|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
lekkoatletyczne ME  ale zawsze wolałem pojedyncze meetingi (przynajmniej pod względem bukmacherskim)  wczoraj popłynąłem, choć liczyłem że będzie dobrze (były moje ulubione finały 400 M i K, 200 M) ale dziś już jest OK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ależ zrobił odwał powiedział ktoś o skoku Lavilennie
za sjp - odwał - 1. ziemia na brzegu wykopu; 2. odkład gruntu; 3. pryzmy ziemi wzdłuż wykopu wątpię by w sjp były tak fachowe określenia jak "odwał" w skoku o tyczce bo takie nazewnictwo jak najbardziej prawidłowe i o dziwo tym razem nie ma się co śmiać z duetu Włodek & Jóźwik No więc tutaj Panu Szaranowiczowi zwracam honor i brawo dla Ciebie za to  przeważnie jak się komuś zwróci uwagę, że popełnił błąd to albo rżnie głupa, albo nadal bez sensu zostaje przy swoim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ben jestes na gg ? napisz mi na priv nr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Ben sorry, ale musze wtrącić, obstawiasz kasę mając spory dług na karku ? Jeśli nie chcesz o tym pisać tutaj to napisz mi na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Artek tobie to kazdy kase wisi  Yahoo juz dopadles ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 532
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 532 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Artek tobie to kazdy kase wisi  Yahoo juz dopadles ? po pierwsze nie mnie, po drugie yaaho jest człowiekiem niepoważnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ben sorry, ale musze wtrącić, obstawiasz kasę mając spory dług na karku ? Jeśli nie chcesz o tym pisać tutaj to napisz mi na priv wtrącaj się Artek, spoko  c.d na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ben jestes na gg ? napisz mi na priv nr. 4520860
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Artek tobie to kazdy kase wisi  Yahoo juz dopadles ? yahoo juz zalozyl nowe konto spierdolił ktoregos dnia z forum jak Piostar zapytal o kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
Ależ zrobił odwał powiedział ktoś o skoku Lavilennie
za sjp - odwał - 1. ziemia na brzegu wykopu; 2. odkład gruntu; 3. pryzmy ziemi wzdłuż wykopu wątpię by w sjp były tak fachowe określenia jak "odwał" w skoku o tyczce bo takie nazewnictwo jak najbardziej prawidłowe i o dziwo tym razem nie ma się co śmiać z duetu Włodek & Jóźwik No więc tutaj Panu Szaranowiczowi zwracam honor i brawo dla Ciebie za to  przeważnie jak się komuś zwróci uwagę, że popełnił błąd to albo rżnie głupa, albo nadal bez sensu zostaje przy swoim  Szaranowićz, jeszcze mnie tak bardzo nie denerwuje, jak ten dyletant Jóźwik, poza tym, że w ogóle nie jest zorientowany w temacie (co w dobie internetu i innych mediów jest nie do przyjęcia) to jeszcze nie umie nawet opisywać dobrze tego co widzi. Jak ktoś mi da przykład gorszego komentatora to stawiam piwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Ktory byl Farah bo przegapilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Tomasz Jasina panie  dawaj browara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
Tomasz Jasina panie  dawaj browara  No proszę Cię Jasina to przy Jóźwiku półbożek :P, w biegach narciarskich dobrze, że ma Józka, bo inaczej nie wiedziałby o co kaman 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
może Lubański  ale jego ciężko zaliczyć do komentatorów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jak sie nazywaja ci kolesie co komentuja kolarstwo ? zajebisci sa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
może Lubański  ale jego ciężko zaliczyć do komentatorów  To może Jacek Jońca, to jest dopiero komentator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jonca jest debesciak  ale Jacek Banasikowski nie lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
może Lubański  ale jego ciężko zaliczyć do komentatorów  To może Jacek Jońca, to jest dopiero komentator  Nie ma jak Roberto Scarpini. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|