Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
ma ktoś z Was Samsunga Monte?? Macie jakieś z nim problemy, jakieś spostrzeżenia w czasie użytkowania??

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Anfalast
wlasnie zalezy mi tez na fotkach a stad se ze uzywam od dawna tych telefonow, zawsze bylem zadowolony a aparatem biły na glowe inne modele jak i podejrzewam w przypadku u8i


Przy tej klasie (1,3k) wiekszosc fonow juz ma niezly aparat.
Moze powiedz czego oczekujesz od telefonu (oprocz niezlego aparatu).
Jaka wielkosc wyswietlacza, preferencje co do systemu itd.

Jak lubisz SE to do polecenia Xperia x10, ale rozwinie skrzydla jak wyjdzie aktualka do androida (kwestia 1-3 miesiecy).
Aparat podobno bajka: 8,1 Mpx, Zoom x16, Autofocus i ostrość ustawiana dotknięciem, rozpoznawanie twarzy i uśmiechu, podświetlenie i stabilizacja foto/wideo, geotagi, LED flash.
Do tego duzy wyswietlacz 4 cale, Android na pokladzie (obecnie 1,6 ale aktualka do 2,1 juz w drodze).
Jedyna wada, ze nawet po aktualizacji nie bedzie mial multitouch, ale moim zdaniem multitouch jest przereklamowany i jest wiele innych sposobow nawigowania.

Masz tez HTC Desire, z calkiem przyzwoitym aparatem, Androidem 2,1 i wyswietlaczem 3,7 cala.

Za ok 1,4k masz chyba najlepszy obecnie telefon na rynku Samsung Galaxy S - klasa sama w sobie.

Wybor jest spory, ale napisz najpierw na co liczysz, czego od telefonu wymagasz i do czego bedzie uzytkowany.

I bardzo wazne, zobacz najpierw w rekach czy dany telefon ci pasuje, szczegolnie wazne czy zakceptujesz wymiary.
Bo te telefony sa bardzo wysokie i szerokie. Ale przy ogromnych wyswietlaczach nie ma innego wyjscia.
Przykladowo ja akceptuje wysokosc jedynie do 115mm, a w tych wymiarach sa tylko HTC HD (ktorego mam juz jakis czas) i Motorolka Mileston z porzadnych telefonow.
Inne maja 119-120mm

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
teraz mam k800i a sluzbowego mialem iphona i chciałbym zmienic na cos nowego wiec jak szalec to szalec, lubie robic zdjecia telefonem i pisze dużo smsów. wazna jest tez opcja organizera i pamiec w miarę. no i chodzi mi o jakis dobry systemik zeby to sie nie cielo a symbian slyszalem ze jest mulasty. chyba, ze da sie go zamienic na androida? ten galaxy s jest spoko ale raczej nie chce wydawac 1700zł (ceny z allegro)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Wiec tylko i wylacznie Android. Symbian to najgorszy system w telefonach, a ile problemow z certyfikatami jak masz jakis program z netu wgrany..
Windows mobile byl dobry, ale obecnie wersje 6.5 nie ma wsparcia i umiera. A wersje 7 to 1 wielki niewypal i wiele ograniczen (mozna poczytac w google).

Galaxy S mozna kupic tak jak pisalem za 1,4k - http://allegro.pl/nowy-samsung-i9000-galaxy-s-i1215890686.html lub http://allegro.pl/nowy-nie-uzywany-galaxy-s-i1219044636.html lub w okolicach 1500 od 'pewniejszych' sprzedjacych, tu posegregowane od najtanszego (pomijamy promowane i na dole sa nastepne aukcje) http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=87852&order=p&p=1&change_view=1

Galaxy s ma wade bo nie ma flasha, no i duze wymiary 122mm. Poza tym ideal, no mogloby ladniej wygladac, ale to juz kwestia gustu.

Jesli duzo bedziesz pisal smsow i notatek to jednak chyba lepiej kupic cos z klawaitura qwerty, ale wtedy zostana jak wyzej pisalem Milestone albo Htc pro 2 (z widowsem :/.
Ale jak dawales rade duzo pisac na Iphonie bez qwerty to tym bardziej dasz rade na innych fonach gdzie jest masa klawiaturek wirtualnych do wyboru i wgrania.

