Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Mankiet proponuje udowodnic raz na zawsze ze zagrales za ten 1000 i na pewno drugi raz sie taka sytuacja nie zdarzy, ze ktos ci nie uwierzy.
[/qb]
Zapewniam wszystkich, wszem i wobec, ze jesli Mankiet pokaze mi takowy kuponik to ja mu zwroce honor z nawiazka (teraz rozpoczynamy szukanie kuponow na sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobra wyszukiwarka grafiki jest na
www.google.com, [
google.com,] ale ja dla utrudnienia proponuje ten kuponik o ktorym mowiles kilkanscie postow wczesniej). Bedzie zabawnie i nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak mocno sie zblaznilem gadajac takie glupoty o guru łódzkiego bukmacherstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Co tak slabo???Tylko jestem idiota??Brak ci mocniejszych slow?[/qb]
Nie brak mi slow, moje slownictwo jesli o to chodzi jest bardzo bogate (prosze rozmawiaj o tym ze Swietym Mikolajem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), ale uwazalem ze slowo "idiota" jest adekwatne do tego co piszesz.
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]a dokladniej ich brak, sa przyczyna twojej frustracji.[/qb]
zapomniales jeszcze o kompleksie malego penisa. ale tak poza tym to jednym zdaniem doskonale opisales moj stan psychiczny...cos w tym musi byc....
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Na przyklad dzisiejszy mecz PAOK - Olympiakos zostal zdjety z oferty a P2P mozna bylo postawic.[/qb]
Za ile zagrales? i na co? i o ktorej godzinie? bo ja dosc dokladnie obserwowalem p2p jesli chodzi o to zdarzenie... to moze dowiemy sie jakis ciekawych, nowych prawd dot. p2p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Kajsper. Wspominałes coś o screnach. Jest mozliwe wkleić scren na tym forum w ogóle? Jesli tak to jak to zrobić..[/qb]
Jesli to nie sprawi klopotu to pisz do mnie kejsper, bo kajsper to tak jakos dziwnie brzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> screenow wstawic nie mozna, ale mozna wyslac na maila a ja juz na takie wspaniale kupony miejsce gdzies na serwerze znajde i je opublikuje.
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Nie ma problemu moge pokazac te zaklady za 1000 euro bo to nic nie normalnego.[/qb]
ja tam czekam z niecierpliwoscia...
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Ale jak screena nie zrobie chyba ze aparatem cyfrowym i przesle plik.[/qb]
zaawansowane technologie by mankiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
spoko a sprawdz czy masz na klawiaturze przycisk PRINT SCREEN? jesli jest to i aparatu specjalnie nie bedziesz musial kupowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]A co do skokow to GB jeszcze nie wystawilo oferty ale tez czekam... [/qb]
a w expekcie juz sa, Malysz za 1,5 z Hautamekkim.
no i to narazie tyle.
Pozdrawiam, dziekuje za dostarczenie rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kejsper