|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Od nowa czy od 5 biegu? Pytam profilaktycznie  profilaktycznie odpowiem Ci tak: jezeli Grand Prix jest przerwane w polowie jednej z serii to licza sie wyniki z konca ostatniej rozegranej serii czyli te w ktorych wszyscy maja ta sama ilosc startow tu jest druzynowka, wszystkie druzyny maja ta sama ilosc, wiec ja sie nie zdziwie jak ruszymy od biegu 5... very vatplive kardynal a odpowiedz mi czemu jak w zeszlym roku lunelo po 19 biegu i czekano przez godzine na wznowienie zawodow to pojawila sie informacja ze liczy sie wynik po biegu 19 a nie 15? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
W Tobecie tylko 36h musze czekac :/ tzn ze te mecze nie beda liczone jutro i dopiero hajs na koncie za 3 dni ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
w sensie jezeli zawody nie zostalyby wznowione to liczylby sie wynik po biegu 19 (Polacz mieliby braz) a nie po 15 (pelna seria a Polacy srebro)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
oby jutro nie pojechali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Od nowa czy od 5 biegu? Pytam profilaktycznie  profilaktycznie odpowiem Ci tak: jezeli Grand Prix jest przerwane w polowie jednej z serii to licza sie wyniki z konca ostatniej rozegranej serii czyli te w ktorych wszyscy maja ta sama ilosc startow tu jest druzynowka, wszystkie druzyny maja ta sama ilosc, wiec ja sie nie zdziwie jak ruszymy od biegu 5... powiedzieli wyraźnie od nowa. Wszystkie dzisiejsze biegi sa anulowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Powiedzial komentator na C+ ze anulowane sa te 4 biegi i jutro o 15 wszystko od nowa leci :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
w sensie jezeli zawody nie zostalyby wznowione to liczylby sie wynik po biegu 19 (Polacz mieliby braz) a nie po 15 (pelna seria a Polacy srebro) w tv powidziel ze od poczatku dunom nie idzie wiec nie ma wyjscia repeat please 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
W Tobecie tylko 36h musze czekac :/ tzn ze te mecze nie beda liczone jutro i dopiero hajs na koncie za 3 dni ?? Nie. Jezeli zawody nie beda wznowiony do 7 rano w poniedzialek [36h] to zwrot kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
to przypomne argumentacje: bo to nie GP gdzie licza sie po pelnych seriach wyniki by kazdy mial tyle samo startow... tu jest druzynowka, kazdy ma ta sama ilosc biegow rozegranych w kazdym momencie... dlatego moim skromnym zdaniem wznowimy jutro od 5 biegu...  za chwile ktorys buk wystawi zaklad - jedziemy od nowa (1.40) czy tez licza sie wyniki (2.50) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
W Tobecie tylko 36h musze czekac :/ tzn ze te mecze nie beda liczone jutro i dopiero hajs na koncie za 3 dni ?? Nie. Jezeli zawody nie beda wznowiony do 7 rano w poniedzialek [36h] to zwrot kasy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja chce zwrotu za win szwecji zagarny live
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ok to skoro jutro bedziemy jechac od 5 biegu to ide na etat do C+ jako ekspert zuzlowy... Boubson Wam mowi - nie pojedziemy od nowa! inna sprawa ze jechanie od 5 biegu moze nie byc na reke Olsenowi i pozostalym Dunczykom i wtedy moze sie okazac ze regulamin kazdy czyta po swojemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nawet mi nie mówcie o zwrotach mam zagrana fredke po 1.80 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620 |
http://espeedway.pl/news,final_dps_przelozony_na_niedziele,39779,10.html
Zawody od nowa.. na Canal+ tez tak podawali..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
A ja wam mówie że jutro jedziemy od 1 biegu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Boubson mylisz pojecia delayed a canceled
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Od 1 na bank. Kyrszko nie bedzie zwrotu za Fredke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ok poczekamy zobaczymy... nadal twierdze ze nie pojedziemy od nowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka