|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
fortuna rozlicza tego samego dnia mecz, który już sie zakończył czy trzeba czekac do jutra??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
fortuna rozlicza tego samego dnia mecz, który już sie zakończył czy trzeba czekac do jutra?? tego samego Nawet De Bakker nie jest jakąś specjalną masówką, ale ja gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Schoorel  po gema seta mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
fortuna rozlicza tego samego dnia mecz, który już sie zakończył czy trzeba czekac do jutra?? tego samego Nawet De Bakker nie jest jakąś specjalną masówką, ale ja gram. i dobrze, wieksze prawdopodobienstwo wygranej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Schoorel  po gema seta mecz  i się połamał 1-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Schoorel  po gema seta mecz  tu się nie zgodzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Schoorel  po gema seta mecz  tu się nie zgodzę  a jednak 7-6 (9-7) z 3sp obronił teraz po drugiego seta i mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Patience 6 setowych nie wykorzystał Brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
Schoorel  po gema seta mecz  tu się nie zgodzę  a jednak 7-6 (9-7) z 3sp obronił teraz po drugiego seta i mecz  6 setowych bronil, skonczyl za pierwsza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Schoorel 1-0 teraz po breaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Zaraz Pacjent popłynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
widzę że Pio też pograł Holendra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
widzę że Pio też pograł Holendra  Przeciwnie, Patience zagrałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie dobrze mysle ze w fortunie slovakia sa takie same kursy i mecze jak naszej?? Bo tak porownuje z stsem np to kpina bo na peer 1,55 w stsie a fortnuie 1,42, na shvedova 1,65 sts a 1,52 w fortunie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
witka Dupey 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Panowie dobrze mysle ze w fortunie slovakia sa takie same kursy i mecze jak naszej?? Bo tak porownuje z stsem np to kpina bo na peer 1,55 w stsie a fortnuie 1,42, na shvedova 1,65 sts a 1,52 w fortunie  w tych dwóch zdarzeniach identyczne w stsie dziś Groth złapana po 1,9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie dobrze mysle ze w fortunie slovakia sa takie same kursy i mecze jak naszej?? Bo tak porownuje z stsem np to kpina bo na peer 1,55 w stsie a fortnuie 1,42, na shvedova 1,65 sts a 1,52 w fortunie  w tych dwóch zdarzeniach identyczne w stsie dziś Groth złapana po 1,9  ja widze po 1,60 juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Panowie dobrze mysle ze w fortunie slovakia sa takie same kursy i mecze jak naszej?? Bo tak porownuje z stsem np to kpina bo na peer 1,55 w stsie a fortnuie 1,42, na shvedova 1,65 sts a 1,52 w fortunie  w tych dwóch zdarzeniach identyczne w stsie dziś Groth złapana po 1,9  ja widze po 1,60 juz  teraz tak o 12,19 było 1,90 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie dobrze mysle ze w fortunie slovakia sa takie same kursy i mecze jak naszej?? Bo tak porownuje z stsem np to kpina bo na peer 1,55 w stsie a fortnuie 1,42, na shvedova 1,65 sts a 1,52 w fortunie  w tych dwóch zdarzeniach identyczne w stsie dziś Groth złapana po 1,9  ja widze po 1,60 juz  teraz tak o 12,19 było 1,90  to ladnie tam na stol kasy polozyles ze tak kurs spadl  a co pograles konkretnie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Panowie dobrze mysle ze w fortunie slovakia sa takie same kursy i mecze jak naszej?? Bo tak porownuje z stsem np to kpina bo na peer 1,55 w stsie a fortnuie 1,42, na shvedova 1,65 sts a 1,52 w fortunie  w tych dwóch zdarzeniach identyczne w stsie dziś Groth złapana po 1,9  ja widze po 1,60 juz  1.56 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|