|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
jakie były kursy przed meczem na CRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
mam nadzieje że ten typ na Martę nie będzie Twoim jedynym celnym betem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
1,5 A live na meczu Finek 14-16 na 19-12 na 19-17 i 22-14 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
mam nadzieje że ten typ na Martę nie będzie Twoim jedynym celnym betem  oby oby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Co wy sie zastanawiacie polska brytole wlosie bulgarzy czarnogorce wszedzie klasa roznicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
już Chorwacja wyglada nieco lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
remis już!  Mitul dawaj peffy , dziś Twój dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Co wy sie zastanawiacie polska brytole wlosie bulgarzy czarnogorce wszedzie klasa roznicy Ta ale dzisiaj jest poniedzialek  ja gram polska -5,5 brytole -3,5 bulgarzy -3,5 i mysle nad wlochami -8,5 badz czarnogora -12,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
remis już!  Mitul dawaj peffy , dziś Twój dzień  Polska w kosza, już dawno pograne  ale to ogolnoforumowa pefffka a co do Chorwacji to do zwycięstwa jeszcze baaardzo daleka droga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No ja już też pograłem Polaków , Brytoli i Czarnogórę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie Czrnogora 12,5 czy Wlosi -8,5 ?? Mi sie wydaje ze Czarnogora pewniejsza??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Panowie Czrnogora 12,5 czy Wlosi -8,5 ?? Mi sie wydaje ze Czarnogora pewniejsza?? poczytaj o skladach zydow i łotyszy po czym sam odpowiedz sobie na to pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie Czrnogora 12,5 czy Wlosi -8,5 ?? Mi sie wydaje ze Czarnogora pewniejsza?? poczytaj o skladach zydow i łotyszy po czym sam odpowiedz sobie na to pytanie Patrzylem na sklady i Lotysze bardzo oslabieni ale handi -12,5 nie jest takie male znowu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214 |
Panowie porozglądałem się i coś takeigo znalazłem Well,Macedonia are experienced the greatest problem at guard position,where all three guard are out.Vrbica Stefanov and Mirakovski are injured,while Ilijevski withdrew from national team. But new arrived players,which will make debut are even better. Bo MCcalleb,great guard,last year member of Partizan ( proclaimed for best guard at EL final four),now member of Siena and Scavollini;s point guard Oscar Green are going to make debut for Macedonia. But,there is one problem only one naturalised player can feature in the team's final roster. Ukraine on the other hand is quality rooster. Vitaly Litscuk (Pamesa) is leader of team,as well two NBA players,Kyrilo Fesenko (Utah) and Pecherov (Minesota) and some prospects like 196cm shooting guard Sergey Gladyr,playing in ACB league. It very inconvenient to say which rooster is better,but I give slight advantage for Ukraine,and over is another option
oraz to Mirakovski is not injured , he will be PG cause Bo is not ready he told the conditional trainer that he hasnt touch the ball for 20 days ...
Stefanov (riste) the SG is not ready 100% ..maybe the best offensive player in this team
Samardziski missed half of the prep cause of broken rib(s) , he is the only true center (Antic is rather 4 , gecevski old and cant stop UKR centers )
very week bench .. in this match they will play with 7 max 8 players cuz of importance of the match but i expect Ukr to crash macedonia in the opening game 1.97 for hw VALUE
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Panowie Czrnogora 12,5 czy Wlosi -8,5 ?? Mi sie wydaje ze Czarnogora pewniejsza?? poczytaj o skladach zydow i łotyszy po czym sam odpowiedz sobie na to pytanie Patrzylem na sklady i Lotysze bardzo oslabieni ale handi -12,5 nie jest takie male znowu  nie twierdze ze jest male ale wobec info o jednych i drugich uwazam ze przynajmniej teoretycznie -handi jest pewniejsze w przypadku czarnogorców  czas pokaze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Panowie porozglądałem się i coś takeigo znalazłem Well,Macedonia are experienced the greatest problem at guard position,where all three guard are out.Vrbica Stefanov and Mirakovski are injured,while Ilijevski withdrew from national team. But new arrived players,which will make debut are even better. Bo MCcalleb,great guard,last year member of Partizan ( proclaimed for best guard at EL final four),now member of Siena and Scavollini;s point guard Oscar Green are going to make debut for Macedonia. But,there is one problem only one naturalised player can feature in the team's final roster. Ukraine on the other hand is quality rooster. Vitaly Litscuk (Pamesa) is leader of team,as well two NBA players,Kyrilo Fesenko (Utah) and Pecherov (Minesota) and some prospects like 196cm shooting guard Sergey Gladyr,playing in ACB league. It very inconvenient to say which rooster is better,but I give slight advantage for Ukraine,and over is another option
oraz to Mirakovski is not injured , he will be PG cause Bo is not ready he told the conditional trainer that he hasnt touch the ball for 20 days ...
Stefanov (riste) the SG is not ready 100% ..maybe the best offensive player in this team
Samardziski missed half of the prep cause of broken rib(s) , he is the only true center (Antic is rather 4 , gecevski old and cant stop UKR centers )
very week bench .. in this match they will play with 7 max 8 players cuz of importance of the match but i expect Ukr to crash macedonia in the opening game 1.97 for hw VALUE wiemy, wiemy, przeczytane i przestudiowane wzdluz i wszerz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie Czrnogora 12,5 czy Wlosi -8,5 ?? Mi sie wydaje ze Czarnogora pewniejsza?? poczytaj o skladach zydow i łotyszy po czym sam odpowiedz sobie na to pytanie Patrzylem na sklady i Lotysze bardzo oslabieni ale handi -12,5 nie jest takie male znowu  nie twierdze ze jest male ale wobec info o jednych i drugich uwazam ze przynajmniej teoretycznie -handi jest pewniejsze w przypadku czarnogorców  czas pokaze I tak tez zagralem czyli: 1kupon: Gruzja - Polska(-5,5) 2 1,83 Wegrzy - Angole(-3,5) 2 1,83 Portugalia - Bulgaria(-3,5) 2 1,83 Czarnogora(-12,5) - Lotwa 1 1,83 Niestety musze grac takie kupony tzn z wiekszym AKO bo malo na koncie po zrobieniu wyplaty i ostatnich wynnikach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214 |
i jak sie zapatrujesz na ukraincow bo tak niezbyt popularny typ widze, a co wazne grają u siebie, to duży atut, ukraińcy potrafią kibicować vide BK Kijów w ULEB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
dobra Chorwatki uciekamy  Czeszki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|