|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
zmienił tego gamonia gamqerlidze i zcaczeli grac ...co ten koles wyprawial na boisku to jest skandal  jak masz strema to podaj bo ja nie widze  a gruzja z moim szczescie zremisuje albo przegra 1pkt bo znowu odwala  nie mam nie mam...sledze co na livie pisza i po jego jajach staty,niecelne rzuty + faule z punktami przeciwnika zasugerowalem ze musi byc niezlym gamoniem ... ablo poprostu grac jak gamon w tym momencie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
zmienił tego gamonia gamqerlidze i zcaczeli grac ...co ten koles wyprawial na boisku to jest skandal  jak masz strema to podaj bo ja nie widze  a gruzja z moim szczescie zremisuje albo przegra 1pkt bo znowu odwala  nie mam nie mam...sledze co na livie pisza i po jego jajach staty,niecelne rzuty + faule z punktami przeciwnika zasugerowalem ze musi byc niezlym gamoniem ... ablo poprostu grac jak gamon w tym momencie. ok,dzieki , ja dopiero wrocilem wiec najpierw przeczytakle forum to myslalem ze gdzies ogladasz, szkoda ze nie zagralem handi bo mialbym juz luz a tutaj przychodzisz na koncowke i takie nerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
bedzie nerwowa koncowka na rzuty osobiste a grzuja juz 1nie trafila
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 319 |
gruzja iziiii teraz tylko serbia over 155 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
koneic jednak gruzja... moglo byc bez nerwow bylo z małymi  3 i 2 kursiki zlapane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
gruzja 83 79 ft wiec pieknie kursikk 2,95 wszedl , dobrze ze bulgarzy tylko 36,8 % za 3punkty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Koszykówka Handicap Bułgaria vs Gruzja (+4.5) dla Mecz. 2.180 Koszykówka Moneyline Bułgaria vs Gruzja dla Mecz. 3.200 nie ma źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Ponoć Chyliński i Szubarga dzisiaj nie zagrają... nie moge tego potwierdzic na 100% bo nie jestem trenerem i nigdy nie wiadomo czy nie jest to zaslona dymna ale nawet w wiadomosciach sportowych w tv mowili o absencji tych zawodnikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Szarburga na pewno ma miec dlugą przerwe to wiadomo od dawna 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Macedonia pokryje dzisiaj hc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
widze, ze nikt nie chce darmowej kasy.... ja swoje juz wzialem http://www.basket.by/node/2316to podaje wynik i zrodlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
brak konta na BF wiec skusic sie nei skusze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
troche mnie zle zrozumiales a wlasciwie zle sie ja wyrazilem  w tym meczu balem sie o wynnik tylko przez 3bulgarow bo w meczu z Polska pokazlai ze w tym elemencie sa bardzo mocni i nawet specjalnie sprawdzilem ze mieli dokladnie 46,2% a to bylo pare dni temu wiec na szczescie tego poziomu nie utrzymali bo byloby bardzo ciezko  wiem ze w innych meczach az tak dobrze im nie szlo za 3 ale ten mecz byl ostatnio Ps wiem ze nie jestem znawca kosza ale akurat tez wiem 36,8% to raczej wysoka srednia ale ja liczylem ze moze byc sporo lepiej dlatego nie pogralem grubiej tego typu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dlaczego na Lotwie jeszcze nie graja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Łotwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Dlaczego na Lotwie jeszcze nie graja? zaczynaja 19:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dlaczego na Lotwie jeszcze nie graja? zaczynaja 19:30 Teraz dopiero sobie o tym przypomnialem, ale i tak dzieki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka