|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
I co wy z tą Wickmayer macie. czemu nie? nie ma czemu nie, to ty lepiej powiedz czemu tak. Przypomnę, że wczoraj był już mały szał na Lucie  Kurde, ale dużo ciekawego dziś widać, piłka, tenis. Trochę kuponików dziś pójdzie. półfinał Wickmayer w US Open'09 3 sety z Kuznetsovą w zeszlym tygodniu pokazuje że forma jakaś jest  Dulko przed tygodniem 0:6 0:3 i out z Vandeweghe Lucie od jakiegoś czasu zmaga się z kontuzją, pewnie nie była w jakiejś wyśmienitej formie w tym pojedynku z Dulko, więc nie ma co przeceniać tego zwycięstwa Argentynki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jose  Ale gdzie jest Kleyba ?  ogólnie coś tu jakoś pusto   WTA Cześć  Hurt - Detal + Verdasco + Hanescu i do kasy  dorzuć Almagro  Na drugim kuponie zagram Almagro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Kohli - Troicki 2 pasuje jak nic  PHM - Lu jak tu nie bedzie 2 to chyba juz wiecej tenisa nie dotkne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jose  Ale gdzie jest Kleyba ?  ogólnie coś tu jakoś pusto   WTA są tu jeszcze ludzie, którzy myślą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
młody a masz wyniki jakies wczesniejszych meczy Wysp i Andoru U-21 ?
Almagro to jednak peffa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
i kursik na Dolgo też mocno przeszacowany,3,75  można też o jakimś handi pomyśleć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
i kursik na Dolgo też mocno przeszacowany,3,75  można też o jakimś handi pomyśleć  nawierzchnia twarda wiec dolgo bedzie wysoko sie odbijal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Vesnina 1,72 - Frania w meczu z baltachą fatalnie się zaprezentowała w zeszłym tygodniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
czy ja Cię Craax kiedykolwiek z wyjebkami zawiodłem ?  Faroe Islands U21 Latvia U21 1-3 Faroe Islands U21 Moldova U21 1-1 Faroe Islands U21 Russia U21 1-0 Faroe Islands U21 Romania U21 0-4 Faroe Islands U21 Italy U21 0-1 Moldova U21 Andorra U21 1-0 Latvia U21 Andorra U21 4-0 Russia U21 Andorra U21 4-0 Romania U21 Andorra U21 2-0 Jimmy, kto jak kto, ale ja się na kobietach znam jak nikt i wiem kiedy trzeba postawić  Tu była porządna analka zrobiona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jimmy, kto jak kto, ale ja się na kobietach znam jak nikt i wiem kiedy trzeba postawić  Tu była porządna analka zrobiona  z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
i jeszcze A. diMauro 1,66 , naprawde solidna gra ostatnimy czasy,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jimmy, kto jak kto, ale ja się na kobietach znam jak nikt i wiem kiedy trzeba postawić  Tu była porządna analka zrobiona  Z Kleybą analka... Zakłady to jednak nie jest łatwy kawałek chleba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
witam Na dzisiaj wickmayer wyglada pewnie bo ostatnio forma a co do dulko to jakos ciezko mi uwierzyc w jej powrot do formy i mam nadzieje ze sie nie myle tym razme juz  Co do Mority to mnie w ogole nie przekonuje i japonka moze dzisiaj dostac lanie od amerykanki  Mi dzisiaj wpadl w oko typ na Vesnine ktora jest w formie  Zastanawiam sie nad handi na bammer bo jak bedzie tak serwowac jak wczoraj to moze pokryje ale -5,5 to tez znowu nie tak duzo  Z panow : Hanescu izii powinno byc, Tipsar tez ladnie wyglada ale po wczorajszym meczu ciezko powiedziec cokolwiek o formie Kohleigo a do tego nie wiem czy nie bet dnia czyli typ przeciwko czarnemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no młody nie pamietam zebys mnie zawiodl wiec dzien , w ktorym to zrobisz zbliza sie nieuchronnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
ja sobie z tenis dzisiaj pogralem : clisters-safina 2-0 @1,59 lu-mathieu 1 @1,8 morita-mchale 1 @2,04 no i do tego troche pilki: anglia 1gol @1,25 rosja 1gol @1,33 korea 1gol @1,5 polska 1x @1,3 azerbezjdzan 1x @1,22 ukraina 1x @1,28
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
witam Na dzisiaj wickmayer wyglada pewnie bo ostatnio forma a co do dulko to jakos ciezko mi uwierzyc w jej powrot do formy i mam nadzieje ze sie nie myle tym razme juz  Co do Mority to mnie w ogole nie przekonuje i japonka moze dzisiaj dostac lanie od amerykanki  Mi dzisiaj wpadl w oko typ na Vesnine ktora jest w formie  Zastanawiam sie nad handi na bammer bo jak bedzie tak serwowac jak wczoraj to moze pokryje ale -5,5 to tez znowu nie tak duzo  Z panow : Hanescu izii powinno byc, Tipsar tez ladnie wyglada ale po wczorajszym meczu ciezko powiedziec cokolwiek o formie Kohleigo a do tego nie wiem czy nie bet dnia czyli typ przeciwko czarnemu  co do pań to sie zgadzam w 100%  ale Wampirescu bym nie tykał, jakoś nie przekonuje  ten meczyk można na overka gemowego próbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Czyli dzisiaj z meczy o 17 to tak: vESNINA WICKMAYER 2-0 Hanescu i zastanawiam sie nad 2-0 a z pozniejszych meczy typ przeciwko czarnemu i Troicki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Wozniacki dużo ostatnio grała do tego zmiana nawierzchni, półkuli itd itp... trzeba coś pobrać  Bammer +5.5 gema 1.85 over 18.5 gema 1.83 Bammer +1.5 seta 2.65 Bammer 5.77
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096 |
jak dla mnie Sousa, Vesnina!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 107 |
a ta perełka? Janowicz-Arnaboldi 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|