Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44
Azazel #4074465 20/08/2010 20:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Azazel77
a wieczorem można chyba zagrać przeciwko Kozie, jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem, milion szans, i dupa blada, może chineczka okaże sie bardziej zawzięta kursik 3,4 smile


tu nie chodzi o zawziętość, po prostu Isi zabrakło jaj, a Zheng nie gra tak urozmaiconego, technicznego tenisa jak Radwa, więc może mieć większe problemy z ograniem Kuzy, jedyna szansa to brak sił, wysoka temperatura

Bonus: Unibet
Azazel #4074466 20/08/2010 20:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Originally Posted by Azazel77
Reister 1,4 powinno obyć się bez niespodzianek...

naso po win laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
http://sports.espn.go.com/sports/te...;campaign=rss&source=TENNISHeadlines

Crazy Dani zaś narozrabiał. Tym razem dostał 3 miesięce banicji w zawieszeniu na dwa lata za umieszczenie kursów bukmacherskich na swojej oficjalnej stronie laugh

Azazel #4074476 20/08/2010 21:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Azazel77
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem

nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal cool
kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Co na dzisiaj z NH kwal. polecacie??

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by Azazel77
a wieczorem można chyba zagrać przeciwko Kozie, jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem, milion szans, i dupa blada, może chineczka okaże sie bardziej zawzięta kursik 3,4 smile


tu nie chodzi o zawziętość, po prostu Isi zabrakło jaj, a Zheng nie gra tak urozmaiconego, technicznego tenisa jak Radwa, więc może mieć większe problemy z ograniem Kuzy, jedyna szansa to brak sił, wysoka temperatura
jeśli oglądałeś 3 set, to przy 2:2 isia miała 40:15 i oddała 4 połki pod rząd, w następnym gemie 0:40 i nie złamała, odrobina szczęścia i było by 4:2 dla isi i wygrana blisko, ale niestety tak się nie stało, długimi momentami koza wygladała jkby już miala dosyć i pora iść pod prysznic a jednak pinda dała radę i wygrała, Zheng w tym turnieju nie widziałem wiec mogę grać po prostu przeciwko Kuzie, bo szanse są spore..

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Azazel77
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem

nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal cool
kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta smile
to inny mecz oglądaliśmy cool

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Azazel77
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem

nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal cool
kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta smile

laugh gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Azazel77
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem

nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal cool
kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta smile

laugh gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny

kolega ma racje, isia 2 seta dostala w prezencie, dokladnie taki sam scenariusz, jak tydzien wczesniej... nawet ta przerwa na WC po 2 secie laugh

naso br ooo

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
z napinaczami nie mam przyjemności rozmawiać.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Co na dzisiaj z NH kwal. polecacie??

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by młody gniewny
z napinaczami nie mam przyjemności rozmawiać.

zenua...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Azazel77
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem

nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal cool
kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta smile

laugh gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny
gdyby kuza nie zrobila gluich bledow byloby 2-0 w setach... mozna ta gdybac i gdybac smile

Sed #4074527 20/08/2010 21:30
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
na dzis roger 1.3 + kim 1.35 + kuza 1.35 + bo czemu nie po takim kursie andy 1.7 boks

Sed #4074534 20/08/2010 21:32
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
kursy z toto-mixa

Sed #4074536 20/08/2010 21:33
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Dzisiaj są Tenis K. | New Haven-kwalifikacje ?? Bo efortuna wystawila..

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Azazel77
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem

nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal cool
kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta smile

laugh gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny

Młody wczoraj moją pefką była Sciavone, no ale jak napisałeś że grasz Safinę, to sobie odpuściłem mecz w obawie przed twoim krecim nosem...eh wink

Pier #4074541 20/08/2010 21:35
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
wybacz Pier piwo

wczoraj wszystko miałem w drugą stronę, nawet Pennetta co mi kończyła oddała po wygranym pierwszym secie frown

Liczę, że dziś Fish da odrobić smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by młody gniewny
wybacz Pier piwo

wczoraj wszystko miałem w drugą stronę, nawet Pennetta co mi kończyła oddała po wygranym pierwszym secie frown

Liczę, że dziś Fish da odrobić smile

No widzisz a ja dziś znowu myślę inaczej niż ty smile Andy weźmie rewanż za ostatnie 2 porażki z rybą cool

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
muszę teraz kibicowac Włochowi bo sobie dla emocji takiego dubelka zagrałem smile
Chiny - Tajlandia (in Hong Kong) Który zespół wygra pierwszego seta? Tajlandia Tajlandia 4.10
Julian Reister (GER) - Gianluca Naso (ITA) 1 2 Gianluca Naso (ITA) ? 2.05

Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1