Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#4047129 06/08/2010 06:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Mój poprzedni temat zakończył się w plusie: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2974046&page=1 , ale nie został dokładnie podsumowany, trzeba odjąć wszystkie zakłady długoterminowe, które nie wlazły - a nie mam czasu aby liczyć dokładnie yield teraz.

Ruszamy na nowo, nie mam pojęcia jak długo pociągnie ten temat, gram przeważnie stany niskie polskich lig. Jak ktoś chce coś wnieść do tematu to bardzo proszę. Stawkowanie uzależnione od limitu - podam na poniższym przykładzie*.

#1
Dąb - Cuiavia 2
Goplania - Grom 2
ako: 3.34, 39.10, tobet

#2
Goplania - Grom 2
2.00, 200*, tobet
* za 200 nie przyjęło, poszło za 100, potem za 100 ponownie nie przyjęło, ale przyjęło za 2x po 50

#3
Zdrój - Flisak 2
9.55, 50, tobet

W/w typ z cyklu: "Chłopaki z tobetu mają poczucie humoru". Nie wiem skąd takie oszacowanie, ale grzech nie spróbować. No chyba że rzeczywiście wiedzą coś więcej...Naturalnie typ do grania dla lubiących emocje. Czekam jeszcze czym błysnął chłopaki z betsafe, bo też lubią się zagalopować.




Bonus: Unibet
monare #4047425 06/08/2010 14:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Originally Posted by monare
nie mam pojęcia jak długo pociągnie ten temat

Nie miałem pojęcia, że aż tak krótko...Temat prawdopodobnie nie będzie dalej prowadzony.

monare #4048072 06/08/2010 21:37
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Sorki za wpis ale szkoda tez sie zdziwilem na kurs na Flisak ale czuje ze tam remis padnie smile Pozdro

monare #4051052 08/08/2010 08:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

#1
Dąb - Cuiavia 2
Goplania - Grom 2
ako: 3.34, 39.10, tobet
+91.49
#2
Goplania - Grom 2
2.00, 200*, tobet
* za 200 nie przyjęło, poszło za 100, potem za 100 ponownie nie przyjęło, ale przyjęło za 2x po 50
+200
#3
Zdrój - Flisak 2
9.55, 50, tobet
+427.50

kasa 718.99 kasa

Inauguracja sezonu w drugiej lidze wypadła zajebiście, po(Z)dro dla braci z Wałbrzycha!!!!

Temat dalej w takiej formie prowadzony nie będzie!!!

monare #4062462 14/08/2010 05:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Ale będzie prowadzony w troszkę innej formie, przyjmijmy, że na chwilę obecną mamy +7,19:

#4.
Victoria - Górnik 1
2.70, 1/10

#5
Lech - Włocłavia 1
Polonia - Zawisza 2
ako: 2.56, 3/10

monare #4066708 16/08/2010 13:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
#4.
Victoria - Górnik 1
2.70, 1/10
-1




#5
Lech - Włocłavia 1
Polonia - Zawisza 2
ako: 2.56, 3/10
+4,68

monare #4070335 18/08/2010 14:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Dziś miałem sen, dosyć nietypowy, bo przyśniła mi się cała kolejka....Przeważnie śnią mi się pojedyncze mecze, ale teraz??? Wiem, że sen to już wysokie stadium uzależnienia, ale mam tak dosyć często. Sprawa wyglądała następująco:

Polonia N.T zdeklasowała "zdzichy" 5:2 lub 4:1
Zawisza - Miedzianka gładkie 3:0
Tyscy - Górnik 2:2
Polonia - Elana, tutaj poszło w jedną lub w drugą stronę.
Zagłębie - Chojniczanka 1:1, tutaj dośniłem nawet że bramkę wyrównującą, strzelił niejaki Gibczyński w 86 minucie laugh
Pozostałych wyników nie dośniłem wink

Analizując mój sen postanowiłem dzisiejszą kolejkę delikatnie ugryźć w następujący sposób (nigdy nie wiem jak mam podchodzić do moich snów, gdyż delikatnie mijają się z prawdą !!!):

#6
GKS - Górnik X
4.20, 1/10
Myślę, że kurs warty ryzyka i Tyscy okażą się bardziej gościnni niż bydgoszczanie, w kolejnym meczu przyjaźni.

