i czemu to sie robilo i tak potoczylo a jak powinno

chcialbym to kiedys wykorzystac i pomagac innym, swiat zmienic takie mam teraz mazenia

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
kazdy z nas ma jakies problemy i to chyba nie temat zeby sie licytowac kto ma wieksze bo zaraz ktos wyskoczy z nieuleczalna choroba
strzała

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
temat do zkaonczenia usuniecia, wogole nie wiem po co zalozyl go ten co zalozyl

napisal ze ma problem bo ma dlugi

ze jasna ma i ma se z nimi poradzic a ja nie to se nie poradzi

a czy bedzie gral czy nie to niech sie o to na czacie nie pyta

pewnie mial chec pogadania


zamykam ten bzdetny temat


ADIOS

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
peer jest poryta cale szczescie ze se odpuscilem

ja dzis nic nie zagralem a mam na to srodki

jutro Doding czy jak on sie nazywa

ljuba aut i nie pomoze mu nawet Umag

zlow polegnie

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
pomylilem okienko mialo byc na qausi


TEMAT ZAMKNIETY


GAME OVER

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
zamykam ten bzdetny temat
z Toba jest gorzej niz myslisz/niz wszyscy mysleli grin

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
szlagier, albo jesteś rafterem, albo jego dzieckiem, bo widzę full podobieństw
ten sam chaotyczny styl narracji, te same błędy, ta sama logika myślenia, a raczej jej brak, te same wyniki gry
witaj ponownie, a jeśli jesteś dzieckiem raftera, to poszukaj sobie jego tematów, bo prawdopodobnie jesteś genetycznie obciążony
pozdro :-)

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
zamykam ten bzdetny temat
z Toba jest gorzej niz myslisz/niz wszyscy mysleli grin

temat zamknelem smile wiec czego sie udzielasz zaczepki szukasz???

patrz zeby z toba nie bylo gorzej


powtarzam


TEMAT
CLOSED


WC NIE CZYNNE
LOCKED

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
temat zamknelem smile wiec czego sie udzielasz zaczepki szukasz???
szukam grin nie Ty zakładales ten temat i nie ty go chyba zamykasz ;-)

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
Originally Posted by juan_carlos
szlagier, albo jesteś rafterem, albo jego dzieckiem, bo widzę full podobieństw
ten sam chaotyczny styl narracji, te same błędy, ta sama logika myślenia, a raczej jej brak, te same wyniki gry
witaj ponownie, a jeśli jesteś dzieckiem raftera, to poszukaj sobie jego tematów, bo prawdopodobnie jesteś genetycznie obciążony
pozdro :-)

NAWET nie masz pojecia jaka mam wiedze i jaki jestem dobry

nie masz startu przy mnie

lecz powiem jedno obstawianie sportu ludzi jest wiadome czym


jakis koles napisal ze gra rozsadnie


to co zasze mu czlowiek wygra ktory ma



wiem tez o co chodzi trzeba czekac na specjalne zdazenie sledzic ogladac i jak warto zagrac ale czy tak sie da

a i tak nie zawsze sie ulozy jak powinno wiec nie oszukujcie siebie samuch chyba ze gracie po 20 zloty bo ten co to pisal to na lody zarabia w ten sposob


ja od Roland gaross tego roku jestem duzo na plus

i moge se pozwolic na wtopy po 3 tysia i mam to w dupie duzo se kupilem i jestem juz zarobiony w ty roku

tyle


jutro doding apmietajcie ja wkladam w to mocno kutasa

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
a ja myślałem ze to ze mną jest coś nie tak laugh laugh laugh

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, forty, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, Lukasz111, rafal08), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1