Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Meczyk na dziś:

20:45 Bohemians - St. Patricks (I poziom)

Gram też: Most, Jablonec, Molde, FC Koeln, Bayern M., Everton, Chelsea, Charlton, Washington, Salt Lake.

Później rozpiszę cały tydzień. Tylko muszę śmignąć do STS po gazetke.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
nikt nie wie na kiedy jest ten meczyk przelozony :->

teraz bedzie 7 poziom, ale nie zanosi sie w nastepnej kolejce na remis... wiec wole jakies pewniejsze druzyny ktore remisuja co 2-3 spotkania

Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
Quote
Na dzisiaj:

Sampdoria - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Quote
3.X
Bohemians (Eircom Premier, Irlandia) - poziom VI - 8 (meczow bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
POMIEDZIAŁEK:

Viking IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Hacken II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
4.X
Staines Town (Ryman Premier Division, Anglia) - poziom I - 5 (meczow bez "x")
Wakefield & Emley (Unibond Premier Division, Anglia) - poziom I - 11
Kidsgrove Athletic (Unibond Division One, Anglia) - poziom I - 8

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Co prawda trochę OT ale może się nie pogniewacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Właśnie zobaczyłem, że betandwin wystawiło ofertę na 3 ligę polską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - trochę się pośmiałem.

W wolnej chwili może gdzieś znajdę jakieś statsy remisowe, bo kursy na X zaczynają się tam od 3,25.
Chociaż w takich ligach to i dwucyfrówki się zdarzają :]

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Podsumowanie 4.X
[i]Staines Town (Ryman Premier Division, Anglia) - poziom I - 5 (meczow bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Wakefield & Emley (Unibond Premier Division, Anglia) - poziom I - 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Kidsgrove Athletic (Unibond Division One, Anglia) - poziom I - 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
5.X
Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom I - 4 (mecze bez "x")
River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom II - 7
Vicenza (Serie B, Włochy) - poziom III - 6

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

Cesena VII
Vicenza VI
Cruzeiro VI

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Czy ktoś z was gra progresją na remisy w NHL? Kurs ładny bo ok 3,9 - 4,0. Można sobie rozłożyć stawkowanie na 12 etapów lub więcej i grać. Czy ktoś z was już tego próbował?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
O trzeciej nad ranem:

Salt Lake - DC United (III poziom)

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Podsumowanie 5.X
Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom I - 4 (mecze bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom II - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Vicenza (Serie B, Włochy) - poziom III - 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

Cesena VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Vicenza VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Cruzeiro VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIĄTEK:

Grenoble III
Bastia I

Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
witam, mam pytanie do grajacych na vicenze, czy stawiacie na remis z catania? mam ograniczone srodki, a naprawde watpie by padl remis... choc niechial bym tego skopac, to 5 poziom progresji

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Quote
witam, mam pytanie do grajacych na vicenze, czy stawiacie na remis z catania? mam ograniczone srodki, a naprawde watpie by padl remis... choc niechial bym tego skopac, to 5 poziom progresji

Co by nie napisać to i tak jesteś zdany na siebie, a racja w każdym przypadku jest inna i oczywiście okazuje się po meczu :]
Ja przeważnie ciągnę do bólu, ale przy wysokich stawkach to zaczynam się zastanawiać. Raz się nadziałem - nie postawiłem i był remis oczywiście.
A z drugiej strony nie dalej jak miesiąc temu trafiłem taki remis - Dynamo Kiev v Metalist Kharkiv z kursem 5,75 ^_^
Fortuna kołem się toczy...

Powodzenia

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
hehe mam podobny problem z Interem bedzie teraz 7 poziom i stawka tez juz jest nie mala i nie wiem czy nie zrezygnowac i dac na inna druzyne...

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
7.X
Carlisle United (League 2, Anglia) - poziom VII - 6 (meczow bez "x")
SC Bastia (Ligue 2, Francja) - poziom I - 7
Górnik Polkowice (2 Liga, Polska) - poziom I - 7
Vannes OC (National, Francja) - poziom I - 6

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1