|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał orzel: [qb]I mam inteligo wie ktos ile bedzie mnie kosztowac przelew 50euro i ile to idzie???[/qb] kosztowac bedzie tyle ile jest prowizja + przeliczenie waluty a idzie 0 sekund.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]A i nie wiem co to jest GM , chyba chodzi ci o GB[/qb] Dzieki za pomoc i chodzilo mi o GM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
A z ciekawości co to jest GM ?
POzdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]A z ciekawości co to jest GM ?[/qb] moim zdaniem to jest dosc dziwne polaczenie gamebookers z moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GameMoney <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39 |
GM- General Motors.Nie grałem u nich ale podobno dają słabe kursy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Dobra znowu sie zakrecilem i to maksymalnie. CHODZI MI O GAMEBOOKERS. Mialem troche przebojow z zalozeniem konta ale juz wszystko gra i buczy. Dzieki tez arthowi z czatu za te 3 cyferki na karcie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przy okazji inteligo spisalo mi sie wysmienicie. 50euro wplaty kosztowlo mnie tylko 219,16zl no i tranzakcja w ciagu 1 sekundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka