Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 41 1 2 37 38 39 40 41
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
a gdzie siedzisz, w jakim stanie NY? czy do hotelu na us open?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
na manhattanie bede, wiec bedzie trzeba sie bujac na queens codziennie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
dima sie postara aby byly 2 sety.....

Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
ja moge sie wyrwac tylko na dwa dni, wiec przylece do NYC o 7 rano na caly dzien, jedna nocka i na nastepny dzien mam samolot z jfk o 7pm

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by Jeremy Chardy
ja moge sie wyrwac tylko na dwa dni, wiec przylece do NYC o 7 rano na caly dzien, jedna nocka i na nastepny dzien mam samolot z jfk o 7pm
ja tam moge siedziec po 12-14 godzin, uwielbiam to, wiec troche meczarni jest ale raz w roku mozna

w tamtym roku nie bylo mnie tylko na finale mezczyzn, nie wiem czy uda mi sie byc tyle dni w tym turnieju...........zobaczymy

Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
ja tez chetnie bym cale dnie spedzil, tylko wolnego nie mam a sam lot w jedna 4,5h z Denver.... zobacze jeszcze, jak co dam znaka mozna by sie spotkac ewentualnie gdzies na kortach

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by Jeremy Chardy
ja tez chetnie bym cale dnie spedzil, tylko wolnego nie mam a sam lot w jedna 4,5h z Denver.... zobacze jeszcze, jak co dam znaka mozna by sie spotkac ewentualnie gdzies na kortach
wlasnie 30stego zaczyna sie ta impreza, najlepszy jest pierwszy tydzien, moze zauwaze jak bedziesz kibicowal Chardy'emu laugh

Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
dobre smile Jesli przylece to na serio 31go i 1go inaczej po prostu nie dam rady.... w marcu bylem na Indian Wells i generalnie mega impreza, poczatek sezonu w miare ,wszyscy naladowani, nowe sznase itd, podoba mi sie bo graja na maxa, ale to i tak nic pewni w porownaniu ze szlemem...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by Jeremy Chardy
dobre smile Jesli przylece to na serio 31go i 1go inaczej po prostu nie dam rady.... w marcu bylem na Indian Wells i generalnie mega impreza, poczatek sezonu w miare ,wszyscy naladowani, nowe sznase itd, podoba mi sie bo graja na maxa, ale to i tak nic pewni w porownaniu ze szlemem...
ja wlasnie za 2tygodnie chce zobaczyc jak to wyglada w montrealu, same WTA........wiec bedzie ostro

jak jeszcze nie byles na GS to ciekawe przezycie, jest co ogladac, teraz obiekty na flushing meadows juz nie sa mi obce

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
dima wyboksuj teraz przelamanie
birdman 3*-5

Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
zobaczymy jak bedzie szlo, moze toronto i jeszcze w tym tygodniu pozwola finansowo wziac wiecej wolnego :)))
a tak na marginesie to skad tyle wolnego masz na te wszystkie imprezy, nie pracujesz?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
setowa dima

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
ssssssset dima 6-4

Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
to nam sie ruska mafia rozkrecila Dima set, Niedzwiedz odlamala na 5-5 smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by Jeremy Chardy
zobaczymy jak bedzie szlo, moze toronto i jeszcze w tym tygodniu pozwola finansowo wziac wiecej wolnego :)))
a tak na marginesie to skad tyle wolnego masz na te wszystkie imprezy, nie pracujesz?
pracuje smile

Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
ciekawe gdzie pracujesz, chyba za betting websites wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
davaj dima
walka w 3cim


Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by Jeremy Chardy
ciekawe gdzie pracujesz, chyba za betting websites wink
nic za darmo w ameryce nie daja, wiec cos robic trzeba, zbieranie butelek tez przynosi kolacze:)

Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 384
za pamieci, mozesz podac jakiegos maila do siebie co by jakis kontakt miec w razie gdyby mi sie udalo wyrwac na to US open?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
over private topic, nie mozna wyslac pmessage

Strona 39 z 41 1 2 37 38 39 40 41

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, forty, Sensei, alfa), 1,142 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,724
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1