Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 61 1 2 8 9 10 11 12 60 61
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by młody gniewny
a sam nic nie napisałeś o żadnym becie smile Ja chętnie podejmę temat. Np. nie poruszany był bet na Jarkę, dziwne, bo kurs spory biorąc pod uwagę formę Any, która pewnie wygrała tylko dlatego, że Aza zaczęła ciskać rakietą i strzelać fochy. A Jarka ograła ostatnio ładnie Petrovą, co prawda Nadia poleciała z z McHale, ale jednak wydaje się być w formie jako takiej, więc ogólnie dziwię się kursom.

A np. u Panów to dobre duchy ( grin ) mówią, że korty są w mare wolne i Fognini może odprawić Denkę.

rzucając okiem na zestawienia drugiej rundy, rzeczywiście pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to mecz Any i nie patrząc jeszcze na kursy rzuciłem, że Jarka odprawi ją z kwitkiem...

poprzednia runda i psi swąd sprawił, że Ana znalazła się w kolejnej - jak dla mnie prezentuje nierówną formę (tudzież zmienną siłę psychiki), która (o ile był to wzrost formy Any, a nie spadek Azarenki) nie pozwoli jej przejść do kolejnej rundy...

a Denko jak to Denko - wielki znak zapytania, ale pograłem go lekko na taśmie...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981

prosze.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by hunter07
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981

prosze.
ok

Sed #4056649 11/08/2010 23:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Sed
Originally Posted by hunter07
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981

prosze.
ok

w końcu, będzie święty spokój laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Sed
Originally Posted by hunter07
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981

prosze.
ok

w końcu, będzie święty spokój laugh
dokladnie wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
No właśnie z Jarką miałem podobnie, ale jakoś odpuściłem zupełnie.

Dobra zaraz pojawią się "bokserzy" smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
zagrajcie sobie li i wickmayer lokata 56% smile

Sed #4056660 12/08/2010 00:00
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Sed
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Sed
Originally Posted by hunter07
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981

prosze.
ok

w końcu, będzie święty spokój laugh
dokladnie wink

ale za karę, że nie wrzucił znaku zapytania, nie wysyłaj tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
jeszcze 20 dni i us open smile

Sed #4056664 12/08/2010 00:02
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Sed
zagrajcie sobie li i wickmayer lokata 56% smile

jakoś nikt nie mówi o Penneccie jako pewniaków, dziwne, przecież Rumunka to bardzo mierna zawodniczka, do drugiej rundy weszła tylko dlatego, że po drugiej stronie Lisicki po kontuzji, której siły starczyło na trzy gemy, ale "udawaczka" po takim kursie to jednak byłaby głupota, chociaż każdy inny wynik niż 2-0 zdziwi mnie bardzo.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Farah - Baker 6-3 6-3 jeśli kogoś by ten wynik interesował

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Bradleya nikt nie gra ?
W komedii pomyłek 1 set dla Bradleya smile

Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Sed
zagrajcie sobie li i wickmayer lokata 56% smile

jakoś nikt nie mówi o Penneccie jako pewniaków, dziwne, przecież Rumunka to bardzo mierna zawodniczka, do drugiej rundy weszła tylko dlatego, że po drugiej stronie Lisicki po kontuzji, której siły starczyło na trzy gemy, ale "udawaczka" po takim kursie to jednak byłaby głupota, chociaż każdy inny wynik niż 2-0 zdziwi mnie bardzo.
kurs 1.1 i nie nalezy do "walczakow"

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Bolkins
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie?

Ale urwał! laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Bolkins
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie?
oczywiscie, ja nawet moglbym Cie posadzic o kradziez portfelu z kuponami laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
W toto ? Mnie się czasem pytają czy mogą sobie nabić, nikt na chama nigdy nie brał ukradkiem. Zawsze możesz zadzwonić do centrali i zrobić awanturę, może nawet wyciągną konsekwencje, ale warto się szarpać. Niech ta hołota ma chociaż te punkty grin

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Bolkins
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie?

zjebać jak psa gwizdek

Suazo #4056677 12/08/2010 00:11
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,561
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,561
Likes: 10
denko już sprzedaje

Suazo #4056679 12/08/2010 00:12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Fabio i jego backhand laugh

Strona 10 z 61 1 2 8 9 10 11 12 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, betowiec, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon), 3,036 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1