|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Jest sens grania w ogóle ? Jak pojadą to może z 3 serie i znów się rozleje w dodatku warunki torowe cholera wie jakie będą więc może być różnie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
dla mnie ciekawie wyglada para Kostek - Davidoff 1, co prawda w zaleglym meczu Kosciecha pojechal piach notujac az 3 defekty jednak mysle ze pare pkt. zdobedzie i doswiadczenie wezmie gore w parze z Dawidem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Nie widzę par do poważnej gry. Także spokojnie sobie dzsiaj ogladnę te zawody  W czechach juz przełozyli na jutro. Mareczek ubiezpieczył się ? tzn. jutro we w Wrocławiu nie jadą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jakby tak głębiej wpatrzec sie w drabinkę dzisiejszch zawodów to bardzo wiele kuponów bedzie zalezało od ostatniego biegu. Gollob,Kasper,Pepuś,Hampel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Przełożenie na niedzielę (godz. 11:30) finału DMEJ w czeskim Divisovie nie będzie miało wpływu na rozegranie wieczornego spotkania Betardu WTS Wrocław z Unibaksem Toruń (godz. 19:00 - być może mecz się opóźni o godzinę) - poinformował nas Marek Cieślak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Ja dziś zagram na pewno przeciwko Colgateowi któremu podobno blenda-med sie skonczyla wczoraj przy wieczornym szorowaniu.  Bali rano w mil po 2.00 teraz... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Ja również odpuszczam dziś i lookne na spokojnie  ale dopiero po Widzewie bo szykuje się piękny mecz i zwycięstwo na inaugarację  Do boju Widzew  Powodzenia grającym dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
14:29 Z powodu pogody pod znakiem pytania stoi przylot na zawody Sebastiana Ułamka, ktory przypomnijmy do Zielonej Górze ma dotrzeć helikopterem... jeśli tak się stanie, jego miejsce zajmie Daniel Jeleniewski...
falubaz.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
skoro czolowka liderow odpuszcza dzisiaj granie to ja nie bede sie wylamywal i gral na sile, rowniez odpuszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
14:29 Z powodu pogody pod znakiem pytania stoi przylot na zawody Sebastiana Ułamka, ktory przypomnijmy do Zielonej Górze ma dotrzeć helikopterem... jeśli tak się stanie, jego miejsce zajmie Daniel Jeleniewski...
falubaz.com te... colguś weź teraz tu nie warchol... Ile płacą w tej bundeslidze że trzeba było tam jechac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Ułamek zawodnik wszechlig 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
tylko zeby tego helikoptera nie pilotowal Władek G. bo zapewne nie doleci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Czy deszcz stanie na przeszkodzie w rozegraniu finału Indywidualnych Mistrzostw Polski? Niestety w Zielonej Górze po 14-tej rozpadało się. Gdyby sobotnie zawody nie doszły do skutku, wstępnym rezerwowym terminem będzie niedziela, godzina 14. Najprawdopodobniej odbyłyby się wówczas również zaległe spotkania Speedway Ekstraligi, które zostałyby przesunięte na godziny wieczorne.
Info od Sędziego zawodów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
za SF: Zaplanowany na godz. 19:30 finał Indywidualnych Mistrzostw Polski został odwołany z powodu opadów deszczu i złego stanu toru. Trwa ustalanie nowego terminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
"Nie dojdzie do skutku zaplanowany na dziś na godzinę 19:30 finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze. Zawody zostały odwołane z powodu opadów deszczu i złego stanu toru. Nową datę turnieju wyznaczono na 18 września, na godzinę 18:00, a terminem rezerwowym jest 1 października." mam nadzieję, że w związku z tym ziemniaki nie będa czekać trzech dni by anulować zakłady tylko zrobia to od razu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Jesli jst wyznaczona nowa data to zwrot od razu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Jak pojawią się kursy na żużel gdziekolwiek niech ktoś da znać tutaj. Dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
totomix czeka na milenium ,milenium czeka na nie wiadomo kogo 12:10 w ziemnikach nie ma kursów .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|