Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#40515 28/02/2003 14:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał booker:
[qb]uważam borsuk że się mylisz z tymi surebetami.Prawdopodobnie tak myślisz bo nie odświeżasz strony GB .Średnio kursy w GB są przy live mniejsze około10-15%.A co do 2:0 w 73 minucie możesz oczekiwać w BF oko.lo1,01-1,03[/qb]
Booker, chcesz mi powiedziec ze zagralem i stracilem itd ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Przeciez gram w betfair i w gb i gralem surebety.
Najwieksze cyrki dzialy sie na meczu Schalke - Dortmund niedawno.
kursy w przyblizeniu [email]1-@11(gb)[/email], X-3(bf), [email]2-@3(bf).<br[/email] />Czerwona kartka dla Agaliego chyba doprowadzila do takiej sytuacji, ludzie w bf wystawiali kursy nawet 3.0 na to ze Dortmund strzeli kolejna bramke...
W Gb kursy nie sa az tak czesto akutalizowane jak w betfair... to chyba jasne.

Bonus: Unibet
#40516 28/02/2003 16:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Polecam na dzis dwa mecze czeskiego hokej zlin znojmo 2 , uczeskich bukow na dwojke jest kurs w granicy 1,3 A drugi mecz to Ceske Budejovice - Vitkovice na X Kursy u czechow jest kurs 1,2!!!na remis lub zdjety mecz z oferty!!

#40517 28/02/2003 16:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
I jeszcze jedna dobra nowina dla grajaqcych w Gamebookers!!!:"Dear Sir,

Thank you for contacting us. We would like to inform you that we
shall offer odds on todays ski jumping for the World Championship
later today.

Regards,
gamebookers.com"

#40518 28/02/2003 16:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]I jeszcze jedna dobra nowina dla grajaqcych w Gamebookers!!!:"Dear Sir,
[/qb]
Tak swoją drogą to się dziwię GB. Ogrywasz ich niemiłosierni na całkiem spore pieniądze, a ci jeszcze do Ciebie Dear Sir. Jak będąc na ich miejscu już dawno bym dał Ci do zrozumienia, żebyś poszukał se innego buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Szacunek

#40519 28/02/2003 17:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
GB trzyma klase...a poza tym mysle ze ludzie ich na jeszcze wieksze pienadze ogrywaja!!

#40520 28/02/2003 17:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Przyznam ci się szczerze BORSUK że nigdy nie porównywałem kursów GB i betfair na żywo.Robiłem to wielokrotnie między betfair a betinternet lub William Hill.Nigdy nie znalazłem surebetów a jeśli już to tylko dlatego że miałem nie odświeżoną stronę .Po odświeżeniu okazało się że nic nie ma.Ostatni mój mecz na żywo to menchester w LM .Po drugiej bramce był przez chwilę kurs 1,04 i ten wzięłem.Za chwilę został wykupiony i do końca meczu był 1,01-1,02chwilami.Zauważyłem że kursy w betinternet i WH zawsze się mocno różniły od kursów betfair na niekorzyść tych pierwszych.Dlatego napisałem to co napisałem.

#40521 28/02/2003 22:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
TO Gabriel F dobrze zainwestuj..a za nim cokolwiek napiszesz to poczytaj i popatrz najpierw!!

#40522 28/02/2003 23:15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]TO Gabriel F dobrze zainwestuj..a za nim cokolwiek napiszesz to poczytaj i popatrz najpierw!![/qb]
Co niby źle przeczytałem?
Uważasz, ze mój kupon był mniej wiarygodny od Twojego?
Zrób zrzut ekranu i wrzuc na serwer!

A TAK BTW. TO CZEMU MOJEGO WCZEŚNIEJSZEGO POSTU NIE MA?????

#40523 28/02/2003 23:39
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Sa na mojej stronie Gabriel F.A twoje kupony to wiesz co mozesz sobie z nimi zrobic..pomazyc o takich wygranych!!

#40524 01/03/2003 02:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
W GB jest ciekawe zdarzenie do obstawienia. Chodzi mi o szachy i o partię
Leko P. v Kramnik V.
Ja chyba postawię na zwycięstwo Kramika. Dość zachęcający kurs bo 5.5 . kurs na Leko wynosi 4.5 , a na remis 1.35 .

#40525 01/03/2003 03:18
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Sa na mojej stronie Gabriel F.A twoje kupony to wiesz co mozesz sobie z nimi zrobic..pomazyc o takich wygranych!![/qb]
Coś linki szwankują na niej, mozez poprawic bo z miłą chęcią obejrzę kupony, a tak na marginesie to nawet fajna stronka, zapowiada sie ciekawie pod względem stylistycznym tylko czcionke troche powiększ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#40526 01/03/2003 03:34
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Jo!
Wypadalo by sie odezwac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z wiadomego wzgledu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec jest kilka spraw:

1. Po czesci zwracam honor, po czesci bo przeciez nie problem przerobic htmla z gb na Twoje wlasne potrzeby...no ale jednak juz cos mamy. Screeny mile widziane.
2. Tutaj nie wiem co mialo byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
3. I tak to wszystko nie zmieni mojego zdania na temat Mankieta gdyz dla mnie nie zrozumiale jest jakiekolwiek przywiazanie do jakiejs firmy. Firma daje gorsza oferte przechodze do konkurencji - to jest moje prawo jako klienta, a jakby nie patrzec to przeciez wielu bukmacherow offeruje o wiele wieksze kursy niz te wystawione w gb. Ciekaw jestem ile % przez to Mankiet traci...choc z drugiej strony to nie moja sprawa. Jak ktos tak chce to niech sobie gra co mnie to obchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najwazniejsze, ze w 50% wiemy, ze tak gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Troche moje zdania zagamtwane ale wiadomo - koniec tygodnia, koniec z moja poprawna polszczyzna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Teraz proponuje powrocic do tematu GAMEBOOKERS.

Pozdrawiam i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kejsper

#40527 02/03/2003 01:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jedyna wada GB to chyba to, że strona się sama nie odświeża. Reszta dla mnie jest OK choć nie wiem jak się sprawy mają z p2p, bo nie wiem dokładnie o co w tym chodzi i jak się tam poruszać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#40528 02/03/2003 02:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Jakich kart używacie do wpłaty w GB?Masterkcard nie bierze.Czy mają jakieś limity na handicap NHL? Przeczytałem w necie odzisiejszych kursach w NHL (handicap) Calgary-SanJose i

#40529 02/03/2003 02:22
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Jakich kart używacie do wpłaty w GB?Masterkcard nie bierze.Czy mają jakieś limity na handicap NHL? Przeczytałem w necie o dzisiejszych kursach w NHL (handicap) Calgary-SanJose i New Jersey-Washington wszedłem na stronę i tam ich nie znalazłem , zna ktoś przyczynę.Czy GB zawsze wystawia handicapy na NHL? Jeżeli znacie odpowiedzi byłbym wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40530 02/03/2003 02:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Ja do wpłaty używałem eKarty mBanku, czyli odpowiednika VISA.
A co do handikapów to zawsze były, aczkolwiek ja preferuję under/over w NHL. Ale z tego co pamietam to handicapy zawsze były.

#40531 02/03/2003 03:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Witam!
Mam duże problemy techniczne ze stroną GB. Proszę o pomoc jeśli się ktoś już z tym zetknął. Oto objawy:
Nie mogę się zalogować, bo w miejscu okienka do logowania wyskakują jakieś pomieszane znaki.
Wyczyściłem cookie i dało się zalogować, ale wtedy nie mogę obstawiać bo jak naciskam przycisk "confirm" przy zatwierdzaniu zakładów to w okienku wyskakuje również jakiś mętlik znaków.
Oprócz tego gdy wchodzę do sekcji zakładów to coś się psuje z grafiką i nie wygląda to tak ładnie jak na stronie głównej.
Może powinienem napisać do ich supportu?

Z góry dziękuje za pomoc
scottie

#40532 02/03/2003 04:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]Witam!
Mam duże problemy techniczne ze stroną GB. Proszę o pomoc jeśli się ktoś już z tym zetknął. Oto objawy:
Nie mogę się zalogować, bo w miejscu okienka do logowania wyskakują jakieś pomieszane znaki.
Wyczyściłem cookie i dało się zalogować, ale wtedy nie mogę obstawiać bo jak naciskam przycisk "confirm" przy zatwierdzaniu zakładów to w okienku wyskakuje również jakiś mętlik znaków.
Oprócz tego gdy wchodzę do sekcji zakładów to coś się psuje z grafiką i nie wygląda to tak ładnie jak na stronie głównej.
Może powinienem napisać do ich supportu?

Z góry dziękuje za pomoc
scottie[/qb]
Spróbuj najpierw restartu komputera. Może wszystko wróci do normy.

#40533 02/03/2003 06:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
Spróbuj najpierw restartu komputera. Może wszystko wróci do normy.[/QB]
Niby w jaki sposób ma tto zadziałać? TO nie jednorazowa awaria, ale ciągnie się już kilka dni i resetowanie nic nie da.
CZekam na jakąś rozsądną pomoc. Pliz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
scottie

#40534 02/03/2003 15:11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
Spróbuj najpierw restartu komputera. Może wszystko wróci do normy.[/qb]
Niby w jaki sposób ma tto zadziałać? TO nie jednorazowa awaria, ale ciągnie się już kilka dni i resetowanie nic nie da.
CZekam na jakąś rozsądną pomoc. Pliz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
scottie[/QB]
Niesądzę żeby wina była po ich stronie skoro inni nie mają problemów, być może IE coś się zepsuł, lub obsługa ciasteczek jest wyłączona albo ograniczona, sprawdź w ustawieniach przeglądarki.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1