|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
moge w opcjach ustawic czy sklad ma byc staly czy mozna zmieniac na codzien teraz jest z emozn ana codzien i mysle ze to lepsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Bedzie lepsze ale to bedzie wymagalo duzych wyrzeczen ( czytaj stale monity kto z kim i dlaczego) - choc moze to ile i wciagne sie w typowanie NHL-a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Mnie wczoraj net siadł i tyle było z draftu. Kurcze trochę za dużo tego Edmonton u mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jestem gotowy na wszelkie rozmowy, jak wiecie dysponuje duzo iloscia RW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko, zeby nie bylo tak, ze mi ktos jakiegos pionka chce wcisnac za jednego z moich najlepszych graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
NA na czerwono przy nazwisku zawodnika oznacza jakąś kontuzję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ludzie jakies uczciwe wymiany proponujcie a nie zdzierstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Proponuje aby chętny (kto chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) na wymianę napisał tutaj kogo szuka , i ewent. kogo ze swojego składu pozbędzie się bez żalu. To powinno ułatwić ewent. wymiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Szukam 'C' i 'D' , oddam Damphousse(C) i R.Jackmana(D) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Fro_Lech czyli shadowman? Jest ale go nie ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
NA na czerwono przy nazwisku zawodnika oznacza jakąś kontuzję? not assigned Fro wlasnie chcial mi wcisnac 2 kolesi NA za mojego rw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja potrzebuje defensora moge dac jakiegos RW, ale nie zaakcetuje takich tradow jak ten u gory od Fro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Ja mogę pozbyć się LW Raffi Torres z Edmonton.
Niech ktoś mi powie jeszcze czy mogę np. wystawić w meczu 3 centrów czy musi to być zgodnie ze schematem: 2C, 2LW, 2RW, 4D i 2G
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Panowie... badzmy powazni... jesli proponujecie jakies trade'y to w miare powazne... Zreszta mi to i tak ryba bo bede odrzucal te ktore mi nie pasuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja mogę pozbyć się LW Raffi Torres z Edmonton.
Niech ktoś mi powie jeszcze czy mogę np. wystawić w meczu 3 centrów czy musi to być zgodnie ze schematem: 2C, 2LW, 2RW, 4D i 2G Musi byc zgodnie ze schematem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
w każdej chwili mogą zostać 'powołani' do składu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Zresztą zauważyłem , że brakuje Ci jednego bramkarza :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak brakuje, to prawda, ale jestem na etapie poszukiwan, ale nie wezme jakiegos bramkarza za Parrsha, bo to chyba mi zaproponowales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A potem 2 co nie ma kontraktow :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Bodajże, to było Jackman+Turek za Giontę , ale dałeś reject <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja nie mogłem być na drafcie, ale może to i dobrze, bo znam się słabo i moja znajomość nazwisk skończyłaby się na 2 rundzie draftu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tak to mam nadzieję, że z 1-szym rozstawieniem komputer wybrał dosć dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ruch sie zrobil na rynku sporo Waiverow trafilo do druzyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fro Twoj jest Noronen a to z powodu ze miales wyzszy wspolczynnik waivers... teraz juz nie masz ;P
Bzyku jak zerknalem na Twoj sklad to automat zrobil nawet niezla robote.. Z 1 numerem zabrales Brodeura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam fantazjujacych o hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dominik
PS. 5h 22 minuty do rozpoczecia jakze oczekiwanego sezonu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
zlozylem lige nazywa sie Polska Liga NHL prosze o dolaczanei sie !!! max druzyn 10 ustawioenia standardowe ID : 88426 Haslo : poloniabytom
zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|