|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
31.07.2010 22:15 Feyenoord Rotterdam - Aston Villa H(1.0 - 0.0) 2 5.00 W trakcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
31.07.2010 22:15 Feyenoord Rotterdam - Aston Villa H(1.0 - 0.0) 2 5.00 W trakcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ojro ja nigdy nie sciemniam jestem najlepszym typerm pod sloncem dzisiaj buki nokaut zostawie brazil jutro przyjebie atletico mg z grubsza Powodzenia  A ten avatar Jacka, to z którego wieku wytrzasnąłeś! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Vila 333333 3:1 po pieknej bramie , 78 min. Pisałem, najlepsza opcja - OVER 2.5 gola. Kto "łyknął", ten sie cieszy  Ze co ? over 2.5 1.66 Najlepsza opcja to była Villa 1.80 (niestety sam zlapałem sie na wybiegu buka, na pol h przed zagralem po 1.72,gdzie na rozpoczecie kurs znow wzrosl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
teraz teraz Sao Paulo do przerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Vila 333333 3:1 po pieknej bramie , 78 min. Pisałem, najlepsza opcja - OVER 2.5 gola. Kto "łyknął", ten sie cieszy  Ze co ? over 2.5 1.66 Najlepsza opcja to była Villa 1.80 (niestety sam zlapałem sie na wybiegu buka, na pol h przed zagralem po 1.72,gdzie na rozpoczecie kurs znow wzrosl) No pewnie, a co źle? 1.66 na mecz, w którym "pachniało" kilkoma golami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Heh nie,oczywiscie to nic personalnego ! Chodzi o to ze ,nie mogla to byc najlepsza opcja (jak ja nazwales) ze wzgledu na kurs Dla mnie tutaj AV była jako promo (vide sklady),choc mecz zweryfikowal to troche inaczej,koniec koncow zbieramy hajs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Spoko  Ja i tak dzisiejszy bilans mam "in minus"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
FORZA INTER !!! Akhu trzymasz rękę na pulsie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Gdzie ten wspaniały mecz się odbywa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
FORZA INTER !!! Akhu trzymasz rękę na pulsie ? Chwile mnie nie było, ale już się melduje Inter: 12 Castellazzi; 4 Zanetti, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 26 Chivu; 19 Cambiasso, 17 Mariga; 33 Obinna, 29 Coutinho, 20 Obi; 27 Pandev. A disposizione: 21 Orlandoni, 5 Stankovic, 9 Eto'o, 30 A.Mancini, 31 Alibec, 34 Biraghi, 40 Nwankwo Obiora, 50 Biabiany, 54 Dell'Agnello, 57 Natalino. Allenatore: Rafael Benitez Manchester City: 24 Hart; 3 Bridge, 5 Zabaleta, 9 Adebayor, 11 Johnson, 18 Barry, 24 Vieira, 27 Jo Silva, 28 Kolo Tourè, 33 Kompany, 42 Yaya Tourè. A disposizione: 1 Given, 2 Richards, 4 Onuoha, 7 Ireland, 8 Wright-Philips, 19 Lescott, 38 Boyota, 40 Weiss, 41 Ben Mee, 45 Cunningham.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Gdzie ten wspaniały mecz się odbywa? Jeśli chodzi o Inter, to w Baltimore
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Gdzie ten wspaniały mecz się odbywa? Jeśli chodzi o Inter, to w Baltimore Tak, o ten mecz mi chodziło. Niewielu juz nas zostało o tej porze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
APOLLYON - M&T Bank Stadium, Baltimore Akhu - fajnie że jest Coutinho.  . Co do prawej obrony to myślę że zostanie tak na cały sezon. Maicon raczej odejdzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Nie wiecie może czy gdzieś na jakimś egzotycznym kanale dostępnym w cyfrowym Polsacie będzie to spotkanie ? Tak jak wcześniej wspomniałem net mam ograniczony i praktycznie nic nie mogę się dowiedzieć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Upieram się przy remisie, w dalszym ciągu, panowie. Dobry kurs... Dlatego. Ja jestem zdesperowany, żeby wyjść na plus w sobotę. Myślę, że Querrey i tak wtopi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
APOLLYON - M&T Bank Stadium, Baltimore Akhu - fajnie że jest Coutinho.  . Co do prawej obrony to myślę że zostanie tak na cały sezon. Maicon raczej odejdzie.  Też nawet do Platiniego mówiłem, że jeśli Maicon odejdzie, a kupimy Mascherano, to dla Zanettiego braknie miejsca w pomocy i oczywistym jest, że wróci na swoją pozycję. Nie potrzebny wtedy jest żaden zakup na prawą obronę. Dziś nasz najgorszy duet środkowych także może być overowo. Może po przerwie któregoś z nich zmieni Natalino.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ja jestem na tak jeśli chodzi o transfer Mascherano.  Chłopak zdolny dobrze dyrygujący grą w defensywie może trochę za gorąca krew ale z Estebianem tworzyli by chyba najlepszą parę środka pomocy. Maicona żal, bo przecież zrobił tak wiele i angażował się niesamowicie. Najlepszy prawy obrońca na świecie i nic tego nie zmieni. Z drugiej strony 29 lat jeśli chcą na nim zarobić to jest to ostatni dzwonek. Choć w 100% możemy powiedzieć że Javier zastąpi go godnie. Mamy jeszcze Santona ! całkiem nie dawno okrzyknięty jednym z największych talentów we Włoszech. Ale podobnie było z Andreollim i co z tego wyszło wiemy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
No to, co... Obronicie tytuł, czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Mówcie szczerze, wszak zostało nas trzech 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|