Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Otóż przymierzam się do kupna nowego telefonu. Nie chcę wydawać dużych sum, gdyż telefon ma mi służyć do podstawowych rzeczy.
Czasami jak potrzeba sprawdzić net itd wink

Cena - 300 zł chyba max.

W grę wchodzi Nokia.

Kolega ma 2700 i mówi, że jest bardzo zadowolony. Pytałem jednego z gości, który ma pojęcie niby o telefonach i mówił, że ten model jest bardzo dobry.

Jakieś wasze propozycje lub opinie o 2700?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ja mam ten telefon, i polecam! żadnych problemów bateria bite 5dni trzyma

jeden minus telefon w miarę cichy...lub inaczej mówiąc nie za głośny


Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Tzn co masz na myśli pisząc 'w miarę cichy' smile ?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
dorzuć stówke, wiem wiem 300pln max:)i zastanów się nad Nokią 5230, posiada duży ekran dotykowy- bardzo pomocne przy przeglądaniu netu,HSDPA-szybsze połaczenie z netem, GPS, jakość odbioru mp3 na wyższym poziomie niż ten "golas" 2700

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzięki style wink

W takim razie pomyślę ale z tego co widzę to 450 będę musiał za niego dać.
Wygląda fajnie, jak się spisuje ten dotykowy ekran?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Platini
Tzn co masz na myśli pisząc 'w miarę cichy' smile ?

mam na myśli to że głośnik jest za tyłu telefonu i jak położysz go na czym miękkim w co się wpasuje np: kołdra lub koc to słabo go słychać jak ktoś dzwoni...

poza tym nie ma wad...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Używa ktoś może Samsunga S8300 bądź S7220 i może coś powiedzieć o jakimś modelu?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
witam
takie drobne pytanie.
jak odroznic iphona 3G od iphona 3GS?
slyszalem ze na 3G nie mozna wysylac MMSÓW a na nowszej
wersji juz mamy taka mozliwosc ale czy to jedyna roznica?
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Originally Posted by bulwers
witam
takie drobne pytanie.
jak odroznic iphona 3G od iphona 3GS?
slyszalem ze na 3G nie mozna wysylac MMSÓW a na nowszej
wersji juz mamy taka mozliwosc ale czy to jedyna roznica?
pozdrawiam

Na jednym i drugim możesz wysyłać mmsy---potrzebny jest jailbreak.GS ma więcej ramu co ma znaczenie przy aktualizacji oprogramowania do wersji powyżej 4.0 i złamaniu telefonu.
Iphone 3G po aktualizacji do oprogramowania powyżej 4.0 i zrobieniu jailbreaka jest strasznie wolny ale jeśli nie zamierzasz łamać telefonu to 3G jest rewelacyjny:)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Z forum myapple:
cyt"3GS ma wbudowany kompas oraz nagrywanie wideo a tak ze jak przytrzymasz przycisk home w 3GS powinna włączyć sie opcja wybierania głosowego "
Tył iphona 3GS ma srebrne,odbijające się napisy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Rożnica to więcej ramy, kompas oraz nagrywanie filmików... i tyle :-) Co do MMSów to bujda, żadnego jailbreaka nie trzeba robić, normalnie można wysyłać MMSy ze zwykłego 3g bez żadnych magicznych sztuczek.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Panowie przejrzalem kilkanaście podstron i nie moge znaleźć żadnej ciekawej strony z grami do SE Yari i Xperia. Help plz!

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Panowie ktos ma cos do powiedzenia apropos HTC ktoregokolwiek?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Mam Htc HD, mialem HTC Blueangel.
Ogolnie dla mnie najlepsza firma produkujaca telefony (obecnie jeszcze jedynie Samsung robi porzadne sprzety), z wad mozna wymienic slabe baterie (codzienne ladowanie, ale przy dyzych wyswietlaczach to nie dziwi) i ze posiadaja windowsa a nie androida.
Jeszcze w czasach HTC Blueangela windows byl ulepszany i tworzono na niego mase programow.
Obecnie windows umarl, a windows 7 to porazka (przez rozne zabezpieczenia itd - mozna sobie wygooglowac).

Jakiego bys nie wzial Htc z androidem bedzie to dobry wybor.
Ewentualnie pomysl o jakims Samsungu z androidem.

Nie okresliles wymagan, ani ceny wiec ciezko cos napisac.

Ps. Moj przyszly tel to tez bedzie HTC, no ewentualnie Samsung.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Samsung z androidem,bardzo fajna zabawka,szczególnie w połączeniu z pakietem internetowym w play (1 giga @ 25 zł)baterie nie specjalne,no ale może dlatego ,że dość intensywnie ten internet eksploatuję

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
ma ktoś może jakieś opinie na temat SE Vivaz U8i?
przykład: http://allegro.pl/sony-ericsson-u8i-vivaz-pro-se-polska-ggmedia-i1205473946.html

bo się przymierzam pod taki zakup. oczywiście z chęcią posłucham jeśli ktoś mogłby mi doradzic tel do około 1300zł. dzieki piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie znam tego fona, ale SE w dotykach sie narazie nie sprawdza zbytnio.

W podobnej cenie dotyk+qwerty masz swietna Motorolke Milestone (jak ktos mial uraz do Motoroli, moze i slusznie, to poczytajcie troche o tym fonie, wlasnie dzieki niemu Motka powraca do gry).

Dotyk+qwerty masz jeszcze Htc Touch Pro 2, ale wolalbym Motke (tym bardziej, ze ma Androida).

Jesli nie musisz miec qwerty to wybor bedzie o wiele wiele ciekawszy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
w takim razie co mozesz mi polecic bez klawiatury?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Jeśli chodzi o HTC to swego czasu (nie tak dawno) byłem posiadaczem HTC Wildfire i powiem krótko, że nie miałem powodów do narzekań. Telefon się nie wieszał, android super sprawa - masa aplikacji. Bateria przy średnim użytkowaniu sprawowała się przez około 3dni. Aparat robił dobre zdjęcia, GPS działał bez zarzutów szybko łapiąc fixa. Cena również atrakcyjna, więc śmiało mógłbym go polecić.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
wlasnie zalezy mi tez na fotkach a stad se ze uzywam od dawna tych telefonow, zawsze bylem zadowolony a aparatem biły na glowe inne modele jak i podejrzewam w przypadku u8i

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1