Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 61 1 2 3 4 5 6 60 61
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by AG
Originally Posted by młody gniewny
I co wy z tą Wickmayer macie.
czemu nie?

nie ma czemu nie, to ty lepiej powiedz czemu tak. Przypomnę, że wczoraj był już mały szał na Lucie wink

Kurde, ale dużo ciekawego dziś widać, piłka, tenis. Trochę kuponików dziś pójdzie.

półfinał Wickmayer w US Open'09
3 sety z Kuznetsovą w zeszlym tygodniu pokazuje że forma jakaś jest wink
Dulko przed tygodniem 0:6 0:3 i out z Vandeweghe
Lucie od jakiegoś czasu zmaga się z kontuzją, pewnie nie była w jakiejś wyśmienitej formie w tym pojedynku z Dulko, więc nie ma co przeceniać tego zwycięstwa Argentynki.

Bonus: Unibet
Jimmy #4056333 11/08/2010 19:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by młody gniewny
Jose piwo Ale gdzie jest Kleyba ? grin

ogólnie coś tu jakoś pusto frown


stop WTA

Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Jose
Cześć piwo

Hurt - Detal + Verdasco + Hanescu i do kasy smile
dorzuć Almagro wink


Na drugim kuponie zagram Almagro smile

RaFiGW #4056336 11/08/2010 19:38
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Kohli - Troicki 2 pasuje jak nic tongue

PHM - Lu jak tu nie bedzie 2 to chyba juz wiecej tenisa nie dotkne laugh

Jose #4056337 11/08/2010 19:39
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Jose
Originally Posted by młody gniewny
Jose piwo Ale gdzie jest Kleyba ? grin

ogólnie coś tu jakoś pusto frown


stop WTA
są tu jeszcze ludzie, którzy myślą piwo

Jimmy #4056339 11/08/2010 19:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
młody a masz wyniki jakies wczesniejszych meczy Wysp i Andoru U-21 ?

Almagro to jednak peffa

craax #4056346 11/08/2010 19:44
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
i kursik na Dolgo też mocno przeszacowany,3,75 shocked można też o jakimś handi pomyśleć grin

Azazel #4056347 11/08/2010 19:46
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Azazel77
i kursik na Dolgo też mocno przeszacowany,3,75 shocked można też o jakimś handi pomyśleć grin
nawierzchnia twarda wiec dolgo bedzie wysoko sie odbijal

Azazel #4056348 11/08/2010 19:46
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Vesnina 1,72 - Frania w meczu z baltachą fatalnie się zaprezentowała w zeszłym tygodniu

Azazel #4056349 11/08/2010 19:46
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
czy ja Cię Craax kiedykolwiek z wyjebkami zawiodłem ? blush

Faroe Islands U21 Latvia U21 1-3
Faroe Islands U21 Moldova U21 1-1
Faroe Islands U21 Russia U21 1-0
Faroe Islands U21 Romania U21 0-4
Faroe Islands U21 Italy U21 0-1

Moldova U21 Andorra U21 1-0
Latvia U21 Andorra U21 4-0
Russia U21 Andorra U21 4-0
Romania U21 Andorra U21 2-0

Jimmy, kto jak kto, ale ja się na kobietach znam jak nikt i wiem kiedy trzeba postawić grin Tu była porządna analka zrobiona grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by młody gniewny
Jimmy, kto jak kto, ale ja się na kobietach znam jak nikt i wiem kiedy trzeba postawić grin Tu była porządna analka zrobiona grin
z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się.. wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
i jeszcze A. diMauro 1,66 , naprawde solidna gra ostatnimy czasy,

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by młody gniewny
Jimmy, kto jak kto, ale ja się na kobietach znam jak nikt i wiem kiedy trzeba postawić grin Tu była porządna analka zrobiona grin


Z Kleybą analka...

Zakłady to jednak nie jest łatwy kawałek chleba tongue wink

Jimmy #4056360 11/08/2010 19:51
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
witam smile
Na dzisiaj wickmayer wyglada pewnie bo ostatnio forma a co do dulko to jakos ciezko mi uwierzyc w jej powrot do formy i mam nadzieje ze sie nie myle tym razme juz laugh
Co do Mority to mnie w ogole nie przekonuje i japonka moze dzisiaj dostac lanie od amerykanki tongue
Mi dzisiaj wpadl w oko typ na Vesnine ktora jest w formie smile
Zastanawiam sie nad handi na bammer bo jak bedzie tak serwowac jak wczoraj to moze pokryje ale -5,5 to tez znowu nie tak duzo frown
Z panow : Hanescu izii powinno byc, Tipsar tez ladnie wyglada ale po wczorajszym meczu ciezko powiedziec cokolwiek o formie Kohleigo a do tego nie wiem czy nie bet dnia czyli typ przeciwko czarnemu tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no młody nie pamietam zebys mnie zawiodl wiec dzien , w ktorym to zrobisz zbliza sie nieuchronnie wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
ja sobie z tenis dzisiaj pogralem :
clisters-safina 2-0 @1,59
lu-mathieu 1 @1,8
morita-mchale 1 @2,04
no i do tego troche pilki:
anglia 1gol @1,25
rosja 1gol @1,33
korea 1gol @1,5
polska 1x @1,3
azerbezjdzan 1x @1,22
ukraina 1x @1,28

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by ShowMeTheMoney
witam smile
Na dzisiaj wickmayer wyglada pewnie bo ostatnio forma a co do dulko to jakos ciezko mi uwierzyc w jej powrot do formy i mam nadzieje ze sie nie myle tym razme juz laugh
Co do Mority to mnie w ogole nie przekonuje i japonka moze dzisiaj dostac lanie od amerykanki tongue
Mi dzisiaj wpadl w oko typ na Vesnine ktora jest w formie smile
Zastanawiam sie nad handi na bammer bo jak bedzie tak serwowac jak wczoraj to moze pokryje ale -5,5 to tez znowu nie tak duzo frown
Z panow : Hanescu izii powinno byc, Tipsar tez ladnie wyglada ale po wczorajszym meczu ciezko powiedziec cokolwiek o formie Kohleigo a do tego nie wiem czy nie bet dnia czyli typ przeciwko czarnemu tongue
co do pań to sie zgadzam w 100% smile ale Wampirescu bym nie tykał, jakoś nie przekonuje ooo ten meczyk można na overka gemowego próbować

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Czyli dzisiaj z meczy o 17 to tak:
vESNINA
WICKMAYER 2-0
Hanescu i zastanawiam sie nad 2-0
a z pozniejszych meczy typ przeciwko czarnemu i Troicki wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Wozniacki dużo ostatnio grała do tego zmiana nawierzchni, półkuli itd itp... trzeba coś pobrać smile

Bammer +5.5 gema 1.85
over 18.5 gema 1.83
Bammer +1.5 seta 2.65
Bammer 5.77

mln #4056401 11/08/2010 20:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
jak dla mnie Sousa, Vesnina!

mln #4056405 11/08/2010 20:23
Dołączył: Jul 2010
Posty: 107
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 107
a ta perełka?
Janowicz-Arnaboldi 1

Strona 4 z 61 1 2 3 4 5 6 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, alfa, poozon), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1