|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jutro jedyna liga gdzie moga zarobic sensowne. Rezygnowalibyscie z 50 k i wiecej za mecz ? po za tym Ole wie ze Dania ma szanse na zloto w tych warunkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Musza dzisiaj jechac. Jutro nie ma jak przeciez. jak juz zabierasz glos to postaraj sie by to mialo choc troche sensu... czemu nie ma jak? bo liga? to lige przeloza... rok temu tez jechali przed poludniem w niedziele, zamierzajac sie wyrobic na popoludnie na lige, ale jak juz doszlo co do czego to po prostu przelozyli pare spotkan ligowych i po krzyku... i jeszcze jedno... nie moga przelozyc Druzynowki na poniedzialek, gdyz istnieje przepis ze miedzy polfinalami a finalami reprezentant kraju wciaz uczestniczacego w zawodach nie moze startowac w ligach... tyle w temacie ze "ojej, jutro nie moga"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Jutro jedyna liga gdzie moga zarobic sensowne. Rezygnowalibyscie z 50 k i wiecej za mecz ? po za tym Ole wie ze Dania ma szanse na zloto w tych warunkach sensownie, sensownie, ale niestety jak nie pojada dzis druzynowki to i jutro ligi... nie moga zrobic jutro ligi a w poniedzialek druzynowki... co do olsena - kupa racji choc czy on pusci dalej zawody z takim dorobkiem pkt Dunczykow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Amir co ty za glupoty znow pierdzielisz? A co oni maja do tego nie moga jechac jutro i tyle jak jest druzynowka lige przeloza i tyle a jak nie to kazdy jedzie w tym co ma ! Zawodnicy maja gowno do tego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Staraj sie budowac zdania podrzednie zlozone zebym mogl Ciebie zrozumiec. W innym przypadku cofnij sie do podstawowki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
niemożliwe stało się możliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
jutro o 15 jadą od nowa!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
chce ku.rwa zwrotu zakladu live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Od nowa czy od 5 biegu? Pytam profilaktycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Ole Olsen musial taka decyzje podjac  pomogl Dunczykom ktorzy dzis ruszyli beznadziejnie a przy okazji utarl nosa Szwedom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ja też chce zwrotu niestety trzeba czekać 72 h chyba
Ehh a tutaj taki mecz Maria - Aga
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
W Tobecie tylko 36h musze czekac :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Ty juz dobrze rozumiesz co ja pisze chyba ze jestes jeszcze glupszy niz twoje typy i ja myslalem pzdr jedziemy jutro o 15 i git
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Ole Olsen musial taka decyzje podjac  pomogl Dunczykom ktorzy dzis ruszyli beznadziejnie a przy okazji utarl nosa Szwedom  czy mnie sie wydawalo ale jak ludzie wychodzili ledwo ktory mial parasolke
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Ty juz dobrze rozumiesz co ja pisze chyba ze jestes jeszcze glupszy niz twoje typy i ja myslalem pzdr jedziemy jutro o 15 i git
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Od nowa czy od 5 biegu? Pytam profilaktycznie  profilaktycznie odpowiem Ci tak: jezeli Grand Prix jest przerwane w polowie jednej z serii to licza sie wyniki z konca ostatniej rozegranej serii czyli te w ktorych wszyscy maja ta sama ilosc startow tu jest druzynowka, wszystkie druzyny maja ta sama ilosc, wiec ja sie nie zdziwie jak ruszymy od biegu 5...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Od nowa czy od 5 biegu? Pytam profilaktycznie  profilaktycznie odpowiem Ci tak: jezeli Grand Prix jest przerwane w polowie jednej z serii to licza sie wyniki z konca ostatniej rozegranej serii czyli te w ktorych wszyscy maja ta sama ilosc startow tu jest druzynowka, wszystkie druzyny maja ta sama ilosc, wiec ja sie nie zdziwie jak ruszymy od biegu 5... very vatplive
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka