Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 51 1 2 3 4 50 51
Pier #4060895 13/08/2010 17:41
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
Nalba+Roger+Kim, tak mi na dziś na razie się widzi

Bonus: Unibet
Pier #4060900 13/08/2010 17:43
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Pier
Nie sądzicie, że Pavluczenkowa po wczorajszych 3h gry może być dziś nie do końca świeża!? cool

mi tu wychodzi Wicky izi

Wickamyer grała chyba jeszcze dłużej. Dla mnie loteria, Rosjanka dobrze serwuje, ale jednak męczyła się z Peer, która popełniła dużo błędów przy serwisie, więc bym odpuścił.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by Michal_Bardo
Witam , przepraszam za off topic, ile idzie kasa z bwin na moneybookers??

bywa,ze 2-3 dni

!zari #4060907 13/08/2010 17:49
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by !zari
Originally Posted by Michal_Bardo
Witam , przepraszam za off topic, ile idzie kasa z bwin na moneybookers??

bywa,ze 2-3 dni
jak dostaniesz maila że polecenie wypłaty jest realizowane to nastepnego dnia będzie kasa, najdłużej trwa u nich ta weryfikacja polecenia wypłaty czasem 2 dni+ jeden dzień na przelew, a czasmi następnego dnia jest kasa na koncie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Pier
Nie sądzicie, że Pavluczenkowa po wczorajszych 3h gry może być dziś nie do końca świeża!? cool

mi tu wychodzi Wicky izi

Wickamyer grała chyba jeszcze dłużej. Dla mnie loteria, Rosjanka dobrze serwuje, ale jednak męczyła się z Peer, która popełniła dużo błędów przy serwisie, więc bym odpuścił.

Mi tu nos mówi Wicky, ale argumenty twoje i Azarela bardzo logiczne aplauz

Tommii #4060913 13/08/2010 17:53
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Originally Posted by Tommii
Murray dzisiaj do pogrania ? Ogladal ktos mecze Murray i Nalbandiana?

Jak Murray zagra podobnie jak wczoraj gdzie popełniał dużo błędów a Nalbandian będzie chciał dłużej odpocząć przed pojedynkiem z Nadalem to może być nawet under w gemach tongue

Mam nadzieję że dojdzie do pojedynku Nalbandian - Nadal.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
Nalbi dzis juz nie wygra cos czuje smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Kravchuk chyba powinien powalczyć z Kukushinem?

A kursy w meczu Ryży-Gruby to shocked

myślałem że max 1.50 na Panicza

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by JiroJiro
Originally Posted by Tommii
Murray dzisiaj do pogrania ? Ogladal ktos mecze Murray i Nalbandiana?

Jak Murray zagra podobnie jak wczoraj gdzie popełniał dużo błędów a Nalbandian będzie chciał dłużej odpocząć przed pojedynkiem z Nadalem to może być nawet under w gemach tongue

Mam nadzieję że dojdzie do pojedynku Nalbandian - Nadal.
panicz pierwszego seta zagrał naprawde rewelacyjnie, Nalbi troche za dużo szans bp daje, to mnie niepokoi, bo w wymianach panicz jest mocniejszy niż Soda. ja tego nie ruszam ale chyba jedynie overek w tym meczu ooo

Wolf #4060939 13/08/2010 18:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Wolf
Kravchuk chyba powinien powalczyć z Kukushinem?

A kursy w meczu Ryży-Gruby to shocked

myślałem że max 1.50 na Panicza

po tym co wczoraj pokazał, to nawet za niskie

Pier #4060944 13/08/2010 18:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Wolf
Kravchuk chyba powinien powalczyć z Kukushinem?

A kursy w meczu Ryży-Gruby to shocked

myślałem że max 1.50 na Panicza

po tym co wczoraj pokazał, to nawet za niskie

wiesz, jakby jeden mecz miał o wszystkim decydować to na Feda wczoraj z Jądrami byłoby pewnie z 1.50.

