|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bo się ciągle pytają  Dziś nie gram , pewnie wszycho izunia będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
to ten wynik?
http://www.volleyball.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=499%3A1389-05-15-05-42-33&catid=148%3A1389-03-31-13-19-44&Itemid=187&lang=en
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzisiaj mass bet na Niemki, ale tym razem powinno być izi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Witam  Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś  Ja też na Niemki za troche pograłem. Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli  Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to ten wynik?
http://www.volleyball.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=499%3A1389-05-15-05-42-33&catid=148%3A1389-03-31-13-19-44&Itemid=187&lang=en To nie ten mecz. Australia gra z Koreą. Wynik końcowy wrzucą na: volleyball.ir lub http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Asian_Men%27s_Cup_Volleyball_Championship ale nie wiem kto szybciej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
a jak sadzicie japonki urwia seta brazylijkom?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
to ten wynik?
http://www.volleyball.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=499%3A1389-05-15-05-42-33&catid=148%3A1389-03-31-13-19-44&Itemid=187&lang=en Zdaje sie, ze tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Jak rano wstałem i było na Sportingbet 2.25 to myślałem, że jeszcze śpię  ale okazało się, że np Unibet wyjechał z 2.40 . Trochę się pośpieszyłem ale byłem przekonany, że zaraz będą kursy rzędu 1.70.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Witam  Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś  Ja też na Niemki za troche pograłem. Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli  Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś  Mnie też wczoraj Tajki powiozły . W każdym secie miały przewagę w końcówce i traciły po 3 pkt pod rząd. Ja jeszcze na World Tour pograłem większość meczów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
ja sądze że japonki urwą nawet 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam  Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś  Ja też na Niemki za troche pograłem. Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli  Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś  USA mimo dość zmienionego składu zaliczyły dużo ciekawych wyników w turniejach towarzyskich. Niemki z kolei słabiutko w towarzyskich wypadały, stąd buki nie mogły zrobić faworytem Kozuch i spółki. Fakt faktem @2,40 to grube przegięcie i trzeba korzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Bo się ciągle pytają  Dziś nie gram , pewnie wszycho izunia będzie  A czemu nie grasz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
zastanawia mnie dubelek niemki(+1,5) i japonia(+1,5) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
zastanawia mnie dubelek niemki(+1,5) i japonia(+1,5) ? sorki japonia(+2,5) oczywiscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
a jak sadzicie japonki urwia seta brazylijkom? Urwą oglądałem wczoraj i Brazylijki [ dużo błędów własnych ]i Japoneczki waleczne i bdb w obronie . Japonki po seta lub więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja sądze że japonki urwą nawet 2 Japonki są w kapitalnej formie, trochę za szybko wystrzeliły i do MŚ mogą nie wytrzymać... Ja widzę wygraną Brazylii 3-1, a z grania najbliżej mi do Kanarków -11,5 pkt, jednakże przy założeniu, że jeden set wygrają z -8pkt, bo są w stanie. Kwestia mobilizacji i nastawienia. Ogólnie powinien być bardzo fajny mecz dla oka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
ja pogralem niemki +1,5 + brazylia japonia over135,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jak ktos zna arabski lub rozszyfruje tlumaczenie to macie wynik Australji - http://translate.google.pl/#ar|pl|%20%0A%0A%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%87%20%28%20%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%20%D8%BA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%29%3A%0A%0A%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%20%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%84%20%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%DA%A9%D8%A7%D9%BE%20%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A7%20%D9%88%20%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%84%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%84%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%84%20%DA%A9%D8%B1%D9%87%20%D9%88%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%DA%A9%D8%B3%D8%A8%20%D8%B9%D9%86%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86%20%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85%20%D9%88%20%D8%B4%D8%B4%D9%85%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%20%D8%B1%D9%82%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D9%87%D8%A7%3A%0A%0A%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87%20%D8%AF%D9%88%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%20%DA%A9%D8%B1%D9%87%20%D9%88%20%D9%82%D8%B2%D8%A7%D9%82%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%D9%87%D9%85%20%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86%20%D8%A7%D9%84%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1%20%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D9%88%20%D8%AA%D8%A7%20%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86%20%28%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA%2014%3A42%29%20%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87%20%D8%B3%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%88%DB%8C%201-1%20%D9%BE%DB%8C%D8%B4%20%D9%85%DB%8C%20%D8%B1%D9%88%D8%AF%20%2829-31%29%20%D9%88%20%2825-23%29.%20%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B3%D8%AA%20%D8%B3%D9%88%D9%85%20%D9%86%DB%8C%D8%B2%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%A2%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%20%D9%85%DB%8C%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%AF%20%2825-19%29.%0A%0A%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%20-%20%DA%A9%D8%B1%D9%87%20%20%20%20%2829-31%29%2825-23%29%2825-19%29
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Witam  Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś  Ja też na Niemki za troche pograłem. Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli  Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś  USA mimo dość zmienionego składu zaliczyły dużo ciekawych wyników w turniejach towarzyskich. Niemki z kolei słabiutko w towarzyskich wypadały, stąd buki nie mogły zrobić faworytem Kozuch i spółki. Fakt faktem @2,40 to grube przegięcie i trzeba korzystać. Na pewno oglądałeś wczorajsze dwa mecze tak jak i ja i wg mnie o wiele lepsze wrażenie sprawiły Niemki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bo się ciągle pytają  Dziś nie gram , pewnie wszycho izunia będzie  A czemu nie grasz ? Wczoraj spory minusik niestety , a dziś spore wydatki czekają  Do poniedziałku pass
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|