Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 61 1 2 6 7 8 9 10 60 61
mercik #4056555 11/08/2010 22:44
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by mercik
wszyscy poszli pilnować krzyza ...

laugh laugh laugh

dobre

Bonus: Unibet
mercik #4056556 11/08/2010 22:44
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mercik
wszyscy poszli pilnować krzyza ...
w poniedzialek przed meczem wpadne tam pod ten krzyz kur.. boks boks

witam witam Robben piwo

peffy peffy , Cypr -1.5 , Wickmayer , Wyspy Owcze , Polska under 1.5 ,Czarnogora w kosza i Niculescu gdzies upchalem

mercik #4056557 11/08/2010 22:45
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059

craax #4056558 11/08/2010 22:45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
szkoda że nie ukrzyżowali tej babki tam...

mercik #4056559 11/08/2010 22:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
jak czlowiek nie gra, to i analki robic mu sie nie chce, nawet plytkiej...

na siłę to Nalbi, Francje pilka

mercik #4056560 11/08/2010 22:47
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Moze Dementieva na dzisiaj ??

craax #4056561 11/08/2010 22:48
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by craax
Originally Posted by mercik
wszyscy poszli pilnować krzyza ...
w poniedzialek przed meczem wpadne tam pod ten krzyz kur.. boks boks

witam witam Robben piwo

peffy peffy , Cypr -1.5 , Wickmayer , Wyspy Owcze , Polska under 1.5 ,Czarnogora w kosza i Niculescu gdzies upchalem

jeżeli chodzi o tenis to mysle nad Hanescu tylko wink kosza nie ruszam wogóle ;P
z piły zas: W.Owcze mam pograne wink do tego Estonie i Ukraine 1x. Mysle teraz solidniej nad tym iz Polska nie strzeli gola grin no i oczywiscie na Kamerun grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a tu nam Polacy tym skladem zrobia numer i wrzuca trojke Kamerunowi

craax #4056563 11/08/2010 22:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by craax
dzis wszyscy jacys tacy nierozgadani , co jest z Wami ? zrobmy tu dziki szal laugh
bo te mecze takie niby wszystko fajnie ale nie do końca, po kolei:

drakula - forumowa peffa; ale ostatnio marna forma, z kolei polansky wczoraj zagrał dobry mecz

kolja - kurs marny, seta moze przehandlowac

juźny - dla mnie fajnie wygląda, najchętniej wziąłbym under 21,5, ale to ruski, kto wie czy seta nie sprzeda pierwszego i wygra 2:1 ?

Murray- mecz wygra, ale kurs marny a hc 4-4,5 na styk

Nalbandian - gdzie nie spojrzec owczy pęd na niego, ale Tommy ładnie wczoraj pograł, a kto wie czy David dziś nie zechce odpocząć ? tongue

De Bakker - niby dog, ale cięzko znaleźć kogos kto gra Francuza, a takie popularne dogi rzadko siadają

i tak można w koło tongue

Geremi #4056564 11/08/2010 22:50
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by GEREMI
Originally Posted by nalbandiann
Valery juz niedlugo do 100 zawita
a pamiętam jak dziś po zwycięstwie Zvereva nad Gineprim, gdy mówiłeś, że Niemiec będzie niedługo TOP-20 wink

152 - aktualnie tongue

nie smiej sie z niego! myslisz, ze nie chciałby byc normalny? tongue

anfa_ #4056565 11/08/2010 22:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Danielsan nas zgasil , juz nawet nie ma co dyskutowac frown

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by craax
dzis wszyscy jacys tacy nierozgadani , co jest z Wami ? zrobmy tu dziki szal laugh
bo te mecze takie niby wszystko fajnie ale nie do końca, po kolei:

drakula - forumowa peffa; ale ostatnio marna forma, z kolei polansky wczoraj zagrał dobry mecz

kolja - kurs marny, seta moze przehandlowac

juźny - dla mnie fajnie wygląda, najchętniej wziąłbym under 21,5, ale to ruski, kto wie czy seta nie sprzeda pierwszego i wygra 2:1 ?

