|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
expekt dawać kursy na siatkówke bo kasa ucieka !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
Porownujac wczorajszy i dzisiejszy mecz Holenderek, chyba warto postawic +2,5 seta na Tajki, Korver jak sadzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
b365 ładnie pojechał na mecz Włoszek
UNDER 150,5 @1,85 i U44,5 w I secie @2,00
szkoda, że dali pograć tylko po kilka stówek.
U160,5 @1,80 i U135,5 @2,30 w betwayu też nieźle, ale znów limity...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Porownujac wczorajszy i dzisiejszy mecz Holenderek, chyba warto postawic +2,5 seta na Tajki, Korver jak sadzisz? Nie widziałem wczoraj meczu Tajek, ale z wczorajszych wypisanych propozycji na dzisiaj przy tym meczu widnieje +15,5 pkt... Ale sam nie wiem. Czytałem, że Chinki pierwsze mecze miały lekko odpuszczać, z racji bycia gospodarzem finału, ale wczoraj w porządku zagrały. Ja dzisiaj ruszam 2 mecze grubiej, Niemki i różne opcje na Włoszki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
a japonia +2,5 seta ? jak sadzicie ugraja japonki seta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Amerykanki takim skladem jak wczoraj czy jakies zmiany mozliwe  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
b365 ładnie pojechał na mecz Włoszek
UNDER 150,5 @1,85 i U44,5 w I secie @2,00
szkoda, że dali pograć tylko po kilka stówek.
U160,5 @1,80 i U135,5 @2,30 w betwayu też nieźle, ale znów limity... Tobet ma linia 130,5 po 1.80  hahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Jest jakieś live do Mistrzostw Azji.. mecz od 11.. Korea - Australia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Porownujac wczorajszy i dzisiejszy mecz Holenderek, chyba warto postawic +2,5 seta na Tajki, Korver jak sadzisz? Ogladalem Tajki, male dziewczynki - srednia wzrostu ok 175cm. Mimo to kilka blokow mialy, ale to przez 'super' rozgrywajaca Oranje. Rozgrywaja bardzo nisko zeby siegnac pilke, musza grac bardzo kombinacyjnie by nie trafic na blok, nad blokiem nie dadza rady zagrac, omijajac wala po ałtach. Nie mam pojecia jak one zdobyly mistrzostwo Azji, ogrywajac Chinki czy Japonki. Co do Chinek - nie zachwycaly, ale wygraly 3:0 bez jakis problemow, napewno nie graly na 100% mozliwosci. Dla mnie mecz nie do gry, bo moze byc latwe 3:0 a moze byc wymeczone 3:1 (ale 3 pkt i tak zapewnione). Po ostatnim meczu Tajek zdecydowanie uznalem, ze nie warto grac na nie nawet ze ugraja seta z silniejszymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jest jakieś live do Mistrzostw Azji.. mecz od 11.. Korea - Australia? Start o 11:30 zapewne live na bet365 bedzie. Tobet ma linia 130,5 po 1.80  hahah Bwin tez dobry..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jak dla mnie to linia 130,5 po @1,80 jest bliższa prawdy niż to co dał b365 czy betway 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,671 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,671 Likes: 10 |
japonia +1,5 seta wydaje się niezłe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie Polki można gdzieś do kuponu dołożyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie Polki można gdzieś do kuponu dołożyć? Jak lubisz się stresować o @1,15 to może być  Wygrać wygrają, ale jak to Nasze Panie trochę nerwów na pewno zabiorą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Panowie Polki można gdzieś do kuponu dołożyć? Jak chcesz cos dolozyc do kuponu to polecam Niemki+2,5 @ 1,20 o niebo lepsze niz Polki @ 1,15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie Polki można gdzieś do kuponu dołożyć? Jak chcesz cos dolozyc do kuponu to polecam Niemki+2,5 @ 1,20 o niebo lepsze niz Polki @ 1,15  Popieram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Holenderki jadą z Dominikaną tak , jednym autokarem... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Ma ktoś live na ten mecz Korei z Australią? Bylo na chwile na becie i zabrali.. Mistrzostwa Azji.. ???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2010
Posty: 43 |
Witam. Jakbyscie mieli jakis livescore do meczu Korea-Australia (na b365 nie ma) to podrzuccie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|