|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niech przyjdzie kto chce , szybko bedzie zalowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Polscy piłkarze muszą być regularnie zaganiani do biegania w klubach bo nic z tego nie będzie trzeba ich zajeżdzać  Bo jak tak dalej pójdzie to nie strzelimy na Euro nawet ani jednej bramki :Grin:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
heh kopacze Wiselki juz sie pewnie obesrali,bo trzeba bedzie zapie..c na treningach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
No już anoninmowo jakiś piłkarz chwalił Kulawika  że dobry trener chyba czują już apokalipse 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja tam zaluje , ze Henia choc na runde jeszcze nie zostawili
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Tyle dobrze, ze Cupiał nie próbuje szukać trenerów w kraju, tylko siega po zagranicznych. Henio juz pokazał co potrafi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Tyle dobrze, ze Cupiał nie próbuje szukać trenerów w kraju, tylko siega po zagranicznych. Henio juz pokazał co potrafi. dlatego bym go jeszcze widzial w Wisle na jakis czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Tyle dobrze, ze Cupiał nie próbuje szukać trenerów w kraju, tylko siega po zagranicznych. Henio juz pokazał co potrafi. dlatego bym go jeszcze widzial w Wisle na jakis czas  Po rundzie wiosennej nad Lechem ile miała Wisła przewagi? Chyba z 7-8 pkt. Jak sie skonczyło każdy wie, chociaż Jop też ma swój udział  Kto w Wiśle odpowiada za transfery?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Teraz Basałaj  tylko zagraniczny trener nikt nie nauczy kopać piłke grajków pseudo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
ten Kamerun wczoraj to Patologia  żal dupe zciska że taka Słowenia Szwajcaria Czechy słowacja mogą mieć jako takie drużny a my w czarnej dupie szusujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Nasi kopacze ... oni nie maja techniki, kondycja marna, taktycznie sa slabi ... Kiedys gdzies przeczytalem taki cytat " zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce ... " chyba calkiem dobrze pasuje do naszych pilkarzy ... Czytaliscie co Dudka powiedzial po wczorajszym meczu ?? Blaszczykowski przynajmniej z humorem "najlepiej zeby kazdy z nas dostal swoja pilke.. moze wtedy by cos z tego bylo" .. w kazdym razie podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
tutaj trzeba trenera z Niemiec albo Holandii inaczej leżymy i robimy pod siebie następne kilka lat poprzez engelów urbańskich smudów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kwestia czasu z zagranicznymi trenerami , widac ze sprowadzamy coraz wiecej zagranicznych pilkarzy wiec z trenerami bedzie to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
no nie ma co się dziwić Skoro sadlok drewno jest wyceniany na 1 mln Euro to nie ma o czym gadać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
sami sobie nakrecilismy te chore place , kwoty , chore zasady mobec menadzerow i ich kwot odstepnego ale zawsze to nasza liga , JUTRO W KONCU NA MECZ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
przekręt goni przekręt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jak pokazała stacja Orange Sport, po meczu z Kamerunem rozpoczęło się polowanie na pamiątki związane z Samuelem Eto'o. Główne trofeum - czyli koszulkę z autografem - zdobył FRANCISZEK SMUDA. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! Franiu, szczerze, jesteśmy z ciebie dumni. Aż nam łzy wzruszenia do oczu napływają. Obyś w czasie Euro 2012 mógł pochwalić się równą skutecznością. Tam dopiero będą żniwa! Skuteczny Franciszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
coz moze Smuda zrobic , troszke sie gubi z tymi powolaniami ale naprawde nie ma kogo brac do kadry , kombinuje jak moze a , ze skorzystal z okazji , dobre i to , poki ma szanse bo czas ucieka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
underek 2.5 wmilenium po 1.85  dziekuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|