|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Big Ben, dzięki za wczoraj  . Coś nowego na dzisiaj ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
korekta w milenium..
Lewandowski @1.70 Rimmer @1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Rimmer się wczoraj wypowiadał że dla niego Lewandowski to główny kandydat do złota
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ma ktoś live do siatkówki plażowej ? World Tour babeczek i chłopów. xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
ja nie wiem, bo 800 nie nie moja bajka..
wiem za to, że:
Lewandowski-Rimmer
milenium: 1.40 - 2.45 unibet: 2.30 - 1.55 a w bet365 jest 3.00 - 2.00 wiec po kursie 3 moze sprobuje lewego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz, 800 m): Chciałem jak najmniejszym kosztem energii wejść do finału i to się udało. Jestem w niesamowitej formie, mam najlepszy wynik ze startujących i mój awans do finału był tylko formalnością. Kolejny raz zastosowałem taktykę, by biec pod koniec stawki i okazała się ona trafną. Lewy na V i lecimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Sudol srebro w chodzie na 50km
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Trzeba się do pracy zbierać .. Mega peffy - Walczyć i wygrywać  ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Tylko ze Lewy to jutro o 19:35  Ja zaraz jakies V na dziisiaj wybiore i cos podrzuce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Tak tak, Lewy jutro i dziś nie stawiałem nic z tego biegu  Później się postawi jak dostanę info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
problemy zdrowotne Anity jakieś poważne?? czy izzi win??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
http://sport.wp.pl/kat,1762,title,Polak-chce-zdobyc-zloto-Walczy-z-bolem,wid,12523460,wiadomosc.html?ticaid=1a9d6
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Gracie cos na dzis cos z Barcelony oprocz Wlodarczyk ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Gracie cos na dzis cos z Barcelony oprocz Wlodarczyk ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
gracie ja Anity nie gra boje się o ten uraz i ewentualne wykluczaniem Lysenko 1-2 Krivoshapka 1-2 Svoboda 1-2 Baddeley- Estevez 1 Borlee v Hejnova - Stamblova 1 Antyukh v Yefremova - Rosolova 1 Firova - Grenot 1 Meadows - Martinez 1 Klyuka - Klocova 1 Feofanova v Noga - Sherman 1 dziś bogata oferta i jest z czego wybierać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
na dzis pewniak w wodnej over chorwacja - iran 26,5  to cwiercfinal wiec mysle ze chorwacja zleje iran tak jak lay go hiszpania , australia i rumunia we wszystkich mezah faworyci przekroczyli linie over
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Panowie takie pytanie mmnie nurtuje: wlaśnie oglądałem bieg przez płotki z udziałem naszego reprezentanta - Artura Nogi, koleś się zakwalifikował dalej i bardzo fajnie ale na zwolnionym tempie pokazywali jak biegli i widziałem że Nasz biegnie z kur... jakąś ketą na karku (czyt. łańcuchem) ahhahahahahaha po huj mu to podczas biegu?? normalnie latało mu to wokół szyi  może ktoś bardziej w tym siedzi i wie po co biegacze noszą coś takiego ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
taki mają styl  murzyni są często obwieszeni złotem w biegach sprinterskich, a widac biali nie chcą byc gorsi chociaż pod względem biżuterii.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Po to, żeby potem móc na coś zrzucić niepowodzenie  Pamiętam jak kiedyś jak do Warszawy przyjechała na turniej tenisowy Bondarenko i kupiła sobie jakieś pierścionki, mówiła, że źle się z nimi gra, ale są ładne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|