|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Meczyk na dziś:
20:45 Bohemians - St. Patricks (I poziom)
Gram też: Most, Jablonec, Molde, FC Koeln, Bayern M., Everton, Chelsea, Charlton, Washington, Salt Lake.
Później rozpiszę cały tydzień. Tylko muszę śmignąć do STS po gazetke.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
nikt nie wie na kiedy jest ten meczyk przelozony :->
teraz bedzie 7 poziom, ale nie zanosi sie w nastepnej kolejce na remis... wiec wole jakies pewniejsze druzyny ktore remisuja co 2-3 spotkania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27 |
Na dzisiaj:
Sampdoria - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
3.X Bohemians (Eircom Premier, Irlandia) - poziom VI - 8 (meczow bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
POMIEDZIAŁEK:
Viking IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Hacken II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
4.X Staines Town (Ryman Premier Division, Anglia) - poziom I - 5 (meczow bez "x") Wakefield & Emley (Unibond Premier Division, Anglia) - poziom I - 11 Kidsgrove Athletic (Unibond Division One, Anglia) - poziom I - 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Co prawda trochę OT ale może się nie pogniewacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Właśnie zobaczyłem, że betandwin wystawiło ofertę na 3 ligę polską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - trochę się pośmiałem.
W wolnej chwili może gdzieś znajdę jakieś statsy remisowe, bo kursy na X zaczynają się tam od 3,25. Chociaż w takich ligach to i dwucyfrówki się zdarzają :]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 4.X [i]Staines Town (Ryman Premier Division, Anglia) - poziom I - 5 (meczow bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Wakefield & Emley (Unibond Premier Division, Anglia) - poziom I - 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Kidsgrove Athletic (Unibond Division One, Anglia) - poziom I - 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
5.X Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom I - 4 (mecze bez "x") River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom II - 7 Vicenza (Serie B, Włochy) - poziom III - 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
ŚRODA:
Cesena VII Vicenza VI Cruzeiro VI
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Czy ktoś z was gra progresją na remisy w NHL? Kurs ładny bo ok 3,9 - 4,0. Można sobie rozłożyć stawkowanie na 12 etapów lub więcej i grać. Czy ktoś z was już tego próbował?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
O trzeciej nad ranem:
Salt Lake - DC United (III poziom)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 5.X Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom I - 4 (mecze bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom II - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Vicenza (Serie B, Włochy) - poziom III - 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
ŚRODA:
Cesena VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Vicenza VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Cruzeiro VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PIĄTEK:
Grenoble III Bastia I
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37 |
witam, mam pytanie do grajacych na vicenze, czy stawiacie na remis z catania? mam ograniczone srodki, a naprawde watpie by padl remis... choc niechial bym tego skopac, to 5 poziom progresji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
witam, mam pytanie do grajacych na vicenze, czy stawiacie na remis z catania? mam ograniczone srodki, a naprawde watpie by padl remis... choc niechial bym tego skopac, to 5 poziom progresji Co by nie napisać to i tak jesteś zdany na siebie, a racja w każdym przypadku jest inna i oczywiście okazuje się po meczu :] Ja przeważnie ciągnę do bólu, ale przy wysokich stawkach to zaczynam się zastanawiać. Raz się nadziałem - nie postawiłem i był remis oczywiście. A z drugiej strony nie dalej jak miesiąc temu trafiłem taki remis - Dynamo Kiev v Metalist Kharkiv z kursem 5,75 ^_^ Fortuna kołem się toczy... Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
hehe mam podobny problem z Interem bedzie teraz 7 poziom i stawka tez juz jest nie mala i nie wiem czy nie zrezygnowac i dac na inna druzyne...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
7.X Carlisle United (League 2, Anglia) - poziom VII - 6 (meczow bez "x") SC Bastia (Ligue 2, Francja) - poziom I - 7 Górnik Polkowice (2 Liga, Polska) - poziom I - 7 Vannes OC (National, Francja) - poziom I - 6
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|