Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#406912 04/10/2005 11:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
moge w opcjach ustawic czy sklad ma byc staly czy mozna zmieniac na codzien teraz jest z emozn ana codzien i mysle ze to lepsze.

Bonus: Unibet
#406913 04/10/2005 14:07
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Bedzie lepsze ale to bedzie wymagalo duzych wyrzeczen ( czytaj stale monity kto z kim i dlaczego) - choc moze to ile i wciagne sie w typowanie NHL-a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406914 04/10/2005 15:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Mnie wczoraj net siadł i tyle było z draftu. Kurcze trochę za dużo tego Edmonton u mnie.

#406915 04/10/2005 15:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jestem gotowy na wszelkie rozmowy, jak wiecie dysponuje duzo iloscia RW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko, zeby nie bylo tak, ze mi ktos jakiegos pionka chce wcisnac za jednego z moich najlepszych graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406916 04/10/2005 17:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
NA na czerwono przy nazwisku zawodnika oznacza jakąś kontuzję?

#406917 04/10/2005 17:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Non Active.

#406918 04/10/2005 17:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ludzie jakies uczciwe wymiany proponujcie a nie zdzierstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406919 04/10/2005 17:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Proponuje aby chętny (kto chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) na wymianę napisał tutaj kogo szuka , i ewent. kogo ze swojego składu pozbędzie się bez żalu. To powinno ułatwić ewent. wymiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Szukam 'C' i 'D' , oddam Damphousse(C) i R.Jackmana(D) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406920 04/10/2005 17:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Fro_Lech czyli shadowman? Jest ale go nie ma?

#406921 04/10/2005 18:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dobry pomysl Fro_Lech

#406922 04/10/2005 18:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
NA na czerwono przy nazwisku zawodnika oznacza jakąś kontuzję?

not assigned

Fro wlasnie chcial mi wcisnac 2 kolesi NA za mojego rw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja potrzebuje defensora moge dac jakiegos RW, ale nie zaakcetuje takich tradow jak ten u gory od Fro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#406923 04/10/2005 18:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Ja mogę pozbyć się LW Raffi Torres z Edmonton.

Niech ktoś mi powie jeszcze czy mogę np. wystawić w meczu 3 centrów czy musi to być zgodnie ze schematem:
2C, 2LW, 2RW, 4D i 2G

#406924 04/10/2005 18:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Panowie... badzmy powazni... jesli proponujecie jakies trade'y to w miare powazne... Zreszta mi to i tak ryba bo bede odrzucal te ktore mi nie pasuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406925 04/10/2005 18:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Ja mogę pozbyć się LW Raffi Torres z Edmonton.

Niech ktoś mi powie jeszcze czy mogę np. wystawić w meczu 3 centrów czy musi to być zgodnie ze schematem:
2C, 2LW, 2RW, 4D i 2G

Musi byc zgodnie ze schematem...

#406926 04/10/2005 18:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
w każdej chwili mogą zostać 'powołani' do składu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Zresztą zauważyłem , że brakuje Ci jednego bramkarza :>

#406927 04/10/2005 20:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak brakuje, to prawda, ale jestem na etapie poszukiwan, ale nie wezme jakiegos bramkarza za Parrsha, bo to chyba mi zaproponowales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A potem 2 co nie ma kontraktow :]

#406928 04/10/2005 20:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Bodajże, to było Jackman+Turek za Giontę , ale dałeś reject <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406929 04/10/2005 21:33
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja nie mogłem być na drafcie, ale może to i dobrze, bo znam się słabo i moja znajomość nazwisk skończyłaby się na 2 rundzie draftu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A tak to mam nadzieję, że z 1-szym rozstawieniem komputer wybrał dosć dobrze.

#406930 05/10/2005 17:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ruch sie zrobil na rynku sporo Waiverow trafilo do druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fro Twoj jest Noronen a to z powodu ze miales wyzszy wspolczynnik waivers... teraz juz nie masz ;P

Bzyku jak zerknalem na Twoj sklad to automat zrobil nawet niezla robote.. Z 1 numerem zabrales Brodeura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam fantazjujacych o hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dominik

PS. 5h 22 minuty do rozpoczecia jakze oczekiwanego sezonu...

#406931 05/10/2005 20:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
zlozylem lige
nazywa sie Polska Liga NHL
prosze o dolaczanei sie !!!
max druzyn 10
ustawioenia standardowe
ID : 88426
Haslo : poloniabytom

zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1