|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Jak to wyglada teraz w praktyce przy PIERWSZEJ wyplacie? czy wymagaja czegos wiecej niz scan dowodu ?
dzieki nic nie wymagają ... nawet dowodu nie chcą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
u mnie tez bez skanow ale to jest ten sam system platnosci co nordicbet, bet24 wiec jesli mail tam byl weryfikowany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Witam
Chciałem opisać sytuację w której zostałem zrobiony w ch*** w firmie Tobet. Do rzeczy - wczoraj zagrałem zakład live wyścig 11 w meczu Wrocław - Toruń - zagrałem na gości po kursie 4.00, ale w tym biegu doszło do zmiany w meijsce Jeleniewskiego pojechał Anderson i zawsze w sytuacji gdy jest zmiana w danym biegu jest zwrot stawki - tak bylo zawsze w tej firmie, ale dziś/wczoraj po rozmowach z supportem odmówili mi zwrotu stawki co ewidentnie jest OSZUSTWEM.
Zwracam się do banika aby załatwił tą sprawę jak się należy i do formy Tobet o oddanie MOICH piniędzy.
Poniżej treść maila: Witamy serdecznie!
Uprzejmie informujemy że w biegu 11 nastąpiła zmiana ale była to zwykła zmiana a nie rezerwa taktyczna. Zakład zawarty na to zdarzenie został prawidłowo rozliczony jako przegrany.
Życzymy miłego wieczoru!
SKANDAL Nie masz racji. Nigdy z powodu zmiany zwykłej nie było zwrotów. Tobet robi zwroty tylko za biegi w których jest taktyk albo ZZ. Pokaże Ci to na takim przykładzie: Powiedzmy, że mamy mecz Tarnowa i pod 6 jest Kiełbasa, a pod 7 Vaculik. Czy też domagałbyś się zwrotów w biegach w których Martin jechałby za Szymona?  Ochłoń i daj sobie spokój z tym płaczem. Tobet ma w tej sytuacji rację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Nikt tu nie płacze kolego więc nie wiem o co ci chodzi?! Napisałem pod wpływem emocji parę zdań i tyle, zdania nie zmieniam na temat tego buka , z którym kończę współpracę - może to i dobrze bo jest wiele lepszych firm gdzie można grać dobry żużel.
A jeśli dla ciebie brak zapisu w regulaminie tylko jakieś tam ustalenia które obowiązują niby od zawsze są wystarczające to pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dobry buk szybkie wyplaty zadnych problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Mam pytanie tutaj bo choc i tak nie odpowiedza osoby zwiazane z firma to moze ktos wie: Jaki jest ogolny wzor na wzrost limitu przy zagraniu na maksymalna stawke. Juz wyjasniam o co mi chodzi: Dajmy na to kurs wynosi 2 a limit 100 zl Tobet znany jest z tego ze pracownicy (choc to moze za duzo powiedziane) wertuja fora i drastycznie obnizaja kursy jeszcze czasem zanim ktokolwiek zdazy zagrac jakies info z nizszych lig. Juz nie wiem czy kursy spadaja przez ich gre czy profilaktycznie ale mniejsza o to. Przyjmijmy ze ktos gra dana opcje za 100 to potrafia zbic kurs az do 1.6 wiec oplaca sie jesli nasz przyjaciel zagra przeciwna opcje po wzroscie na nia kursu. Jesli limit by nie wzrastal to mozna sobie powtarzac powyzszy manewr do woli (oczywiscie majac nieograniczona liczbe kont) majac pewne pieniazki od obrotu. Niestety ten ogolny limit zeby spowodowac wieksza obnizke kursu chyba rosnie wraz z kolejnymi zagraniami albo ewentualnie spadki kursow sa mniejsze. Ktos wie jakim wzorem sie to liczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam po urlopie  Odpowiadając na pytanie z tematu Ligi Polskiej: "Panowie czy ktos moze wie,na ile Tobet limituje w zakladach "miejsca 1-3" i "h2h" ?" do 1000pln nie ma problemu, większe kwoty do akceptacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
@Banik, mógłbyś załatwić jakoś szybsze zweryfikowanie konta? Poprosili mnie dziś [zleciłem wypłaty] o skan dwd osobistego, wysłałem już, ale teraz na czacie dowiaduje się, że może to potrwać aż do 3 dni, bo dział bezpieczeństwa ma ograniczone godziny pracy ;]]]] PW żeby mi działało [musisz do mnie coś napisać, wówczas będę Ci mógł odpowiedzieć] - taki bajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Ale ten Tobet dziwny. Drugi raz przysłali mi ochraniacz na szczękę (chociaż mam tylko jedno konto), a łaszczą się na jakieś groszowe sprawy. Najpierw dają promocje 30% do 120 zł. Po wpłacie okazuje się, że bonus jest mniejszy ale obrót taki sam duży. Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln.
Noż ku..a mać, nawet tu trzeba być czujnym, bo tylko patrzą jak Cię oskubać.
BTW. Pewnie pół Łodzi takie ochraniacze na szczękę dostało, bo do Bydgoszczy polecieli wytrzymałość sprawdzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Misiek - wysłałem priv.
Marcovia -szczęka były za postawienie zakładu na Adamka z Grantem (każdy dostał za kupon ponad 50zl i łączny kurs min. 1,50)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Witam po urlopie  Odpowiadając na pytanie z tematu Ligi Polskiej: "Panowie czy ktos moze wie,na ile Tobet limituje w zakladach "miejsca 1-3" i "h2h" ?" do 1000pln nie ma problemu, większe kwoty do akceptacji. Te specjalne sezonowe typu: strzelec bramek/il goli/roznica pkt rozumiem,tak samo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln. Hehe, u mnie zostało z bonusa 40 groszy i też odjęli mi 11.94 zł. Zajebisty bonus, że dychę stratny jestem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Banik,wklej jaki jest obrót do tej promocji,czy tylko bonus 100 zł po triblach 3 razy ? bo z supportu otrzymałem odpowiedż ,że wpłatę również trzeba obracać i trochę zdębiałem bo przy dobrym szczęściu ta wpłata do całej promocji wystarczy 15 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Możesz obracać tymi samymi 15zł, cały czas. Obrót bonusem 3x. To nie jest bonus od depozytu, więc obrót samym bonusem. Przypominam też, że gracz który zrobi największy obrót kwalifikujący się do tej oferty dostanie Iphona 16GB. Tabela graczy z największym obrocie będzie dostępna po każdym dniu: http://www.tobet.com/pol/docs?content=eksteraklasen&content_only=false&ads=false
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Za ekspresowa braklo 5 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Fajna promocja. Szkoda tylko, ze maile z informacją o niej wysyłacie kiedy jest juz nieaktualna:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tak jest do mnie dotarl 20.20 juz po meczu Korony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
juz dzisiaj powinni zapraszac na nastepny weekend
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Ten bonus 66% do 14. września ma jakieś ograniczenie czasowe obrotu? 3 razy wpłata + bonus tripla po 1,80 tylko nie wiem do kiedy.Banik jeśli możesz daj znać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|