|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Tak z ciekawości. Może ktoś wie jak bukmacher potraktuje zakład, że bramka padnie do 28 minuty, jeżeli np. kibice przerwą mecz zaraz po gwizdku sędziego kibice przerwą mecz na piętnaście minut alb pół godziny? Doliczy przerwy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Raczej nie, w protokole meczowym będzie minuta zdobycia bramki i ta minuta będzie się liczyć bez względu na przerwy wynikające z wtargnięcia kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Raczej nie, w protokole meczowym będzie minuta zdobycia bramki i ta minuta będzie się liczyć bez względu na przerwy wynikające z wtargnięcia kibiców. Widziałeś kiedyś protokół meczowy z meczu piłki nożnej?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Witam
Chciałem opisać sytuację w której zostałem zrobiony w ch*** w firmie Tobet. Do rzeczy - wczoraj zagrałem zakład live wyścig 11 w meczu Wrocław - Toruń - zagrałem na gości po kursie 4.00, ale w tym biegu doszło do zmiany w meijsce Jeleniewskiego pojechał Anderson i zawsze w sytuacji gdy jest zmiana w danym biegu jest zwrot stawki - tak bylo zawsze w tej firmie, ale dziś/wczoraj po rozmowach z supportem odmówili mi zwrotu stawki co ewidentnie jest OSZUSTWEM.
Zwracam się do banika aby załatwił tą sprawę jak się należy i do formy Tobet o oddanie MOICH piniędzy.
Poniżej treść maila: Witamy serdecznie!
Uprzejmie informujemy że w biegu 11 nastąpiła zmiana ale była to zwykła zmiana a nie rezerwa taktyczna. Zakład zawarty na to zdarzenie został prawidłowo rozliczony jako przegrany.
Życzymy miłego wieczoru!
SKANDAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
Zawsze znajda wytlumaczenie i dogodny dobor slow do zdarzenia w ten sposob by wyszlo na ich, wg mnie te firmy w taki sposob dobieraja slowa , w taki sposob czytaja regulamin by jak tylko mozna zawsze ma wyjsc na swoja korzysc dla mnie to nic nowego kazdy bukmacher nie tylko tobet jak chce to tak wlasnie zrobi , niestety to oni moga zrobic wiele my raczej malo , a tak i zawsze odpisza ze zgadzales sie na regulamin i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
To wiem, ale ile razy grałem u nich na live poszczególne biegi i była zmiana zawodnika w danym biegu ZAWSZE był zwrot!! Nie dawajmy się robić w ch*** Ale mi podnieśli ciśnienie tym mailem wrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
no i dlatego wlasnie dzieki takim zagranią oni maja duzy wachlarz mozliwosci rozliczenia kuponu wyobraz sobie ze jednym rozliczaja jako przegrany a innym robia zwrot, ja mialem taki przypadek , nie w tobet ale mialem bo tak sie zlozylo ze ja zagralem inny wynik niz moj kupmel na swoim koncie , jemu zrobili zwrot i oddali stawke za zaklad ktory wszedl by a mi jako zaklad przegrany bo postawilem inaczej niz moj koleszka bo byl przegrany, hehe ciekawe czemu nie odwrotnie :):) to sie nazywa perwer
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
i takim przypadku tym co przegrali to zabrali stawki , a tym ktorzy powinny wyplacic kase zrobili zwrot , i w ten sposob zarobili sporo kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
ni chuja ja tak tego nie zostawie nie bede mnie robic w balona w bialy dzien !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
co chcesz zrobic ? Banik ci raczej nei pomoze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Własnie co zrobic by odzyskac swoje pienieadze, moze miał ktoś taki przypadek i wie jak pomóc. Moze jednak banik cos pomoże...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
wiesz tobet by zrobic sobie za darmo reklame dal znac ze ktos zarobil niesamowite pieniadze na poprawnym wytypowaniu ze trenerm wisly bedzie henio kasperczak do mediow , Tobie nic nie da ze dasz znac do gazeta.pl czy tvn24 ale napisz im to co tu ze we wczesniejszych zakladach jak byla zmiana zawodniow to rozliczali inaczej niz w tym wczorajszym przypadku a jesli ci i Banik nie pomoze to sam nie wiem , pewnie jest jakas instutucja ktora jest ponad tobet i ja nadzoruje...............
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
przeciez tak nie moze by jawnie sobie z ludzi jaja robili nie moge tak tego zostawic, no ale czekam moze odpsize banik cos
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
wiem ze tak byc nie moze ale zycie jak widzisz pokazuje inaczej , sam pamietam jak bylem zagotowany jak mnie wyru......w powietrze tamtym zakladem , daj znac co banik zadziała ale on przy podpisaniu umowy o prace zarzekal sie ze nei bedzie dzialal na szkode firmy ......:) trzymam kciuki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
mi sie wydaje ze ten banik nic nie znaczy w tobecie  i nie ma nic do gadania chyba nikomu tu jeszcze nie pomogl ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
orientuje sie ktos czy mozna grac w tobet awanse na Lige Europejska i je laczyc ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Można. Niezłe ako skleiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Można. Niezłe ako skleiłem  dzieki juz poszlo :-) ale ten support dziwny bo mi nie umieli odpowiedziec czy sie da tak zagrac (chodzi o zrobienie AKO z awansow)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Jak to wyglada teraz w praktyce przy PIERWSZEJ wyplacie? czy wymagaja czegos wiecej niz scan dowodu ?
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
U mnie było bez weryfikacji, ale ja tam wplacałem niedługo po powstaniu buka. teraz nie wiem czy jest weryfikacja nowych użytkownikow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|