Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#40435 18/02/2003 01:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Prosze o wytlumaczenie mi P2P, a mianowicie wystawilem oferte za 4 euro po kursie 7 na Portugalie w Futsalu..Ktos ta oferte wzial.Ale Portugalia nie wygrala i chodzi mi ile ja kasy wygralem jesli wygralem..bo nie mam nic w transakcajcach a poza tym tuz zaoferowaniu tej oferty te 4 euro z mojego konta tez nie zostaly odpisane..Prosze o wytlumaczenie jak to sie liczy,PILNIE i dziekuje!!!
A co by bylo gdyb Portugalia wygrala?Ile bym przegral to 4 Euro czy wiecej..Prosze o szybka odpowiedz!!![/qb]
Gdyby Portugalia wygrała przegrałbyś 25,02 EURO. Czyli dużo. I ta kwota powinna zostać odjęta z twojego konta odrazu po tym jak ktoś wykupił zakład.
Ale skoro mówisz że Portugalia przegrała to znaczy że ty wygrałeś i powinieneś być 3,83 Euro do przodu. Przy wystawianiu ofery jest wszystko napisane.
Return - to jest twój zysk (w razie wygranej)
Liability - to jest twoja przegrana (w razie przegranej)
Commision - to są prowizje dla GB (zostają pobrane w momencie wykupinia zakładu)

Historia zakładów powinna być zapisana. Wybierz SETTLED P2P BETS.

Bonus: Unibet
#40436 18/02/2003 02:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
BArdzo wam dziekuje za odpowiedz!!Nie wiedzialem ze tyle ryzkuje~!! W stosunku do mozliwej wygranej!!

#40437 18/02/2003 02:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]BArdzo wam dziekuje za odpowiedz!!Nie wiedzialem ze tyle ryzkuje~!! W stosunku do mozliwej wygranej!![/qb]
Miałeś szczęście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Następnym razem uważnie sprawdzaj co wystawiasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40438 19/02/2003 04:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam i bardzo proszę o pomoc. Otóż w dzisiejszym meczu Newcastle-Bayer a dokładnie w 70min. zagrałem w GB exact score 3-1 i byłem przekonany, że gram po kursie 5.5 jakież więc było moje zdziwienei gdy po meczu okazało się, że straciłem na tym interesie 10% stawki (w settled bets widnieje jak byk kurs 0.9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Co to w ogóle za kurs? Po cholerę mam grać coś co z założenia przynosi stratę. Jeżeli ktoś mógłby mi to wyjaśnić to byłbym wdzięczny, dopiero raczkuję w tej branży więc sorry za być może niepotrzebne zawracanie głowy.

#40439 19/02/2003 14:33
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał arrsen:
[qb]Witam i bardzo proszę o pomoc. Otóż w dzisiejszym meczu Newcastle-Bayer a dokładnie w 70min. zagrałem w GB exact score 3-1 i byłem przekonany, że gram po kursie 5.5 jakież więc było moje zdziwienei gdy po meczu okazało się, że straciłem na tym interesie 10% stawki (w settled bets widnieje jak byk kurs 0.9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Co to w ogóle za kurs? Po cholerę mam grać coś co z założenia przynosi stratę. Jeżeli ktoś mógłby mi to wyjaśnić to byłbym wdzięczny, dopiero raczkuję w tej branży więc sorry za być może niepotrzebne zawracanie głowy.[/qb]
To napewno jakaś pomyłka, napisz do nich maila to powinni uznać.

#40440 19/02/2003 14:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Quote
Oryginalnie wysłał arrsen:
[qb]Witam i bardzo proszę o pomoc. Otóż w dzisiejszym meczu Newcastle-Bayer a dokładnie w 70min. zagrałem w GB exact score 3-1 .[/qb]
Już rok zleci jak gram w GB, ale nigdy jeszcze nie widziłem, żeby podczas LB można było zagrać EC. Ponadto to jest niemożliwe żeby w 70 min, kurs na 1:3 (jeżeli wogóle taki zakład był dostępny) wynosił 5,5 podczas gdy za samą 2 w tym samy czasie płacono około 1.08 (sam to grałem).

Sprawdź dokładnie jeszcze raz na co postawiłeś?

Pozdrawiam

#40441 19/02/2003 16:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
18 Feb 03 22:37 single 0.90 Bayer Leverkusen v Newcastle 1:3 @ 0.90
18 Feb 03 22:37 single 1.10 Bayer Leverkusen v Newcastle 1X2 @ 1.10

Rowniez jak ty gralem zwyciestwo Newcastle przy stanie 1:3 (drugi zaklad) ale pierwszy to Exact Score 1:3 i kurs wynosil na 100% 5.5 a nie 0.90 jak mam w historii. Napisze maila i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzieki grabtom. Szninkiel14, w GB mozna grac EC podczas LB :zobacz:

#40442 19/02/2003 18:58
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
W GB w LiveBetting można grać na dokładny wynik ale tylko czasami. Wczoraj było to dostępne na mecz Barcelony na Newcastle nie wiem ale penie też. To czy kurs był 5,5 na wynik 1:3 to nie wiem, ale napewno nie mogło być 0,90. Nie ma możliwości żeby nie uwzględnili reklamacji. W jagorzszym przypadku unieważnią zakład. Możesz o tym napisać na formum Feedback GB wtedy potrafią szybciej zbadać sprawę.

