|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
do 16 zleconą wypłatę zawsze miałem następnego dnia dzieki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Cześć. Musicie się wyrobić dzisiaj w 19 postach  20 post powoduje skok na drugą stronę i Pani zniknie, a nie chciałbym być w skórze delikwenta który napiszę ten 20 post  Tylko czemu ta Pani jest tak łudzącą podobna do Pani z działu siatkówki  ?? Zasługuje na to. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
[ Linked Image] Odpuszczę Wam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
Cześć. Musicie się wyrobić dzisiaj w 19 postach  20 post powoduje skok na drugą stronę i Pani zniknie, a nie chciałbym być w skórze delikwenta który napiszę ten 20 post  Tylko czemu ta Pani jest tak łudzącą podobna do Pani z działu siatkówki  ?? Zasługuje na to.  A ja myślałem, że każdy dział zasługuje na "swoją" Panią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@tito ciesz sie ,ze masz takie zdjecie bo od jutra ma byc w kazdym temacie i na kazdej stronie zdjecia Pudziana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
@tito ciesz sie ,ze masz takie zdjecie bo od jutra ma byc w kazdym temacie i na kazdej stronie zdjecia Pudziana Pudziana to już chyba wszyscy mamy nawet jak lodówkę otwieramy więc to chyba nie najlepszy pomysł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
poszło Igor i Andrey na początek dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
poszla narazie tasiemka Na Li Vesnina Wickmayer Morita Hanescu almagro Lu ako 54,77 stawka 20 jutro do kasy po 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Dodig, melepeto, oddać serwis na 5:7  mogłeś o tb powalczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
poszla narazie tasiemka Na Li Vesnina Wickmayer Morita Hanescu almagro Lu ako 54,77 stawka 20 jutro do kasy po  jak wczoraj Viktor pogrywał? bo ja myślę żeby Polańskiego zagrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Co tu dużo mówić, Czołg do gry. Pokazała niezłą formę, mocny serwis i return, trochę to jednostrzałowiec z Kleyby, a Aga ma często patent na takie zawodniczki, ale jak będzie trafiać to będzie Isi bardzo ciężko, przecież jak ona z Villiams trafiała to czasem nie ma co zbierać. Aga jest po dwóch turniejach z dobrymi wynikami, ale tu nie broni punktów, do tego jakieś problemy były ze stopą, wiadomo na meczu w finale nie było bardzo widać by coś dokuczało, ale takie rzeczy lubią się odzywać na drugi dzień, no i zmęczenie się też odezwie, Aga sporo biega. Do tego za chwilę Rogers tam broni ćwierćfinału, nie będzie żalu wielkiego jak sobie tu leckiutko odpuści i odpocznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
poszla narazie tasiemka Na Li Vesnina Wickmayer Morita Hanescu almagro Lu ako 54,77 stawka 20 jutro do kasy po  jak wczoraj Viktor pogrywał? bo ja myślę żeby Polańskiego zagrać  Polański set na pewno trzeba pograć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Azazel nie ogladalem meczu ale z tego co czytalem po roznych forach to zagral dosc solidnie serwis siedzial sporo ruchu po korcie ... Polansky niby jakies tam treningi pred turniejem z samym Ferdkiem napewno troche podnioslo jego ego o czym moze swiadczyc zwyciestwo z Melzerem ( tyle ze ten akurat mase bledow popelnial wiekszosc punktow Kanadyjczyka byla po jego bledach aut/siatka i tak w kolko) osobiscie gram Hanescu co do tasiemki zapomnialem tam dopisac Pavluchenkova ...  z dogow mysle ze Dolgopolov Kirilenko De Bakker i Kleybanova warta przemyslen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Azazel nie ogladalem meczu ale z tego co czytalem po roznych forach to zagral dosc solidnie serwis siedzial sporo ruchu po korcie ... Polansky niby jakies tam treningi pred turniejem z samym Ferdkiem napewno troche podnioslo jego ego o czym moze swiadczyc zwyciestwo z Melzerem ( tyle ze ten akurat mase bledow popelnial wiekszosc punktow Kanadyjczyka byla po jego bledach aut/siatka i tak w kolko) osobiscie gram Hanescu co do tasiemki zapomnialem tam dopisac Pavluchenkova ...  z dogow mysle ze Dolgopolov Kirilenko De Bakker i Kleybanova warta przemyslen  dzięki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Bammer broni punktów za ćwierćfinał, w pierwszej z Cirsteą dała rade, nie oglądałem, ale statystyki wyglądają obiecująco Wozniacki też była w ćwierćfinale, ale nic tu nie grała rok temu, męczarnie z Wozniak, krecz Czink i out po 3 gemach zdobytych z Dementievą, myślę że handi gemowe na Austriaczke to dobre rozwiązanie. do tego mój bet dnia Wickmayer 2:0  myślę też nad: mysle tez nad czym z: Klejbanova - Radwańska 2? / over? Petkovic over? / handi? Shvedova - Ivanovic over ? Llodra 2.53 ? De Bakker 2.62 ? / over ? Anderson - Querrey over ? co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
ja sie zastanawiam nad zagraniem dubelka Wickmayer + Hanescu dosc grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Weź ten pierwszy na dwójkę  I co wy z tą Wickmayer macie. Mnie kusi wbrew mojej własnej logice MariKiri o której mam niskie mniemanie, a gra z Verą czyli wiecznie niespołnioną i jedną z moich ulubionych zawodniczek. Do tego H2H jest jednoznaczne, 3-0 dla Very. A jednak, kusi mnie Kirilenko. No i jak Dolgo będzie tak serwował jak z Peczą to Miszy może seta urwać, on może ograny na hardzie nie jest, ale warunki w miarę ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
dżem dobry 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|