|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
Czy ktos ostatnio wypalcal od nich srodki przelewm bankowym, jesli tak to ile to trwalo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
jest jeszcze u nich ta promocja z 15 Ojro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
promocja jest ciagle aktualna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
guzk aktualna, tylko z referali jest aktualna z tym ze ja przy rejestracji podalem referala ale kasy narazie nie mam czekam az odpisza na maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
nie guzik , tylko aktualna, wplacilem 15 euro dostalem drugie gratis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
to ciekawe ze ja wplacilem 30 i nic nie dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
wszystko zalezy z jakiego referala się zapisałeś, bo niektóre dopiero przyznaja bonus gdy sie wygeneruje 30Euro w prowizajach, a niektóre po tym tylko jak posatwisz 15Euro.
I jeszcze jedno strone RedBet mozna teraz oglądać w języku polskim!
pozdrawiam Galeon
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
moze ktos podac szczególy co do obrotu,czy pierwszy zkaład mujsi byc za 15 e itd dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Strasznie dziwna sprawa z tym Redbet. Ja sie rejestrowałem chyba z miesiąc temu właśnie ze stronki galeona. Wpłaciłem 20 i postawiłem 20. Bonusu nie dostałem wiec napisalem do ich supportu. Ten jednak nie odpisał na żadnego z 2 moich maili więc zrezygnowałem.. Nie wiem co mam o tym myśleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
pewnie daltego ze bonus daja jak sie wygeneruje 30 EURO prowizji ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
To jest tak. Każdy kto sie rejestrował przez mój baner dostawał bonus, na warunkach takich jak były opisane.
Jak ktoś wpisał w polu reffaral code= "bonusy" to nie dostawał 15Euro, ponieważ warunki tej promocji są zupełnie inne. Conrad miał to zmienić na te warunki co są w moim PP, ale nie wiem czy mu się to udało.
Tak samo jest w przypadku gdy ktoś rejestrował sie przez mój baner, ale i tak wpisał "bonusy", wtedy jest ważniejsze to co wpisął i nalezy mu się bonus, ale wtedy kiedy wygeneruje 30Euro w prowizjach,
pozdrawiam Galeon
|
|
|
Link skopiowany do schowka