Wiec zostaja ci glownie do wyboru:
Milestone z qwerty
Galaxy S
Xperia x10
Htc Desire

Ewentualnie ustaw pod swoje preferencje szukajke - http://www.gsmarena.com/search.php3 i zobacz co ci wypluje.
Ale z Androidem juz nic ciekawego nie ma.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
wlasnie nie dawalem rady na iphonie tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
No to tylko i wylacznie Motorola Milestone (przy kupnie uwazaj czy masz klawiature qwerty czy qwertZ (z niemiec).
Ewentualnie mozesz wybrac Htc Pro 2 z windowsem, lub Nokie N97 albo N900z symbianem. Ale zdecydowanie odrazam.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
a co myślicie o Blackberry? Warto? W zasadzie mało się mówi o tych telefonach...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
no podoba mi sie w sumie ten htc pro 2. jak oceniasz aparat?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Pro 2 ma ten sam aparat co moj HD.
Ale ja szczerze mowiac zrobilem nim odkad go mam 1 fotke (ja uzywam tel glownie do dzwonienia i neta) i nawet nie patrzylem jak na kompie wyglada. Na telefonie bardzo fajnie wink
Brakuje jednak lampy.
Tu sa jakies przykladowe fotki z HD - http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/touchhd/zdjecia/

Ale pamietaj, ze w nim ma Windowsa i nowe programy juz nie beda na niego wychodzic. A Windowsa 7 na niego nie dograsz to raz, a dwa, ze win 7 i tak bedzie mial takie zabezpieczenia, ze byle jaki program z netu nie zadziala ot tak.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jako że zgubiłem telefon na wakacjach ,rozglądam się za jakimś nowym. W dzisiejszych czasach telefon tak dał się przykuć do człowieka że szybko potrzebny jest nowy . Era gsm proponuje mi

- Nokie 5230 - umożliwia mi ona wykorzystanie nawigacji w celu trafienia do naziemnego punktu w moim mieście.

lub

- Sony Elm - umożliwia robienie dobrych zdjęć ,lecz z tego co gdzieś tam wyczytałem animacje mulą ten aparat.


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Maciek
Jako że zgubiłem telefon na wakacjach ,rozglądam się za jakimś nowym. W dzisiejszych czasach telefon tak dał się przykuć do człowieka że szybko potrzebny jest nowy . Era gsm proponuje mi

- Nokie 5230 - umożliwia mi ona wykorzystanie nawigacji w celu trafienia do naziemnego punktu w moim mieście.

też jestem zainteresowany opiniami o tym telefonie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Maciek wez co tam drozsze dadza (z tych 2 SE drozej chodzi), sprzedaj i kup Samsung Galaxy Spica nowka za 550-600zł na alledrogo.
Nie ma chyba lepszego telefonu pod wzgledem cena/jakosc.
Bedziesz mial o wiele wiecej niz oczekujesz wink
Choc wyglad moze sie nie spodobac..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
no ten SE na symbianie mała klawiatura, ten htc bez lampy i aparat szału nie robi. bądz tu człowieku mądry laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie wiem co chcesz od tej Motki Milestone z Androidem.
Aparat z lampa tongue
Tu jakies przykladowe - http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/milestone/zdjecia/

Jak ci chodzi o wyglad to zobacz jego fotki z otwarta klawiatura i z roznych stron, fajnie wyglada smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
wlasnie jej wyglad mi sie wogole nie podoba wink
no nie wiem, jak dziecko w curkierni.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by agr1
Nie wiem co chcesz od tej Motki Milestone z Androidem.
Aparat z lampa tongue
Tu jakies przykladowe - http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/milestone/zdjecia/

Jak ci chodzi o wyglad to zobacz jego fotki z otwarta klawiatura i z roznych stron, fajnie wyglada smile


wlasnie czytam ze ten SE niestety nie ma pochlebnych opinii frown
chyba przesiądę sie na ten htc. kij tam windows. mi programy nie są potrzebne, obym tylko nawigacje tam miał. gierki z ruszamym ekranem i klawiatura mi baaaardzo mąci w głowie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
agr1 a z biegiem czasu bedzie moze opcja zmiany windowsa z tego pro2 na androida? bo widze w desire jest android to chyba powinny byc dostepne tego typu modyfikacje.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Panowie co sadzicie o telefonach LG GT540 Swift, LG GM360 Bali, Samsung S5620 Monte, Samsung B7300 Omnia Lite, albo jakims innym za max 100 zl w abonamencie za 60zl w obojetnie w jakiej sieci?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Tu tez proste zadanie, jak gdzies znajdziesz Samsunga Galaxy Spice to bierz.
Jesli nie znajdziesz, to wybierz co najdrozsze, sprzedaj i kup na allegro nowke galaxy spica za 550-600zł.
Powtarzam sie, ale wiekszosc ludzi, ktorzy wiedza conieco o telefonach potwierdzi, ze to aktualnie jeden z najbardziej oplacalnych telefonow na rynku. Wystarczy przegladnac kilka fon o telefonach.

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1