#40443 19/02/2003 19:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
JA wiem o co chodzi tez chcialem zagrac ten wynik 1:3 ale cos wczoraj im sie pieprzyszlo z tym bo jak wybralem po kursie 5,5 to na kuponie mialem wlasnie stawke 0,9!!Zamiast 5,5.Wiec reklamuj oddzadza ci kase..A i jeszcze jedno to nie peirwszy raz im sie zdarza..Ja juz 3 razy mialem taka sytuacje ale zanim zatwierdze stawke to dobrze sie przygladam:)to taka rada na przyszlosc!

#40444 20/02/2003 04:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moja reklamacja zostala uwzgledniona, kupon rozliczony jako wygrany @ 5.5, dzieki za dobre slowo i niech sie wam darzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40445 20/02/2003 04:54
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał arrsen:
[qb]Moja reklamacja zostala uwzgledniona, kupon rozliczony jako wygrany @ 5.5, dzieki za dobre slowo i niech sie wam darzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
No widzisz jak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Za to właśnie cenię GB, szybko załatwiają reklamacje z korzyścią dla gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40446 23/02/2003 17:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Mało wesołe doświadczenie jednego z graczy GB opisane w bettingadvice. Generalnie chodzi o to, że zamknęli mu konto ponieważ dokonywał transakcji przy pomocy PayFriends i P2P z osobą posądzoną o nielegalne operacje finasowe. Nie potrafił się z tego wytłumaczyć (bo niby jak) dlatego zamknięto mu konto.

Cała historia
- Gorące pozdrowienia z uroczej Antiqua- [bettingadvice.com]

#40447 23/02/2003 18:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Witam!

W GB gram juz od jakiegos roku, moze krocej i jak na razie wszystko bylo ok.. Przed momentem probuje sie zalogowac a tu mi wyskakuje:
"Invalid username and/or password! This login attempt has been recorded for security reasons!". :eek: No zatkalo mnie bo nie mam pojecia o co chodzi.. Przekretow zadnych nie robilem, ani nic w tym stylu. Mial juz ktos podobne doswiadczenia? O co moze im chodzic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wyslalem wlasnie do nich maila i mam nadzieje ze wyjasnie sprawe jak najszybciej bo mam u nich troche kasy.

#40448 23/02/2003 18:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Quote
Oryginalnie wysłał Vieira:
[qb]Witam!

W GB gram juz od jakiegos roku, moze krocej i jak na razie wszystko bylo ok.. .[/qb]
Ilekroć mi się to zdarzało, zawsze było to wynkiem mojego błędu podczas wpisywania logina lub hasła.

#40449 23/02/2003 18:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Vieira moze sie po prostu pomyliles przy logowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi sie to tez czesto zdarza

#40450 23/02/2003 20:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Juz wszystko OK:) Pomylic sie to raczej sie nie pomylilem bo sie logowalem ze 3 razy.. po zresetowaniu kompa wszystko wrocilo do normy wiec nie wiem co sie stalo.. moze cos ze znakami w przegladarce albo klawiatura. No w kazdym razie przepraszam za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam jeszcze przy okazji pytanko do osob grajacych NBA w GB. Zazwyczaj gram pilke nozna i do NBA nie przywiazywalem duzej uwagi, jednak wczoraj kumpel dal mi cynk na jeden typ w NBA, chcialem to obstawic jednak GB nie wystawil tego meczu w ogole do oferty (czekalem do godziny rozpoczecia). Wszedlem do hilla, a tam ten mecz byl wiec moje pytanko czy GB czesto tak robi z NBA i dlaczego?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40451 24/02/2003 21:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Dzisiaj Gamebookers trochę narozrabiał. O 3 w nocy dostaje SMS że Philadelfia dostała z Cleveland. Adrenalina skoczyła, sen odszedł. Patrze na wyniki a tam Philadelfia wygrała. Pisze do Suportu a oni przepraszają, winę zwalają na dział livescore a o 15 dostaje kolejnego SMSa, że jednak wygrałem. Ale nic mi nie zwróci nieprzespanej nocy. Ale i tak Gamebookers uważam za najlepszego obecnie bukmachera i gorąco go wszystkim polecam.

#40452 24/02/2003 22:07
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Tak samo mialem problem z Philadelphia, ale juz wszystko sie wyjasnilo.
Musze przyznac, ze takie 'problemy' dosc czesto mi sie zdarzaja w GB, ale po mailu wszystko sie wyjasnia.

#40453 24/02/2003 22:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Tobie adrenalina podskoczyla???A co ja mam powiedziec?Ja ten mecz gralem za 1000 Euro.I sms mnie lekko zaniepokoil...ale patrze na wynik na stronce NBA a tu Phila wygrala!!No coz mowie pomylki sie zdarzaja..Wstaje rano mysle ze juz wszystko ok a tu w mojej histori ze kupon przegrany..I wtedy juz moje serducho zaczelo bic 200 uderzen na minute..Jedyne o co mam zal do GB ze tak dlugo to naprawiali!!Do 15 to jest lekka przesada!!No ale i tak GB jest najlepsze!!

#40454 25/02/2003 23:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Czy w gamebookers konieczne są skany dokumentów?
Skan dowodu mogę im wysłać ale kartę to mam tylko Vise Electron z PKO BP. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy cos jeszcze prócz skanów trzeba do nich pisać? Nie mam czasu na sledzenie całego tematu więc mógłby ktos podać numer faxu na jaki mam wysłać skan?
Domyslam sie ze najlepiej skany wysłać od razu po rejestracji a nie przed wypłatą...
W 3 kroku rejestracji trzeba zaznaczyć sposób w jaki deponujemy pieniądze. Ja chcę to zrobić przez neteller ale nie ma takiej opcji? Czy to znaczy ze wpłaty dokonuje sie tylko ze strony Netellera?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1