Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20
analityk #4068751 17/08/2010 20:24
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by analityk
Jak to wyglada teraz w praktyce przy PIERWSZEJ wyplacie? czy wymagaja czegos wiecej niz scan dowodu ?

dzieki

nic nie wymagają ... nawet dowodu nie chcą

Bonus: Unibet
buldog #4068867 17/08/2010 21:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
u mnie tez bez skanow ale to jest ten sam system platnosci co nordicbet, bet24 wiec jesli mail tam byl weryfikowany...

legolas #4068923 17/08/2010 22:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by legolas
Witam

Chciałem opisać sytuację w której zostałem zrobiony w ch*** w firmie Tobet. Do rzeczy - wczoraj zagrałem zakład live wyścig 11 w meczu Wrocław - Toruń - zagrałem na gości po kursie 4.00, ale w tym biegu doszło do zmiany w meijsce Jeleniewskiego pojechał Anderson i zawsze w sytuacji gdy jest zmiana w danym biegu jest zwrot stawki - tak bylo zawsze w tej firmie, ale dziś/wczoraj po rozmowach z supportem odmówili mi zwrotu stawki co ewidentnie jest OSZUSTWEM.

Zwracam się do banika aby załatwił tą sprawę jak się należy i do formy Tobet o oddanie MOICH piniędzy.

Poniżej treść maila:
Witamy serdecznie!

Uprzejmie informujemy że w biegu 11 nastąpiła zmiana ale była to
zwykła zmiana a nie rezerwa taktyczna. Zakład zawarty na to zdarzenie
został prawidłowo rozliczony jako przegrany.

Życzymy miłego wieczoru!

SKANDAL

smirk
Nie masz racji. Nigdy z powodu zmiany zwykłej nie było zwrotów. Tobet robi zwroty tylko za biegi w których jest taktyk albo ZZ.

Pokaże Ci to na takim przykładzie:

Powiedzmy, że mamy mecz Tarnowa i pod 6 jest Kiełbasa, a pod 7 Vaculik.
Czy też domagałbyś się zwrotów w biegach w których Martin jechałby za Szymona? confused

Ochłoń i daj sobie spokój z tym płaczem.
Tobet ma w tej sytuacji rację.

Akhu #4069174 18/08/2010 01:18
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Nikt tu nie płacze kolego więc nie wiem o co ci chodzi?!
Napisałem pod wpływem emocji parę zdań i tyle, zdania nie zmieniam na temat tego buka , z którym kończę współpracę - może to i dobrze bo jest wiele lepszych firm gdzie można grać dobry żużel.

A jeśli dla ciebie brak zapisu w regulaminie tylko jakieś tam ustalenia które obowiązują niby od zawsze są wystarczające to pozdrawiam.

legolas #4070738 18/08/2010 23:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
dobry buk szybkie wyplaty zadnych problemow

KUERTEN. #4077607 22/08/2010 04:43
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Mam pytanie tutaj bo choc i tak nie odpowiedza osoby zwiazane z firma to moze ktos wie:
Jaki jest ogolny wzor na wzrost limitu przy zagraniu na maksymalna stawke. Juz wyjasniam o co mi chodzi:
Dajmy na to kurs wynosi 2 a limit 100 zl
Tobet znany jest z tego ze pracownicy (choc to moze za duzo powiedziane) wertuja fora i drastycznie obnizaja kursy jeszcze czasem zanim ktokolwiek zdazy zagrac jakies info z nizszych lig. Juz nie wiem czy kursy spadaja przez ich gre czy profilaktycznie ale mniejsza o to. Przyjmijmy ze ktos gra dana opcje za 100 to potrafia zbic kurs az do 1.6 wiec oplaca sie jesli nasz przyjaciel zagra przeciwna opcje po wzroscie na nia kursu. Jesli limit by nie wzrastal to mozna sobie powtarzac powyzszy manewr do woli (oczywiscie majac nieograniczona liczbe kont) majac pewne pieniazki od obrotu. Niestety ten ogolny limit zeby spowodowac wieksza obnizke kursu chyba rosnie wraz z kolejnymi zagraniami albo ewentualnie spadki kursow sa mniejsze. Ktos wie jakim wzorem sie to liczy?

andegawen #4083933 26/08/2010 00:21
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Witam po urlopie smile

Odpowiadając na pytanie z tematu Ligi Polskiej:

"Panowie czy ktos moze wie,na ile Tobet limituje w zakladach "miejsca 1-3" i "h2h" ?"

do 1000pln nie ma problemu, większe kwoty do akceptacji.

Banik #4085834 26/08/2010 21:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
@Banik, mógłbyś załatwić jakoś szybsze zweryfikowanie konta? Poprosili mnie dziś [zleciłem wypłaty] o skan dwd osobistego, wysłałem już, ale teraz na czacie dowiaduje się, że może to potrwać aż do 3 dni, bo dział bezpieczeństwa ma ograniczone godziny pracy ;]]]]

PW żeby mi działało [musisz do mnie coś napisać, wówczas będę Ci mógł odpowiedzieć] - taki bajer wink

Misiek #4086998 27/08/2010 05:17
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ale ten Tobet dziwny. Drugi raz przysłali mi ochraniacz na szczękę (chociaż mam tylko jedno konto), a łaszczą się na jakieś groszowe sprawy.
Najpierw dają promocje 30% do 120 zł. Po wpłacie okazuje się, że bonus jest mniejszy ale obrót taki sam duży.
Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln.

Noż ku..a mać, nawet tu trzeba być czujnym, bo tylko patrzą jak Cię oskubać.

BTW. Pewnie pół Łodzi takie ochraniacze na szczękę dostało, bo do Bydgoszczy polecieli wytrzymałość sprawdzić.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Misiek - wysłałem priv.

Marcovia -szczęka były za postawienie zakładu na Adamka z Grantem (każdy dostał za kupon ponad 50zl i łączny kurs min. 1,50)

Banik #4087445 27/08/2010 12:56
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Banik
Witam po urlopie smile

Odpowiadając na pytanie z tematu Ligi Polskiej:

"Panowie czy ktos moze wie,na ile Tobet limituje w zakladach "miejsca 1-3" i "h2h" ?"

do 1000pln nie ma problemu, większe kwoty do akceptacji.


Te specjalne sezonowe typu: strzelec bramek/il goli/roznica pkt rozumiem,tak samo ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
Originally Posted by MarcoviaMarki
Później dają 3 euro ale w złotówkach (11.94) na grę w kasynie. Ale tak cwaniaki zrobili, żeby nie można całości przegrać. No to zakręciłem dwa razy i mi zostały jakieś grosze. A jak nie wykorzystałem wszystkiego to mi z konta zdjęli całość 11.94 pln.

Hehe, u mnie zostało z bonusa 40 groszy i też odjęli mi 11.94 zł. Zajebisty bonus, że dychę stratny jestem...

bachus69 #4088196 28/08/2010 00:12
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Ekspresowa oferta dla ekstraklasomaratończyków:

http://www.tobet.com/pol/docs?content=eksteraklasen&content_only=false&ads=false

W dużym skrócie każdy kto postawi na wszystkie mecze LIVE Ekstraklasy w ten weekend po 15zł na zakład po kursie min. 1,30 otrzyma bonus 100pln


Banik #4088405 28/08/2010 01:42
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Banik,wklej jaki jest obrót do tej promocji,czy tylko bonus 100 zł po triblach 3 razy ? bo z supportu otrzymałem odpowiedż ,że wpłatę również trzeba obracać i trochę zdębiałem bo przy dobrym szczęściu ta wpłata do całej promocji wystarczy 15 pln

crossmen #4088437 28/08/2010 01:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Możesz obracać tymi samymi 15zł, cały czas.
Obrót bonusem 3x. To nie jest bonus od depozytu, więc obrót samym bonusem.

Przypominam też, że gracz który zrobi największy obrót kwalifikujący się do tej oferty dostanie Iphona 16GB.

Tabela graczy z największym obrocie będzie dostępna po każdym dniu:

http://www.tobet.com/pol/docs?content=eksteraklasen&content_only=false&ads=false

Banik #4088587 28/08/2010 02:53
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Za ekspresowa braklo 5 min tongue

Synu #4088646 28/08/2010 03:17
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Fajna promocja. Szkoda tylko, ze maile z informacją o niej wysyłacie kiedy jest juz nieaktualna:(

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tak jest do mnie dotarl 20.20 juz po meczu Korony

KUERTEN. #4088910 28/08/2010 04:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
juz dzisiaj powinni zapraszac na nastepny weekend

BigMaster #4089007 28/08/2010 04:52
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Ten bonus 66% do 14. września ma jakieś ograniczenie czasowe obrotu? 3 razy wpłata + bonus tripla po 1,80 tylko nie wiem do kiedy.Banik jeśli możesz daj znać.

Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, rafal08, betowiec, ANZELMO, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,832 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1