|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Co tu taka cisza ... Gra POLSKA ...  ten kurs na naszych troche za niski nie uwazacie ... gramy z liderem grupy ... no chyba ze bedzie mecz przyjazni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
To nie jest Polska tylko zlepek druzyny : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ktos kto bardziej rozeznany niech mi powie , Belgia i Gruzja to nie sa przesadzone kursy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
ktos kto bardziej rozeznany niech mi powie , Belgia i Gruzja to nie sa przesadzone kursy ? na belgie sa  widzi mi sie handi na belgow tak asekuracyjnie +11,5 @1,5 mozna do dubla zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
ktos kto bardziej rozeznany niech mi powie , Belgia i Gruzja to nie sa przesadzone kursy ? co do Belgii to mnie mocno dziwi patrzacna dokonania obydwu druzyn,no bo patrzac hipotetycznie,ze y bysmy powygrywali wszystko do tej pory,a oni ciut mniej,to ile by bylo ?? 1.1 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no wlasnie dziwi mnie ta sytuacja , ale ja sie na koszu za bardzo nie znam wiec moze jest cos o czym nie wiemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ktos kto bardziej rozeznany niech mi powie , Belgia i Gruzja to nie sa przesadzone kursy ? moim zdaniem na gruzinow przesadzony i to bardzo! jezeli polaczki praktycznie wygrali z bulgarami (pomijajac fakt paru ostatnich min. 4q) to tymbardziej powinni takze wygrac Gruzini ktorzy pamietamy co zrobili z naszymi grajkami. Pod koszem przewaga Gruzinow, jezeli za "3" nie beda za bardzo ciskac to Gruzini powinni wygrac; na pewno Bulgarzy za 1.4-1.5 nie do grania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Finanz dzieki , a Belgia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ktos kto bardziej rozeznany niech mi powie , Belgia i Gruzja to nie sa przesadzone kursy ? moim zdaniem na gruzinow przesadzony i to bardzo! jezeli polaczki praktycznie wygrali z bulgarami (pomijajac fakt paru ostatnich min. 4q) to tymbardziej powinni takze wygrac Gruzini ktorzy pamietamy co zrobili z naszymi grajkami. Pod koszem przewaga Gruzinow, jezeli za "3" nie beda za bardzo ciskac to Gruzini powinni wygrac; na pewno Bulgarzy za 1.4-1.5 nie do grania  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Finanz dzieki , a Belgia ? te 1.2-1.3 na naszych to tez lekko mowiac niepowzne! jezeli juz cos grac to moze dobre handi na belgów bo pogromu raczej tutaj nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czyli jednak sie sklaniasz do wygranej Polakow , tak moge wyczytac  Albania-Rumunia to nie jest lokata na 2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
czyli jednak sie sklaniasz do wygranej Polakow , tak moge wyczytac  Albania-Rumunia to nie jest lokata na 2 ? w ogole chyba odpuszcze ten mecz, jezeli juz cos mialbym zagrac to dobre handi na belgow po 1.8-.9 anizeli win polakow 1.2-1.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
czyli jednak sie sklaniasz do wygranej Polakow , tak moge wyczytac  Albania-Rumunia to nie jest lokata na 2 ? Rumuni po takim kursie?  wygrac pewnie wygraja ale czy warto ruszac wyjazd za taki kurs  twoja decyzja, twoje fundusze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja to wnioskuje tylko z wynikow , niczego wiecej , bo ciezko cos znalezc dzis z 'moich dyscyplin' , Albania mi wyglada na dramat totalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Estonia dostaje w pipę po dziwnych meczach ! z +19 z Luksemburgem +20 z Finami A dziś nagle skuteczność pewnie przez cały mecz jak zagrałem Szwedkow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
normalka , wszystko im dziś wpada  A pizdy z Luksemburgem z 56-38 chyba wjebali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
10 pkt w 2 minuty im wjebali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125 |
Ponoć Chyliński i Szubarga dzisiaj nie zagrają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
może się spukać na te łajzyy  !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|