|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
De Bakker jaki smecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
jak sie Soda i Kangur prezentowali w poprzedniej rundzie ?? jak ktos ogladal,to niech napisze,bo niestety nie widzialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
jak sie Soda i Kangur prezentowali w poprzedniej rundzie ?? jak ktos ogladal,to niech napisze,bo niestety nie widzialem Soda w 1 rundzie nie musiał grać. Hewitt dość dobrze się prezentował, dobre poruszanie po korcie, pewny serwis i uderzenia... jedyne ale to fakt, że Lu miał problemy z biodrem i może dlatego Kangurowi było trochę łatwiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
jak sie Soda i Kangur prezentowali w poprzedniej rundzie ?? jak ktos ogladal,to niech napisze,bo niestety nie widzialem Soda w 1 rundzie nie musiał grać. Hewitt dość dobrze się prezentował, dobre poruszanie po korcie, pewny serwis i uderzenia... jedyne ale to fakt, że Lu miał problemy z biodrem i może dlatego Kangurowi było trochę łatwiej... Przy stanie 5/4 w Pierwszym secie dla Kangura o ile sie nie myle Lu chcial Medical'a ale tez byl zajety i sedzia kazal mu dograc seta przegral Lu 4/6 a pozniej to komedia sie dziala az wkoncu Tajlandczyk skreczowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
dzieki za odpowiedzi panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
... medicala i zamiast tez powinno byc ten w wypowiedzi wyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Przy stanie 5/4 w Pierwszym secie dla Kangura o ile sie nie myle Lu chcial Medical'a ale tez byl zajety i sedzia kazal mu dograc seta przegral Lu 4/6 a pozniej to komedia sie dziala az wkoncu Tajlandczyk skreczowal Z Tajlandii tu Lu nie pochodzi  Z Tajwanu owszem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Przy stanie 5/4 w Pierwszym secie dla Kangura o ile sie nie myle Lu chcial Medical'a ale tez byl zajety i sedzia kazal mu dograc seta przegral Lu 4/6 a pozniej to komedia sie dziala az wkoncu Tajlandczyk skreczowal Z Tajlandii tu Lu nie pochodzi  Z Tajwanu owszem  Z Tajwanu jest Chlopak ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Przy stanie 5/4 w Pierwszym secie dla Kangura o ile sie nie myle Lu chcial Medical'a ale tez byl zajety i sedzia kazal mu dograc seta przegral Lu 4/6 a pozniej to komedia sie dziala az wkoncu Tajlandczyk skreczowal Z Tajlandii tu Lu nie pochodzi  Z Tajwanu owszem  Z Tajwanu jest Chlopak ?  Z Tajwanu. Z Tajlandii to był Paradorn Srichaphan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Albo Danai Udomchoke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
To proszę znajdź mi, czy w przypadku kreczu w pierwszym secie liczą się zakłady na zwycięzcę pierwszego seta czy jest zwrot? Mądraliński. Wszystko masz opisane czarno na białym. TAK, mimo kreczu liczą się zakłady na zwycięzcę 1 seta w expekcie. NIE MA zwrotu. To naprawdę nie jest trudne, Mistrzu. Nauczysz mnie? ;] Otóż sprawdziłem w Expekcie jest zwrot. Wiem, bo zagrałem na win Nalbaldiana 1st set.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Bo jeśli masz na myśli ten link http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers to zielone piłeczki oznaczają chyba wyłącznie, że dany bukmacher takie zakłady w ogóle przyjmuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Albo Danai Udomchoke  Albo Kittipong Wachiramanowong 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Haha, myślałem że już sobie jaja robisz, ale widzę że faktycznie istnieje taki typ. Szczerze powiedziawszy pierwszy raz widzę to nazwisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Grał w tegorocznym juniorskim Wimbledonie, jak się nie mylę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Pigi jak sie meczy na korcie z Mattek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Hjułit set... jednak ma patent na Sodę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
I przegrala seta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|