|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
CSKA 1  Leverkusen over2.5  Dortmund over2.5 zostało póki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Jak Lech wygra to zaś się będą podniecać, że jestesmy w grupie ligi europejskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
to wy jestescie z Polski czy z ukrainy ze jestescie przeciwko lechowi?! ale jak Lech to tylko Lech Pils!  dokładnie Pils wymiata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
to wy jestescie z Polski czy z ukrainy ze jestescie przeciwko lechowi?! Ukraińskimi chłopcami z Polonii Przemyśl jesteśmy   sprzedajemy skarpety na bazarach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
to wy jestescie z Polski czy z ukrainy ze jestescie przeciwko lechowi?! Amica i jej kibice obrazajacy moj klub to nie moja kochana druzyny + ma dzis przegrac 3-1 spoko ale dzieki lechowi twoj klub moze w nastepnych sezonach zagrac w lidze europejskiej wiec sie zastanow komu kibicujesz Ogarnij sie w tamcie rankingow a pozniej pisz głupoty DNIPRO ! czyli jak lech dzisiaj przegra to wiecej naszych druzyn moze zagrac w nastepnych sezonach w pucharach? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ten Czibamba to wielkie nieporozumienie, gosc nic nie gra
tylko ciagle pokazuje aby do niego grac
słaby jest strasznie, gra piach kolejne spotkanie
nie wiem na cholere go sciagneli i pozniej sie podniecali ze go maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Żelu : "no widać, że ćwiczą" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
"kibice Lecha dobrze cwicza" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
] to wy jestescie z Polski czy z ukrainy ze jestescie przeciwko lechowi?!
Amica i jej kibice obrazajacy moj klub to nie moja kochana druzyny + ma dzis przegrac 3-1 spoko ale dzieki lechowi twoj klub moze w nastepnych sezonach zagrac w lidze europejskiej wiec sie zastanow komu kibicujesz Ogarnij sie w tamcie rankingow a pozniej pisz głupoty DNIPRO ! czyli jak lech dzisiaj przegra to wiecej naszych druzyn moze zagrac w nastepnych sezonach w pucharach?  Jak wygra LE to prawdopodbnie nic to nie da ale nie wygra i koniec DNIPROOOOOOOOOO
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ten Czibamba to wielkie nieporozumienie, gosc nic nie gra
tylko ciagle pokazuje aby do niego grac
słaby jest strasznie, gra piach kolejne spotkanie
nie wiem na cholere go sciagneli i pozniej sie podniecali ze go maja fakt gra slabo ale mysle ze stac go na jedna dobra akcje w meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Heh mam mecz Lecha wzięty za podpowiedzią mądrego człowieka HT/FT 2/1 na BF po różnych kursach (wszystkie powyżej 40) ale za drobne i się nie obrażę, jak zostanie 0:1 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
A najlepsze są teksty "sztylić ma chęć do gry" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
Za 30 min mimo wygranej Lecha, w Polsce przybedzie 1mln bezdomnych   dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
znow Ukraincy nie wiedza o co chodzi - zero zorganizowania, zero akcji skladnych - jak oni moga byc tak wysoko w lidze ukrainskiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
gdzie wieczorem padna minimum 2 bramki ? macie jakieś typy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
] to wy jestescie z Polski czy z ukrainy ze jestescie przeciwko lechowi?!
Amica i jej kibice obrazajacy moj klub to nie moja kochana druzyny + ma dzis przegrac 3-1 spoko ale dzieki lechowi twoj klub moze w nastepnych sezonach zagrac w lidze europejskiej wiec sie zastanow komu kibicujesz Ogarnij sie w tamcie rankingow a pozniej pisz głupoty DNIPRO ! czyli jak lech dzisiaj przegra to wiecej naszych druzyn moze zagrac w nastepnych sezonach w pucharach?  Jak wygra LE to prawdopodbnie nic to nie da ale nie wygra i koniec DNIPROOOOOOOOOO ale wyniki licza sie z poprzednich kilku lat, chyba 5 wiec malymi kroczkami moze za kilka lat dzieki dzisiejszej wygranej nasz mistrz zagra w ostatniej rundzie eliminacji do LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
chyba skontruje Dortmund over
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
każdy klub pracuje na swój ranking
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
nono to Dnipro troche pocwiczy i bedzie grac prawie jak Odra Wodzisław.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
naprawde ukraincy jak konie bez łba stepanka im potrzeba
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|