Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#40495 28/02/2003 00:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Co do tego że firmy betfair niezbyt często będzie można wykorzystać do twojej metody nie zgodzę się z borsukiem.W firmie betfair payaut prawie zawsze kończy się na poziomie 100% , co oznacza że wystarczy że znajdziesz kurs na 1 x lub 2 wyższy niż jest w betfair resztę ubezpieczasz w BF i masz surebets.Wiem że to jest uogólnienie ale jak to dobrze przemyślisz na pewno dojdziesz do właściwych wniosków.Przecież zarobić na zakładach nie znaczy tylko dobrze wytypować wynik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#40496 28/02/2003 00:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Postawiałem pierwszy zakład w gamebookers i automatycznie dodało mi 10% postawionej kwoty. Czy teraz muszę robić kilkakrotny obrót w przypadku ewentualnej wypłaty?

#40497 28/02/2003 03:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Masz panie Kejsper i naciesz swoje biedne oko!!

5139383 24 Feb 03 13:33 single 1.12 CLE Cavaliers v PHI 76ers 12 @ 1.12 1000.00 1120.00 won

5171441 26 Feb 03 22:36 1.10 Newcastle United v Bayer Leverkusen 1X2 @ 1.10 990.00 1089.00 won

5188724 27 Feb 03 22:54 single 1.01 Liverpool v Auxerre 1X2 @ 1.01 700.00 707.00 won

Mam tego kilakanasice stron.

#40498 28/02/2003 03:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
hej bankiet
widzę że grasz na żywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40499 28/02/2003 03:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Na tym glownie zarabam..gra live jest bezpieczna przy duzym wyniku i koncowce meczu!!

#40500 28/02/2003 03:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mankiet, jesli lubisz stawiac duzo ale w 99.99% pewnych sytuacjach to szkoda, że nie oglądasz krykieta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#40501 28/02/2003 03:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
co grasz jutro?

#40502 28/02/2003 03:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
duży wynik ikońcówka to tylko 1 max 2%

#40503 28/02/2003 03:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
a graliście w darta na żywo ? tam są jaj

#40504 28/02/2003 03:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Mankiet, jesli lubisz stawiac duzo ale w 99.99% pewnych sytuacjach to szkoda, że nie oglądasz krykieta. Gram gram krykieta!!Acha Conrad jest u jeden pan imieniem Kejsper ktory strasznie neguje moje zaklady za 1000 Euro,jesli mozesz umiescic screeny to bede wdzieczny!!I oczywiscie udowodnie temu prostemu czlowiekowi jak bardzo sie myli..
Oczywiscie nie celem chwalenia sie..ale nie lubie jak ktos obrzuca mnie blotem.Jesli mozesz to stowrz gdzie temacik i umiesc tam moje screeny.Na jaki mail mam ci je przeslac?

Booker:co grasz jutro?narazie czekam na wystawienie skokow w gb..i czekam rowniez na wystawienie meczy do gry livebetting!!

#40505 28/02/2003 03:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Czy gamebooker wystawia w ogóle kursy na skoki ?

#40506 28/02/2003 03:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Mankiet ja mam pytanie, bo raczej nie korzystam z usług live betting w GB. Jeśli powiedzmy jakaś drużyna piłkarska prowadzi 2-0 do 73 minuty ( w tym przypadku chodzi mi o Redsów) to przez ile jeszcze czasu GB wystawia oferte?? Widzę po Twoim poście, że złapałeś kurs 1,01. Ile zostało wtedy do końca meczu?? Chodzi o regulaminowe 90 min. Podobnie ma sie sprawa z Newcastle, bo ja ogladałem meczyk live i byłem już po 1 połowie przekonany że Sroki wygrają, tylko nie sprawdzałem w tym czasie kursów na live betting.

#40507 28/02/2003 04:00
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]ale nie lubie jak ktos obrzuca mnie blotem.[/qb]
nie obrzucam Cie blotem, chyba jeszcze nikt Cie nigdy nie obrzucil blotem...

co do screenow to mozesz mi je przeslac na maila ( kejsper@kadra.pl ) ja je bez problemu umieszcze na serwerze i wrzuce na forum.

Czekam czekam...czekam...

A to moje kupony za 100000E w gb:
5139383 24 Feb 03 13:33 single 1.12 CLE Cavaliers v PHI 76ers 12 @ 1.12 100000.00 112000.00 won

5171441 26 Feb 03 22:36 1.10 Newcastle United v Bayer Leverkusen 1X2 @ 1.10 99000.00 108900.00 won

5188724 27 Feb 03 22:54 single 1.01 Liverpool v Auxerre 1X2 @ 1.01 70000.00 70700.00 won

mam tego dwa razy wiecej niz Ty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no i powiedz mi jak tam bylo z tym p2p paok - olimpiakos!

Pozdro
Kejsper

#40508 28/02/2003 04:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Adolf, w GB mecze sciagane sa okolo 80 minuty, moze chwile po.

Mecz Ajax - Arsenal i livebetting w betfair.
Sedzia przedluza mecz o 2 minuty. Na zegarze 91:27 sekunda. Kurs na X @1.11

I bardzo czesto sie zdarza, ze sa surebety pomiedzy betfair i gb na livebetting. Oczywiscie obstawianie surebetow podczas meczu live jest baaaardzo sliska sprawa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40509 28/02/2003 04:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
uważam borsuk że się mylisz z tymi surebetami.Prawdopodobnie tak myślisz bo nie odświeżasz strony GB .Średnio kursy w GB są przy live mniejsze około10-15%.A co do 2:0 w 73 minucie możesz oczekiwać w BF oko.lo1,01-1,03

#40510 28/02/2003 05:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Specjlanie dla pana Kejspera umiescilem to na wlasnej stronce. mankiet.prv.pl w dziale gb1 i gb2.I chcialbym zakonczyc ten temat.

#40511 28/02/2003 08:27
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
wszystko sie zgadza
no mankiet ale kasiore trzepiesz ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40512 28/02/2003 12:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
wiem że GB nie ma jeszcze kursów na skoki a pewnie ciekawi cię jakie będą m/w kursy więc podaje ci niektóre od buka gdzie najwięcej stawiam (to nie jest Betfair);
małysz -hautameki 1,35/30/2,50
małysz-hannawald 1,22/30/3,00
małysz-kasai 1,22/30/3,00
zwycięstwo
małysz 1,50
hautameki 3,50
hannawald 6,00
kasai 6,00
ingebrig. 8,50

#40513 28/02/2003 13:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
I takie mam przeczucie ze GB nie wystawi oferty!!Ale juz poslalem do nich maila za odpowiednia notka w tej sprawie:)A co do twoich typow.Para Malysz -Hanawald dla mnie typ numer jeden dzsisiejszego dnia za duzo gotowke(te slynne 1000 Euro+1000 Euro=2000 Euro *1,22 =2440.)Warto to zagrac!!!

#40514 28/02/2003 13:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Ja gran teraz w NHL mam super kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1