Dla mnie po takim kursie do mocnej gry Panicz, Nalbi już zmęczony troche, ponadto styl Murego nie będzie mu pasował. Nie mówiąc już że przy całej antypatii do Ryżego to na hardzie to on grać potrafi

Pier #4060951 13/08/2010 18:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
grzybobranie udane aplauz teraz zwarty i gotowy do typow , trzeba podtrzymac dobra passe

craax #4060966 13/08/2010 18:11
Dołączył: Aug 2010
Posty: 42
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 42
Originally Posted by craax
grzybobranie udane aplauz teraz zwarty i gotowy do typow , trzeba podtrzymac dobra passe

I jak tam dużo nazbierales bo ja mialem sie wybrac ale kolega mi odradzil bo mowil ze byl i jest w lesie sucho i nic nie ma cool

HaGiF1 #4060970 13/08/2010 18:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by HaGiF1
Originally Posted by craax
grzybobranie udane aplauz teraz zwarty i gotowy do typow , trzeba podtrzymac dobra passe

I jak tam dużo nazbierales bo ja mialem sie wybrac ale kolega mi odradzil bo mowil ze byl i jest w lesie sucho i nic nie ma cool
sucho w lesie ? nie wierz w takie cos , lasy namokniete w malopolskim dosc porzadnie , nie bylo szalu ale nazbierane dosc sporo

pierwszy rzut to Murray ,szukamy dalej

Wolf #4060976 13/08/2010 18:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Wolf
Kravchuk chyba powinien powalczyć z Kukushinem?

A kursy w meczu Ryży-Gruby to shocked

myślałem że max 1.50 na Panicza

po tym co wczoraj pokazał, to nawet za niskie

wiesz, jakby jeden mecz miał o wszystkim decydować to na Feda wczoraj z Jądrami byłoby pewnie z 1.50.

Dla mnie po takim kursie do mocnej gry Panicz, Nalbi już zmęczony troche, ponadto styl Murego nie będzie mu pasował. Nie mówiąc już że przy całej antypatii do Ryżego to na hardzie to on grać potrafi

Andy zdecydowanie nie zachwyca, z pewnością nie jest w optymalnej formie. Argument zmęczenia pojawiał się już tu już pare razy przy poprzednich meczach Nalba, wg mnie to on dopiero wchodzi na obroty smile
A czy jego styl nie będzie pasował Nalbiemu...uważam że wręcz przeciwnie!

craax #4060978 13/08/2010 18:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
kim 1,3
nadal 1,07
łącznie kurs: 1,39 za 300zł do wyjęcia 417 czyli 117 na czysto.

co myślicie? nie za duże ryzyko

craax #4060979 13/08/2010 18:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jak cenie Panicza tak moim zdaniem się dziś pakuje, może kurs kuszący, ale czuje powtórkę z Very. Po prostu widać brak odpowiedniej formy, na postrzelonego Murzyna to może wystarczyło, ale dziś wątpię.

craax #4060982 13/08/2010 18:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Dla mnie dobry bet dzisiaj to AMANMURADOVA+4,5. Ana nawet jeśli miala by wygrac w dwoch setach to wiecej niz dwa razy Uzbekistanki z dobrym serwisem nie przelamia

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
kurde młody ale Nalbi wczoraj jakiegos szalenstwa tez nie pokazal , Soda wyrzucal w pizdu pilek a serwis Davida pozal sie Boze

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Nalbiego grać nie będe na pewno. W mojej opinie zbyt niepewny przy swoim serwisie. Ponadto zacięte mecze z przebijaczamy typu Simon czy Ferrer dają do zrozumienia że woli grać z mnie regularnymi zawodnikami.

Amanmuradova dzisiaj chyba znowu do gry. Dziwi mnie tylko taki wysoki kurs. Taki krus powinien być 2 lata temu a nie dzisiaj jak piękna Ana daleka od swojej optymalnej formy.

Strona 2 z 51 1 2 3 4 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1