#7
Polonia - Ruch X
3.70, 1/10

monare #4071649 19/08/2010 05:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

A więc dobrze że oduczyłem się grać swoje sny, chociaż jakieś ziarnko prawdy można się w nich doszukać:
Polonia N.T zdeklasowała "zdzichy" 5:2 lub 4:1
Zawisza - Miedzianka gładkie 3:0

Tyscy - Górnik 2:2 remis
Polonia - Elana, tutaj poszło w jedną lub w drugą stronę.
Zagłębie - Chojniczanka 1:1, tutaj dośniłem nawet że bramkę wyrównującą, strzelił niejaki Gibczyński w 86 minucie laugh




#6
GKS - Górnik X
4.20, 1/10
+3,2


#7
Polonia - Ruch X
3.70, 1/10
-1


monare #4081459 24/08/2010 17:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Dziś znów miałem sen!!! laugh laugh laugh
Wszystko wskazuje że Widzew będzie miał kłopoty w Bydgoszczy!
Otóż, najpierw Zawisza wyszedł na prowadzenie, ale następnie Widzew strzelił dwie bramki i awansował dalej....

O tym meczu myślałem już od dawna. Chciałem pograć gorszych z Łodzi ale myślałem, że kurs będzie z 1.75 a tu niemiła niespodzianka w postaci ~1.55. Piłkarsko nie ma o czym dyskutować. Wszystkie atuty po stronie czerwonoarmistów. Najlepszy dowód, że na spotkanie do Bydgoszczy w kadrze Widzewa, nie załapał się Madera, który miał grać w Zawiszy i byłby w nim wiodącą postacią. Widziałem fragmenty meczów Widzewa i można stwierdzić, że grają taką "ekstraklasową kupę", jeśli dodamy do tego taką samą grę Zetki, tylko że w drugiej lidze to wynik może być tylko jeden. Dużo zależy od tego jakim składem wybiegnie Widzew, Zawisza wystąpi zapewne w najsilniejszym zestawieniu w czym można upatrywać plusów po stronie...Widzewa. Mam na myśli tu występy dwóch środkowych Galdino i Okińczyca, którzy przybyli wraz z Murasiem, no i w lidze zawodzą, co do tego pierwszego to i tak łagodne określenie. Ciekawe jak będzie wyglądał ten mecz: Zawisza w lidze musi zawsze grać atakiem pozycyjnym, wiadomo jak to wychodzi wszystkim polskim drużyną. Chociaż jak... Zdzieszowice przycisnęły w pierwszej połowie meczu, to piłkarze Zety biegali jak dzieci we mgle i nagle nie wiedzieli co to jest gra z kontry. Podsumowując grę Zawiszy, tak źle i tak niedobrze. Widzew zapewne nie wystąpi w najsilniejszym składzie, o czym mówił już Kretek, więc mogą wystąpić elementy braku zgrania i zrozumienia wśród widzewiaków. Chciałem grać Widzew ale nie po takim kursie, bo narażać powiedzmy tysiaka dla pięciu stów się nie opłaca. Jeśli Zeta w końcu wypali, to jestem w stanie wyobrazić sobie czysty X w tym meczu, oczywiście przy dużej dozie szczęścia. No i dodatkowo ten sen laugh

monare #4151313 01/10/2010 21:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Na meczu niestety nie mogę być, więc podniesiemy sobie emocje w taki sposób:

#8
Lechia - Zawisza 2
Kurs: 1.45, 1665.46, sportingbet


monare #4603133 15/04/2011 14:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Odkurzamy.
Powyższe typy w minusie.

Aktualnie muszę w jakiś sposób zdobyć 4 tysiaki do 8-10 maja. Czy się uda - raczej nie, szanse marne ale spróbuje!!!

Korzystasz, grasz na własne ryzyko!!! To są twoje pieniądze!!!
Poniżej podawane typy są fikcyjne, nigdy nie zostały zagrane w rzeczywistości a ich zbieżność z typami granymi przez autora tematu jest zupełnie przypadkowa!!!


[Linked Image] [img848.imageshack.us]
p(Z)dro

monare #4604202 15/04/2011 22:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Zagłębie S. - Elana 1X
Skra - KK 1
1.53, 500, bet365

monare #4605735 16/04/2011 17:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Zawisza - Chojniczanka 1
Torres will score
5.29, 35, tobet

monare #4606384 16/04/2011 21:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Zawisza - Chojniczanka 1X
1.30, 420, tobet

monare #4607269 17/04/2011 02:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Real - Barcelona 1 DNB
2.00, 235, tobet

monare #4612189 19/04/2011 16:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

monare #4613890 20/04/2011 13:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Barcelona - Real 2
Tottenham - Arsenal X2
5.36, 71, tobet

monare #4617710 22/04/2011 01:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Radwańska - Barrois wygra 2:0
1.40, 500, bet365

monare #4632854 30/04/2011 19:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Zawisza - Olimpia 1
Zagłębie - Czarni 1
Bayern - Schalke 1
Hannover - Gladbach 1 DNB

7.76, 100, tobet

monare #4647494 07/05/2011 14:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868

Lechia - Olimpia 2
Tychy - Bałtyk 1
Miedź - Jarota 1
5.87, 194, tobet

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1