Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 42 1 2 36 37 38 39 40 41 42
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
31.07.2010 22:15 Feyenoord Rotterdam - Aston Villa H(1.0 - 0.0)
2 5.00 W trakcie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by QLUZOr20
31.07.2010 22:15 Feyenoord Rotterdam - Aston Villa H(1.0 - 0.0)
2 5.00 W trakcie

hura

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by DonJuanKieputo
Ojro ja nigdy nie sciemniam jestem najlepszym typerm pod sloncem
dzisiaj buki nokaut
zostawie brazil
jutro przyjebie atletico mg z grubsza
Powodzenia grin
A ten avatar Jacka, to z którego wieku wytrzasnąłeś! laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by TriumfWoli
Vila 333333
3:1 po pieknej bramie , 78 min.

Pisałem, najlepsza opcja - OVER 2.5 gola. Kto "łyknął", ten sie cieszy wink

Ze co ? over 2.5 1.66
Najlepsza opcja to była Villa 1.80 (niestety sam zlapałem sie na wybiegu buka, na pol h przed zagralem po 1.72,gdzie na rozpoczecie kurs znow wzrosl)

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
teraz teraz Sao Paulo do przerwy boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by TriumfWoli
Vila 333333
3:1 po pieknej bramie , 78 min.

Pisałem, najlepsza opcja - OVER 2.5 gola. Kto "łyknął", ten sie cieszy wink

Ze co ? over 2.5 1.66
Najlepsza opcja to była Villa 1.80 (niestety sam zlapałem sie na wybiegu buka, na pol h przed zagralem po 1.72,gdzie na rozpoczecie kurs znow wzrosl)
No pewnie, a co źle? 1.66 na mecz, w którym "pachniało" kilkoma golami?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Heh nie,oczywiscie to nic personalnego !
Chodzi o to ze ,nie mogla to byc najlepsza opcja (jak ja nazwales) ze wzgledu na kurs smile
Dla mnie tutaj AV była jako promo
(vide sklady),choc mecz zweryfikowal to troche inaczej,koniec koncow zbieramy hajs piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Spoko piwo
Ja i tak dzisiejszy bilans mam "in minus"...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
boks FORZA INTER !!! boks

Akhu trzymasz rękę na pulsie ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Gdzie ten wspaniały mecz się odbywa?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Kobe
boks FORZA INTER !!! boks

Akhu trzymasz rękę na pulsie ?
Chwile mnie nie było, ale już się melduje

Inter: 12 Castellazzi; 4 Zanetti, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 26 Chivu; 19 Cambiasso, 17 Mariga; 33 Obinna, 29 Coutinho, 20 Obi; 27 Pandev.
A disposizione: 21 Orlandoni, 5 Stankovic, 9 Eto'o, 30 A.Mancini, 31 Alibec, 34 Biraghi, 40 Nwankwo Obiora, 50 Biabiany, 54 Dell'Agnello, 57 Natalino.
Allenatore: Rafael Benitez

Manchester City: 24 Hart; 3 Bridge, 5 Zabaleta, 9 Adebayor, 11 Johnson, 18 Barry, 24 Vieira, 27 Jo Silva, 28 Kolo Tourè, 33 Kompany, 42 Yaya Tourè.
A disposizione: 1 Given, 2 Richards, 4 Onuoha, 7 Ireland, 8 Wright-Philips, 19 Lescott, 38 Boyota, 40 Weiss, 41 Ben Mee, 45 Cunningham.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by APOLLYON
Gdzie ten wspaniały mecz się odbywa?
Jeśli chodzi o Inter, to w Baltimore

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by APOLLYON
Gdzie ten wspaniały mecz się odbywa?
Jeśli chodzi o Inter, to w Baltimore
Tak, o ten mecz mi chodziło. Niewielu juz nas zostało o tej porze...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
APOLLYON - M&T Bank Stadium, Baltimore

Akhu - fajnie że jest Coutinho. smile. Co do prawej obrony to myślę że zostanie tak na cały sezon. Maicon raczej odejdzie. smirk boli

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Nie wiecie może czy gdzieś na jakimś egzotycznym kanale dostępnym w cyfrowym Polsacie będzie to spotkanie ?

Tak jak wcześniej wspomniałem net mam ograniczony i praktycznie nic nie mogę się dowiedzieć. mad

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Upieram się przy remisie, w dalszym ciągu, panowie.
Dobry kurs... Dlatego. Ja jestem zdesperowany, żeby wyjść na plus w sobotę. Myślę, że Querrey i tak wtopi...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Kobe
APOLLYON - M&T Bank Stadium, Baltimore

Akhu - fajnie że jest Coutinho. smile. Co do prawej obrony to myślę że zostanie tak na cały sezon. Maicon raczej odejdzie. smirk boli
Też nawet do Platiniego mówiłem, że jeśli Maicon odejdzie, a kupimy Mascherano, to dla Zanettiego braknie miejsca w pomocy i oczywistym jest, że wróci na swoją pozycję.
Nie potrzebny wtedy jest żaden zakup na prawą obronę.
Dziś nasz najgorszy duet środkowych także może być overowo. Może po przerwie któregoś z nich zmieni Natalino.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ja jestem na tak jeśli chodzi o transfer Mascherano. smile

Chłopak zdolny dobrze dyrygujący grą w defensywie może trochę za gorąca krew ale z Estebianem tworzyli by chyba najlepszą parę środka pomocy.

Maicona żal, bo przecież zrobił tak wiele i angażował się niesamowicie. Najlepszy prawy obrońca na świecie i nic tego nie zmieni. Z drugiej strony 29 lat jeśli chcą na nim zarobić to jest to ostatni dzwonek.
Choć w 100% możemy powiedzieć że Javier zastąpi go godnie. smile

Mamy jeszcze Santona ! całkiem nie dawno okrzyknięty jednym z największych talentów we Włoszech. Ale podobnie było z Andreollim i co z tego wyszło wiemy...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
No to, co... Obronicie tytuł, czy nie?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Mówcie szczerze, wszak zostało nas trzech wink

Strona 38 z 42 1 2 36 37 38 39 40 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, forty, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, bukma, 11kera11), 2,593 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1