Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Bo się ciągle pytają tongue

Dziś nie gram , pewnie wszycho izunia będzie piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
to ten wynik?

http://www.volleyball.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=499%3A1389-05-15-05-42-33&catid=148%3A1389-03-31-13-19-44&Itemid=187&lang=en

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dzisiaj mass bet na Niemki, ale tym razem powinno być izi. ooo

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by macik
Originally Posted by Darwin
Witam piwo

Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś tongue

Ja też na Niemki za troche pograłem.

Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli smile Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by AdrBet
to ten wynik?

http://www.volleyball.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=499%3A1389-05-15-05-42-33&catid=148%3A1389-03-31-13-19-44&Itemid=187&lang=en

To nie ten mecz. Australia gra z Koreą.

Wynik końcowy wrzucą na:

volleyball.ir
lub
http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Asian_Men%27s_Cup_Volleyball_Championship

ale nie wiem kto szybciej

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
a jak sadzicie japonki urwia seta brazylijkom?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by AdrBet
to ten wynik?

http://www.volleyball.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=499%3A1389-05-15-05-42-33&catid=148%3A1389-03-31-13-19-44&Itemid=187&lang=en


Zdaje sie, ze tak.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Jak rano wstałem i było na Sportingbet 2.25 to myślałem, że jeszcze śpię shocked ale okazało się, że np Unibet wyjechał z 2.40 . Trochę się pośpieszyłem ale byłem przekonany, że zaraz będą kursy rzędu 1.70.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by macik
Originally Posted by Darwin
Witam piwo

Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś tongue

Ja też na Niemki za troche pograłem.

Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli smile Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś smile

Mnie też wczoraj Tajki powiozły . W każdym secie miały przewagę w końcówce i traciły po 3 pkt pod rząd. Ja jeszcze na World Tour pograłem większość meczów.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
ja sądze że japonki urwą nawet 2

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by macik
Originally Posted by Darwin
Witam piwo

Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś tongue

Ja też na Niemki za troche pograłem.

Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli smile Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś smile

USA mimo dość zmienionego składu zaliczyły dużo ciekawych wyników w turniejach towarzyskich. Niemki z kolei słabiutko w towarzyskich wypadały, stąd buki nie mogły zrobić faworytem Kozuch i spółki. Fakt faktem @2,40 to grube przegięcie i trzeba korzystać.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by grajus87
Bo się ciągle pytają tongue

Dziś nie gram , pewnie wszycho izunia będzie piwo

A czemu nie grasz ?

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
zastanawia mnie dubelek niemki(+1,5) i japonia(+1,5) ?

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by cybi
zastanawia mnie dubelek niemki(+1,5) i japonia(+1,5) ?
sorki japonia(+2,5) oczywiscie

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by cybi
a jak sadzicie japonki urwia seta brazylijkom?

Urwą oglądałem wczoraj i Brazylijki [ dużo błędów własnych ]i Japoneczki waleczne i bdb w obronie . Japonki po seta lub więcej boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Sensei65
ja sądze że japonki urwą nawet 2

Japonki są w kapitalnej formie, trochę za szybko wystrzeliły i do MŚ mogą nie wytrzymać...

Ja widzę wygraną Brazylii 3-1, a z grania najbliżej mi do Kanarków -11,5 pkt, jednakże przy założeniu, że jeden set wygrają z -8pkt, bo są w stanie. Kwestia mobilizacji i nastawienia. Ogólnie powinien być bardzo fajny mecz dla oka.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
ja pogralem niemki +1,5 + brazylia japonia over135,5

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Jak ktos zna arabski lub rozszyfruje tlumaczenie to macie wynik Australji - http://translate.google.pl/#ar|pl|%20%0A%0A%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%87%20%28%20%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%20%D8%BA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%29%3A%0A%0A%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%20%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%84%20%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%DA%A9%D8%A7%D9%BE%20%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A7%20%D9%88%20%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%84%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%84%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%84%20%DA%A9%D8%B1%D9%87%20%D9%88%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%DA%A9%D8%B3%D8%A8%20%D8%B9%D9%86%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86%20%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85%20%D9%88%20%D8%B4%D8%B4%D9%85%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%20%D8%B1%D9%82%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D9%87%D8%A7%3A%0A%0A%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87%20%D8%AF%D9%88%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%20%DA%A9%D8%B1%D9%87%20%D9%88%20%D9%82%D8%B2%D8%A7%D9%82%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%D9%87%D9%85%20%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86%20%D8%A7%D9%84%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1%20%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D9%88%20%D8%AA%D8%A7%20%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86%20%28%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA%2014%3A42%29%20%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87%20%D8%B3%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%88%DB%8C%201-1%20%D9%BE%DB%8C%D8%B4%20%D9%85%DB%8C%20%D8%B1%D9%88%D8%AF%20%2829-31%29%20%D9%88%20%2825-23%29.%20%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B3%D8%AA%20%D8%B3%D9%88%D9%85%20%D9%86%DB%8C%D8%B2%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%A2%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%20%D9%85%DB%8C%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%AF%20%2825-19%29.%0A%0A%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%20-%20%DA%A9%D8%B1%D9%87%20%20%20%20%2829-31%29%2825-23%29%2825-19%29

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by macik
Originally Posted by Darwin
Witam piwo

Widzę, że dziś spore inwestycje poczyniłeś tongue

Ja też na Niemki za troche pograłem.

Trochę zainwestowałem ale jestem dobrej myśli smile Szkoda, że wczoraj Tajlandia nie wygrała tego jednego seta to byłoby super no ale nie można narzekać. Wczoraj wieczorem zastanawiałem się czy dadzą chociaż z 1.60 na Niemki na zwycięstwo a tu takie coś smile

USA mimo dość zmienionego składu zaliczyły dużo ciekawych wyników w turniejach towarzyskich. Niemki z kolei słabiutko w towarzyskich wypadały, stąd buki nie mogły zrobić faworytem Kozuch i spółki. Fakt faktem @2,40 to grube przegięcie i trzeba korzystać.

Na pewno oglądałeś wczorajsze dwa mecze tak jak i ja i wg mnie o wiele lepsze wrażenie sprawiły Niemki.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by grajus87
Bo się ciągle pytają tongue

Dziś nie gram , pewnie wszycho izunia będzie piwo

A czemu nie grasz ?

Wczoraj spory minusik niestety , a dziś spore wydatki czekają smile

Do poniedziałku pass

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1