|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam na bet365 byl mecz Di Mauro... co z nim? Patrze na pogode i wzór we Włoszech było 2:0 15:30 i live stanął, tez czekam co oni tam wymyślili bo 2 kupony mi zamyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ależ zażarte dysputy tenisowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Di Mauro kaput... KRECZ, chyba pogral w BAHu, qrde nie mogl innego buka wybrac, taka prowizje zgarneli  zrodlo: http://tenisbet.pl/view/tenis-livescore3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
O której rok temu orientacyjnie podawali wyniki z Samarkandu? To było jeszcze tego samego dnia w ogóle? Czekam na wyniki Paschanskiego i Kirillova...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
warto dzis grac na li i wickmayer ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
to już standard od kilku dni - przed godziną 17:00 czasu polskiego, cisza na tenisowym QC aż do momentu rozpoczęcia dzisiejszych meczów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
aż do momentu startu konkursu żygania  Wieczorem koło 20-21 były wyniki z Uzbekistanu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Mam pytanie natury technicznej. Możliwość wysyłania prywatnych wiadomości odblokuje się jak osiągnę odpowiednią liczbę postów, czy może zależy to od długości stażu na forum?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to już standard od kilku dni - przed godziną 17:00 czasu polskiego, cisza na tenisowym QC aż do momentu rozpoczęcia dzisiejszych meczów... a sam nic nie napisałeś o żadnym becie  Ja chętnie podejmę temat. Np. nie poruszany był bet na Jarkę, dziwne, bo kurs spory biorąc pod uwagę formę Any, która pewnie wygrała tylko dlatego, że Aza zaczęła ciskać rakietą i strzelać fochy. A Jarka ograła ostatnio ładnie Petrovą, co prawda Nadia poleciała z z McHale, ale jednak wydaje się być w formie jako takiej, więc ogólnie dziwię się kursom. A np. u Panów to dobre duchy (  ) mówią, że korty są w mare wolne i Fognini może odprawić Denkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Mam pytanie natury technicznej. Możliwość wysyłania prywatnych wiadomości odblokuje się jak osiągnę odpowiednią liczbę postów, czy może zależy to od długości stażu na forum? Od długości tak, ale nie stażu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Oj no wiadomo o co chodzi, trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. ;o
Czyli jak długo trzeba być na forum by móc skorzystać z takich przywilejów jak pw? ;D
PS. HANESCU & DE BAKKER (+1.5) C'MON !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Oj no wiadomo o co chodzi, trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. ;o
Czyli jak długo trzeba być na forum by móc skorzystać z takich przywilejów jak pw? ;D
PS. HANESCU & DE BAKKER (+1.5) C'MON ! Nie zależy od stażu, Conrad ustalił nowe zasady. Trzeba wspierać jedyną słuszną partię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Oj no wiadomo o co chodzi, trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. ;o
Czyli jak długo trzeba być na forum by móc skorzystać z takich przywilejów jak pw? ;D
PS. HANESCU & DE BAKKER (+1.5) C'MON ! Nie wiem jak to teraz jest z tymi PM  Napisz w odpowiednim temacie co i jak to myślę że Tobie już odblokują. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
 ale wałek... Di Mauro 6-7 2-2... nie dziwota ze Bet365 zdjac to z oferty, pewnie przy 2-0* ktos musial mocniej pograc Trevisana Di Mauro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|