|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Siemanko  Po wczorajszych fatalnych wynikach w szczególnosci Tottenhamu, czas poszukac czegos na dzisiaj  . Salzburg 1 1.90  Sevilla 2 2.30  ja póki co mam narazie taki dubelek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
lol Tottenham przegral 2-3... kiedy kursy poszly w gore ? tuz przed meczem, bo jesli tak to dla mnie to jest walek. Wynik calkiem dobry dla totte, mimo ze przegrali.
nie chce sie wierzyc zeby w LM ustawiali mecz, ale kiedys cos z Zenitem bylo jak to kupili Puchar UEFA. Do dzis nic nie ustalono, wydaje mi sie ze specjalnie nic na powierznie nie wyplynelo, bo jakby cala pilka byla teraz postrzegana
UWAGA na mecz Dnipro-Lech!!! jak dla mnie idealny mecz na ustaffke pod buki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437 |
Ojro a jak kurs nie pojdzie w gore to nie walek ? w LM wszystkie mecze sa ustawione pomyslec, ze kiedys sie jaralem tymi sztucznymi emocjami. Ojro wszystko pod dywan zmiotą, pamietasz jakis czas temu wielki skandal byl z ustawionymi meczami m.in w LM , i co ukarali jakies klubiki male, FIFA & UEFA musiala sie wyplacic zeby sprawa ucichla... Od czasu do czasu naglasniaja, jakies kmioty jak 2 grecka ze tam 2 mecze ustawili. Jebac to.
Japon$ka liga niebawem. Przygotuj sie Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Ojj cos cisza w temacie  Co sie dzieje  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ja bym Sevilli nie ruszał. Bardziej tu widzę 1x. Braga w formie, Sevilla przed sezonem, męczyła się z rezerwami Barcy niemiłosiernie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Anderlecht bardzo smakowicie wyglada. Ja zagram ten mecz za lekka stawke, ew. Salzburg over i Sevilla over
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Anderlecht x2 , Basel zas reszta to loteria i dyspozycja dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334 |
a u mnie dziś idzie: Braga - Sevilla 2 @2.45 Salzburg - Hapoel T.A. X2 @1.74 @4.17 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Partizan 1
ale nie gram tego dla scislosci..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no to musisz faktycznie byc przekonany hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
ogółem ciężkie mecze do grania dziś, jak dla mnie Braga może dziś wygrać, Partizanu nie stawiam może Braga BTS po niezłym kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
no to musisz faktycznie byc przekonany hehe nie gram bo mam awanse... ogolnie ciezki mecz do typowania jak wiekszosc z tych par dzisiejszyc jak i wczorajszych.Ale czuje ze PArtizan to wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
BRAGA nie przegra dzis......:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334 |
BRAGA nie przegra dzis......:) nie przegra tylko... polegnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
A ja powiem tak:
dla mnie dzisiaj Sevilla wygra. Zasadniczo z druzyny nikt nie ubył oprócz Adriano (do Barcy). Braki w defensywie zostały uzupełnione. A do ataku doszedl Chevanton (którego ja jako napastnika cenię jeszcze z czasów gry w AS Monaco oraz Aruna Kone ktory wrocił z wypozyczenia. Ostatni mecz:
Sevilla: Palop - Dabo, Fazio, Escude, Konko - Renato (64' Kanoute), Zokora, Romaric (46' Cigarini) - Perotti, Navas, Fabiano (70' Negredo) Barcelona Mino - Abidal, Milito (81' Adriano), Gomez, Alves - Romeu, Dos Santos, Keita - Maxwell, Ibrahimović (52' Messi), Krkić
Bramki dla Sevilli padały po wejściu Luis Fabiano (62') i Kanouté (74', 82').
Nie wydaje mi się, żeby Braga miała przygotowanych obrońców na granie przeciwko takie parze w ataku wspomaganej przez szybkiego skrzydłowego Navasa.
moja ocena : Savilla @2,4 8/10 bet365 oraz over2,5 @2,3 7/10 bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Kawasaki - Ngoya obie po gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Kawasaki - Nagoya po over 0,5 do HT 1.40  jadymyyyy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Kawasaki - Ngoya obie po gola  Dokladnie, jazda!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|