Murray- mecz wygra, ale kurs marny a hc 4-4,5 na styk

Nalbandian - gdzie nie spojrzec owczy pęd na niego, ale Tommy ładnie wczoraj pograł, a kto wie czy David dziś nie zechce odpocząć ? tongue

De Bakker - niby dog, ale cięzko znaleźć kogos kto gra Francuza, a takie popularne dogi rzadko siadają

i tak można w koło tongue


co do robredo to widziales jak grał czy sugerujesz sie wynikiem?
po drugie. z tego co ja slyszalem to melzer grał tragicznie a nie polanski swietnie.

anfa_ #4056574 11/08/2010 22:57
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
dobrze grał Robredo, a Nalbi już ledwo dyszy.

warto handi na pussy.

Ojro #4056575 11/08/2010 22:58
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Ojro
jak czlowiek nie gra, to i analki robic mu sie nie chce, nawet plytkiej...

na siłę to Nalbi, Francje pilka

haku dobrze myśli z tym Boredo grin

craax #4056576 11/08/2010 23:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by craax
Danielsan nas zgasil , juz nawet nie ma co dyskutowac frown
e tam, chciałem pobudzić do dyskusji, co by poobalać moje wątpliwości smile , co myślicie o Troickim?

anfa_ #4056577 11/08/2010 23:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by craax
dzis wszyscy jacys tacy nierozgadani , co jest z Wami ? zrobmy tu dziki szal laugh
bo te mecze takie niby wszystko fajnie ale nie do końca, po kolei:

drakula - forumowa peffa; ale ostatnio marna forma, z kolei polansky wczoraj zagrał dobry mecz

kolja - kurs marny, seta moze przehandlowac

juźny - dla mnie fajnie wygląda, najchętniej wziąłbym under 21,5, ale to ruski, kto wie czy seta nie sprzeda pierwszego i wygra 2:1 ?

Murray- mecz wygra, ale kurs marny a hc 4-4,5 na styk

Nalbandian - gdzie nie spojrzec owczy pęd na niego, ale Tommy ładnie wczoraj pograł, a kto wie czy David dziś nie zechce odpocząć ? tongue

De Bakker - niby dog, ale cięzko znaleźć kogos kto gra Francuza, a takie popularne dogi rzadko siadają

i tak można w koło tongue


co do robredo to widziales jak grał czy sugerujesz sie wynikiem?
po drugie. z tego co ja slyszalem to melzer grał tragicznie a nie polanski swietnie.


Melzer tragedia - zgadza się cool

anfa_ #4056578 11/08/2010 23:01
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
Originally Posted by Anfalast
po drugie. z tego co ja slyszalem to melzer grał tragicznie a nie polanski swietnie.

Melzer swoje wyrzucil, ale wnuk Romana zagral bardzo dobry mecz, jeden z najlepszych w karierze

Jose #4056579 11/08/2010 23:01
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Witam
na bet365 byl mecz Di Mauro... co z nim? Patrze na pogode i wzór we Włoszech

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by craax
Danielsan nas zgasil , juz nawet nie ma co dyskutowac frown
e tam, chciałem pobudzić do dyskusji, co by poobalać moje wątpliwości smile , co myślicie o Troickim?

Filipek go powienien pyknąć smile Troicki słabo od dłuższego czasu, kiedy on zagrała jakiś dobry mecz ? Cilic to z trudem dogrywał, a i tak wydawało się, że jeszcze zdolny Viktor da radę przegrać.

Tylko Filipa dawno nie widziałem.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
tak, mecz Trevisana z Di Bukiem byl, ale zniknal, moze ktorys z nich kontuzje zlapal lub cos, odsylam do mtf albo ciierpliwie czekac

Strona 8 z 61 1 2 6 7 8 9 10 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, kamel, rafal08, Sensei, aker), 2,793 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1