|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
craax@ jak dziś meczyk w Krakowie typujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
widzę że w odpowiednim dziale jest piękna analka, nie było pytania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
napewno gram Legie x2 i over 2,5 ;p a over to na jakiej podstawie można spytać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
na podstawie obrony Legii i ich bramkarzu oraz sile w ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
na podstawie obrony Legii i ich bramkarzu oraz sile w ataku a ocena bramkarza Legii na jakiej podstawie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na podstawie obrony Legii i ich bramkarzu oraz sile w ataku a ocena bramkarza Legii na jakiej podstawie? żartujesz sobie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
na podstawie obrony Legii i ich bramkarzu oraz sile w ataku a ocena bramkarza Legii na jakiej podstawie? żartujesz sobie ?  ani trochę..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Antolovic to firanka  Powinien bronić Kostia albo Skaba  Ogólnie nie wiadomo czy Cabral i Mezenga zagrają, bo jeszcze certyfikat nie dotarł ( jak to możliwe, skoro byli zakontraktowani ponad miesiąc temu ? )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
na podstawie obrony Legii i ich bramkarzu oraz sile w ataku nowy trener inny styl gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
na podstawie obrony Legii i ich bramkarzu oraz sile w ataku a ocena bramkarza Legii na jakiej podstawie? stracone bramki w meczu z Arsenalem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
na podstawie obrony Legii i ich bramkarzu oraz sile w ataku a ocena bramkarza Legii na jakiej podstawie? stracone bramki w meczu z Arsenalem.. tak myślałem. oceniasz gościa na podstawie jednego, pokazowego meczu na inaugurację stadionu gdzie miało paść dużo goli żeby sprawić radość kibicom.. No chyba, że sądzicie, że Arsenal dałby Legii strzelić sobie 5 goli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Antolovic to firanka  Powinien bronić Kostia albo Skaba  Ogólnie nie wiadomo czy Cabral i Mezenga zagrają, bo jeszcze certyfikat nie dotarł ( jak to możliwe, skoro byli zakontraktowani ponad miesiąc temu ? ) ja w tym meczu widzę undera, jak zresztą i w Katowicach i Krakowie. Taki tripel dla zabawy sobie puszczę, a bramkarza oceniać możemy za kilka kolejek najwcześniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
były jeszcze inne mecze jak Dolcan Ząbki, który po jego genialnych interwencjach nas ograł. We Francji też zawalił i wszyscy mówią, że na przedpolu jest bardzo niepewny. Nie ma Astiza i Choto, czuje w kościach, że będzie w dupę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
były jeszcze inne mecze jak Dolcan Ząbki, który po jego genialnych interwencjach nas ograł. We Francji też zawalił i wszyscy mówią, że na przedpolu jest bardzo niepewny. Nie ma Astiza i Choto, czuje w kościach, że będzie w dupę. a ja czuję, że będzie 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
[/quote] a ja czuję, że będzie 0-0  [/quote] nie ma sznas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Trener Jose Bakero wskazał osiemnastu piłkarzy, którzy w piątkowy wieczór będą mieli okazję zagrać przeciwko Legii. W kadrze nie znalazł się Artur Sobiech, który nabawił się urazu. Nie zagra również kontuzjowany Tomasz Jodłowiec. Zawodnicy powołani na mecz z Legią:
bramkarze: Michał Gliwa, Sebastian Przyrowski
obrońcy: Radek Mynar, Dariusz Pietrasiak, Piotr Dziewicki, Łukasz Skrzyński, Tomasz Brzyski, Jakub Tosik
pomocnicy: Janusz Gancarczyk, Marcelo Sarvas, Adrian Mierzejewski, Andreu Mayoral, Łukasz Trałka, Patryk Rachwał, Łukasz Piątek, Bruno Coutinho
napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Daniel Gołębiewski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
chyba ostatecznie sie wstzrymam z typem meczu Polonia - Legia do momentu az bedzie jasne czy zagra Mazenga i Cabral
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
jak patrze na polska lige, to wszedzie undery widze jakos
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
1 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.775 2 Poniżej 2.5 @ 1.70 3 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.75 4 Powyżej 2.5 @ 1.65 5 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.80 6 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.875 jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
1 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.775 2 Poniżej 2.5 @ 1.70 3 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.75 4 Powyżej 2.5 @ 1.65 5 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.80 6 Poniżej 2.0,2.5 @ 1.875 jazda  over Ci zepsuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|