|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
a wieczorem można chyba zagrać przeciwko Kozie, jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem, milion szans, i dupa blada, może chineczka okaże sie bardziej zawzięta kursik 3,4  tu nie chodzi o zawziętość, po prostu Isi zabrakło jaj, a Zheng nie gra tak urozmaiconego, technicznego tenisa jak Radwa, więc może mieć większe problemy z ograniem Kuzy, jedyna szansa to brak sił, wysoka temperatura
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Reister 1,4 powinno obyć się bez niespodzianek... naso po win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal  kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Co na dzisiaj z NH kwal. polecacie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a wieczorem można chyba zagrać przeciwko Kozie, jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem, milion szans, i dupa blada, może chineczka okaże sie bardziej zawzięta kursik 3,4  tu nie chodzi o zawziętość, po prostu Isi zabrakło jaj, a Zheng nie gra tak urozmaiconego, technicznego tenisa jak Radwa, więc może mieć większe problemy z ograniem Kuzy, jedyna szansa to brak sił, wysoka temperatura jeśli oglądałeś 3 set, to przy 2:2 isia miała 40:15 i oddała 4 połki pod rząd, w następnym gemie 0:40 i nie złamała, odrobina szczęścia i było by 4:2 dla isi i wygrana blisko, ale niestety tak się nie stało, długimi momentami koza wygladała jkby już miala dosyć i pora iść pod prysznic a jednak pinda dała radę i wygrała, Zheng w tym turnieju nie widziałem wiec mogę grać po prostu przeciwko Kuzie, bo szanse są spore..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal  kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta  to inny mecz oglądaliśmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal  kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta   gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal  kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta   gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny kolega ma racje, isia 2 seta dostala w prezencie, dokladnie taki sam scenariusz, jak tydzien wczesniej... nawet ta przerwa na WC po 2 secie naso br 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
z napinaczami nie mam przyjemności rozmawiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Co na dzisiaj z NH kwal. polecacie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
z napinaczami nie mam przyjemności rozmawiać. zenua...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal  kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta   gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny gdyby kuza nie zrobila gluich bledow byloby 2-0 w setach... mozna ta gdybac i gdybac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
na dzis roger 1.3 + kim 1.35 + kuza 1.35 + bo czemu nie po takim kursie andy 1.7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Dzisiaj są Tenis K. | New Haven-kwalifikacje ?? Bo efortuna wystawila..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
jak Isia nie wygrała wczorajszego meczu to ja nie wiem nie pisz takich glupot bo jeszcze ktos uwierzy kto nie ogladal  kuza sie po pierwszym secie rozluznila za bardzo i stad agusia ugrala wogole seta   gdyby Isia nie zrobiła głupich błędów to by Kuza tego nie wygrała, jestem przekonany, że gdyby zrobiła rebreaka mając 3 bp to by wygrała. Nie pisz Tiger głupot po raz kolejny Młody wczoraj moją pefką była Sciavone, no ale jak napisałeś że grasz Safinę, to sobie odpuściłem mecz w obawie przed twoim krecim nosem...eh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wybacz Pier  wczoraj wszystko miałem w drugą stronę, nawet Pennetta co mi kończyła oddała po wygranym pierwszym secie  Liczę, że dziś Fish da odrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
wybacz Pier  wczoraj wszystko miałem w drugą stronę, nawet Pennetta co mi kończyła oddała po wygranym pierwszym secie  Liczę, że dziś Fish da odrobić  No widzisz a ja dziś znowu myślę inaczej niż ty  Andy weźmie rewanż za ostatnie 2 porażki z rybą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
muszę teraz kibicowac Włochowi bo sobie dla emocji takiego dubelka zagrałem Chiny - Tajlandia (in Hong Kong) Który zespół wygra pierwszego seta? Tajlandia Tajlandia 4.10 Julian Reister (GER) - Gianluca Naso (ITA) 1 2 Gianluca Naso (ITA) ? 2.05
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|