Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 61 1 2 3 4 60 61
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by QLUZOr20
Tobet


do 16 zleconą wypłatę zawsze miałem następnego dnia

dzieki za info piwo

Bonus: Unibet
tito #4056246 11/08/2010 16:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by tito
Originally Posted by Piostar
Cześć. Musicie się wyrobić dzisiaj w 19 postach grin

20 post powoduje skok na drugą stronę i Pani zniknie, a nie chciałbym być w skórze delikwenta który napiszę ten 20 post mad
Tylko czemu ta Pani jest tak łudzącą podobna do Pani z działu siatkówki smile ??

Zasługuje na to. grin

Gaske #4056247 11/08/2010 16:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
[Linked Image]

Odpuszczę Wam grin

Gaske #4056248 11/08/2010 16:50
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by tito
Originally Posted by Piostar
Cześć. Musicie się wyrobić dzisiaj w 19 postach grin

20 post powoduje skok na drugą stronę i Pani zniknie, a nie chciałbym być w skórze delikwenta który napiszę ten 20 post mad
Tylko czemu ta Pani jest tak łudzącą podobna do Pani z działu siatkówki smile ??

Zasługuje na to. grin
A ja myślałem, że każdy dział zasługuje na "swoją" Panią smile

tito #4056249 11/08/2010 16:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@tito ciesz sie ,ze masz takie zdjecie bo od jutra ma byc w kazdym temacie i na kazdej stronie zdjecia Pudziana

craax #4056250 11/08/2010 16:54
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
Originally Posted by craax
@tito ciesz sie ,ze masz takie zdjecie bo od jutra ma byc w kazdym temacie i na kazdej stronie zdjecia Pudziana
Pudziana to już chyba wszyscy mamy nawet jak lodówkę otwieramy więc to chyba nie najlepszy pomysł laugh

tito #4056253 11/08/2010 17:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
poszło Igor i Andrey na początek dnia

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Dodig 1 set 2,65, walka

Azazel #4056271 11/08/2010 18:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
jeszcze jeden set Igorek

Azazel #4056272 11/08/2010 18:08
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
poszla narazie tasiemka

Na Li
Vesnina
Wickmayer
Morita
Hanescu
almagro
Lu

ako 54,77
stawka 20

jutro do kasy po kasa grin

Azazel #4056273 11/08/2010 18:08
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Dodig, melepeto, oddać serwis na 5:7 frown mogłeś o tb powalczyć

Ejdem #4056274 11/08/2010 18:09
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Ejdem
poszla narazie tasiemka

Na Li
Vesnina
Wickmayer
Morita
Hanescu
almagro
Lu

ako 54,77
stawka 20

jutro do kasy po kasa grin
jak wczoraj Viktor pogrywał? bo ja myślę żeby Polańskiego zagrać smirk

Azazel #4056276 11/08/2010 18:12
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Co tu dużo mówić, Czołg do gry. Pokazała niezłą formę, mocny serwis i return, trochę to jednostrzałowiec z Kleyby, a Aga ma często patent na takie zawodniczki, ale jak będzie trafiać to będzie Isi bardzo ciężko, przecież jak ona z Villiams trafiała to czasem nie ma co zbierać. Aga jest po dwóch turniejach z dobrymi wynikami, ale tu nie broni punktów, do tego jakieś problemy były ze stopą, wiadomo na meczu w finale nie było bardzo widać by coś dokuczało, ale takie rzeczy lubią się odzywać na drugi dzień, no i zmęczenie się też odezwie, Aga sporo biega. Do tego za chwilę Rogers tam broni ćwierćfinału, nie będzie żalu wielkiego jak sobie tu leckiutko odpuści i odpocznie.

Azazel #4056278 11/08/2010 18:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by Ejdem
poszla narazie tasiemka

Na Li
Vesnina
Wickmayer
Morita
Hanescu
almagro
Lu

ako 54,77
stawka 20

jutro do kasy po kasa grin
jak wczoraj Viktor pogrywał? bo ja myślę żeby Polańskiego zagrać smirk


Polański set na pewno trzeba pograć

Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Azazel nie ogladalem meczu ale z tego co czytalem po roznych forach to zagral dosc solidnie serwis siedzial sporo ruchu po korcie ... Polansky niby jakies tam treningi pred turniejem z samym Ferdkiem napewno troche podnioslo jego ego o czym moze swiadczyc zwyciestwo z Melzerem ( tyle ze ten akurat mase bledow popelnial wiekszosc punktow Kanadyjczyka byla po jego bledach aut/siatka i tak w kolko) osobiscie gram Hanescu

co do tasiemki zapomnialem tam dopisac Pavluchenkova ... grin

z dogow mysle ze Dolgopolov Kirilenko De Bakker i Kleybanova warta przemyslen wink

Ejdem #4056282 11/08/2010 18:25
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Ejdem
Azazel nie ogladalem meczu ale z tego co czytalem po roznych forach to zagral dosc solidnie serwis siedzial sporo ruchu po korcie ... Polansky niby jakies tam treningi pred turniejem z samym Ferdkiem napewno troche podnioslo jego ego o czym moze swiadczyc zwyciestwo z Melzerem ( tyle ze ten akurat mase bledow popelnial wiekszosc punktow Kanadyjczyka byla po jego bledach aut/siatka i tak w kolko) osobiscie gram Hanescu

co do tasiemki zapomnialem tam dopisac Pavluchenkova ... grin

z dogow mysle ze Dolgopolov Kirilenko De Bakker i Kleybanova warta przemyslen wink
dzięki za info wink

Azazel #4056287 11/08/2010 18:48
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Bammer broni punktów za ćwierćfinał, w pierwszej z Cirsteą dała rade, nie oglądałem, ale statystyki wyglądają obiecująco
Wozniacki też była w ćwierćfinale, ale nic tu nie grała rok temu, męczarnie z Wozniak, krecz Czink i out po 3 gemach zdobytych z Dementievą, myślę że handi gemowe na Austriaczke to dobre rozwiązanie.
do tego mój bet dnia Wickmayer 2:0 smile

myślę też nad:
mysle tez nad czym z:
Klejbanova - Radwańska 2? / over?
Petkovic over? / handi?
Shvedova - Ivanovic over ?
Llodra 2.53 ?
De Bakker 2.62 ? / over ?
Anderson - Querrey over ?

co sądzicie?

mln #4056288 11/08/2010 18:56
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
ja sie zastanawiam nad zagraniem dubelka Wickmayer + Hanescu dosc grubo wink

mln #4056289 11/08/2010 18:58
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Weź ten pierwszy na dwójkę wink I co wy z tą Wickmayer macie.

Mnie kusi wbrew mojej własnej logice MariKiri o której mam niskie mniemanie, a gra z Verą czyli wiecznie niespołnioną i jedną z moich ulubionych zawodniczek. Do tego H2H jest jednoznaczne, 3-0 dla Very. A jednak, kusi mnie Kirilenko.

No i jak Dolgo będzie tak serwował jak z Peczą to Miszy może seta urwać, on może ograny na hardzie nie jest, ale warunki w miarę ma.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
dżem dobry piwo

Strona 2 z 61 1 2 3 4 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1