|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
a sam nic nie napisałeś o żadnym becie  Ja chętnie podejmę temat. Np. nie poruszany był bet na Jarkę, dziwne, bo kurs spory biorąc pod uwagę formę Any, która pewnie wygrała tylko dlatego, że Aza zaczęła ciskać rakietą i strzelać fochy. A Jarka ograła ostatnio ładnie Petrovą, co prawda Nadia poleciała z z McHale, ale jednak wydaje się być w formie jako takiej, więc ogólnie dziwię się kursom. A np. u Panów to dobre duchy (  ) mówią, że korty są w mare wolne i Fognini może odprawić Denkę. rzucając okiem na zestawienia drugiej rundy, rzeczywiście pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to mecz Any i nie patrząc jeszcze na kursy rzuciłem, że Jarka odprawi ją z kwitkiem... poprzednia runda i psi swąd sprawił, że Ana znalazła się w kolejnej - jak dla mnie prezentuje nierówną formę (tudzież zmienną siłę psychiki), która (o ile był to wzrost formy Any, a nie spadek Azarenki) nie pozwoli jej przejść do kolejnej rundy... a Denko jak to Denko - wielki znak zapytania, ale pograłem go lekko na taśmie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze. ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze. ok w końcu, będzie święty spokój 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze. ok w końcu, będzie święty spokój  dokladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
No właśnie z Jarką miałem podobnie, ale jakoś odpuściłem zupełnie. Dobra zaraz pojawią się "bokserzy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
zagrajcie sobie li i wickmayer lokata 56% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
moze mi ktos podsyłac wyniki meczów na li, wickmayer i jużnego na plusa z bramki http://www1.plus.pl/bsm/ na numer 661506981 prosze. ok w końcu, będzie święty spokój  dokladnie  ale za karę, że nie wrzucił znaku zapytania, nie wysyłaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
jeszcze 20 dni i us open 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
zagrajcie sobie li i wickmayer lokata 56%  jakoś nikt nie mówi o Penneccie jako pewniaków, dziwne, przecież Rumunka to bardzo mierna zawodniczka, do drugiej rundy weszła tylko dlatego, że po drugiej stronie Lisicki po kontuzji, której siły starczyło na trzy gemy, ale "udawaczka" po takim kursie to jednak byłaby głupota, chociaż każdy inny wynik niż 2-0 zdziwi mnie bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Farah - Baker 6-3 6-3 jeśli kogoś by ten wynik interesował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
W komedii pomyłek 1 set dla Bradleya 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
zagrajcie sobie li i wickmayer lokata 56%  jakoś nikt nie mówi o Penneccie jako pewniaków, dziwne, przecież Rumunka to bardzo mierna zawodniczka, do drugiej rundy weszła tylko dlatego, że po drugiej stronie Lisicki po kontuzji, której siły starczyło na trzy gemy, ale "udawaczka" po takim kursie to jednak byłaby głupota, chociaż każdy inny wynik niż 2-0 zdziwi mnie bardzo. kurs 1.1 i nie nalezy do "walczakow"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie? Ale urwał! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie? oczywiscie, ja nawet moglbym Cie posadzic o kradziez portfelu z kuponami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
W toto ? Mnie się czasem pytają czy mogą sobie nabić, nikt na chama nigdy nie brał ukradkiem. Zawsze możesz zadzwonić do centrali i zrobić awanturę, może nawet wyciągną konsekwencje, ale warto się szarpać. Niech ta hołota ma chociaż te punkty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Dzisiaj byłem puścić ako u ziemniaka.Blondyna nabiła punkty , które zgodnie z prawem pezysługiwały mi na kartę jakiegoś miejscowego frajera.Nie mam założonej karty gracza bo nie zależy mi na darmowych ulotkach ,plecakach i kubkach z logiem firmy,poza tym gram niskie kursy za duże stawki.I teraz się was pytam jak nazwać nabijanie punktów które przysługiwały mi za moje pieniądze komuś innemu ? Szczyt bezczelności kurwa galopującej!Nie wiem czy to odpuścić(bo zauważyłem to dopiero w domu) czy nastepnym razem (bo to był już drugi raz)zjebać ją jak psa,jak myślicie? zjebać jak psa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Fabio i jego backhand 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|