|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Donovan sam na sam spieprzyl wlasnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
gdzie dowiem się skład Benfy ? identyczny skład jak tydzien temu w meczu Coimbrą....najsilniejszy ogladasz Robben sa jakies sytuacje czy nudy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
mogli by wyrównać galaktiko do przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Teraz Cardozo miał setkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
gdzie dowiem się skład Benfy ? identyczny skład jak tydzien temu w meczu Coimbrą....najsilniejszy ogladasz Robben sa jakies sytuacje czy nudy? Powiem szczerze ze mecz jest wyrównany, groznie i Nacional i benfa czasami....teraz Cardozo mial setke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Piłkarze Rody okazali sie byc prostytutkami w przebraniu. dały dupy. Nawet za darmo. ch.j wam w dupę! Eeee... Nawet to na was nie działa. Qrwy z Kerkrade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Piłkarze Rody okazali sie byc prostytutkami w przebraniu. dały dupy. Nawet za darmo. ch.j wam w dupę! Eeee... Nawet to na was nie działa. Qrwy z Kerkrade. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
SJ-LA HT
pudluja koszmarnie gracze Galaxy poki co.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Saviolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....kolejna seta zwalona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
raz sie zdarzylo chyba, ze dalem na otwartym nr i koles chyba sobie zapisuje a potem blaznuje , piatek wieczor i takie zajecie  cyrk z innej beczki Everton dzis peffa dlaczego peffa ?  no i się połasiłem na peffe craaxa www.efortuna.pl [ efortuna.pl] 1311600821121420-8373
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Piłkarze Rody okazali sie byc prostytutkami w przebraniu. dały dupy. Nawet za darmo. ch.j wam w dupę! Eeee... Nawet to na was nie działa. Qrwy z Kerkrade.  I co Cię tak dziwi, Robben1987? Powinniu strzelić co najmniej dwie bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Piłkarze Rody okazali sie byc prostytutkami w przebraniu. dały dupy. Nawet za darmo. ch.j wam w dupę! Eeee... Nawet to na was nie działa. Qrwy z Kerkrade.  I co Cię tak dziwi, Robben1987? Powinniu strzelić co najmniej dwie bramki. nie dziwi mnie to ze powinni strzelic, tylko Twoje bluzgi Mozesz byc poirytowany rozumiem, no ale troszke kulturalniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Piłkarze Rody okazali sie byc prostytutkami w przebraniu. dały dupy. Nawet za darmo. ch.j wam w dupę! Eeee... Nawet to na was nie działa. Qrwy z Kerkrade.  I co Cię tak dziwi, Robben1987? Powinniu strzelić co najmniej dwie bramki. nie dziwi mnie to ze powinni strzelic, tylko Twoje bluzgi Już pełny relax  Sorki, Mozesz byc poirytowany rozumiem, no ale troszke kulturalniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Piłkarze Rody okazali sie byc prostytutkami w przebraniu. dały dupy. Nawet za darmo. ch.j wam w dupę! Eeee... Nawet to na was nie działa. Qrwy z Kerkrade.  I co Cię tak dziwi, Robben1987? Powinniu strzelić co najmniej dwie bramki. nie dziwi mnie to ze powinni strzelic, tylko Twoje bluzgi Mozesz byc poirytowany rozumiem, no ale troszke kulturalniej  Już pełny relaks  Sorki,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Benfa 0-0 HT  Nieciekawie to widze, niby maja te swoje sytuacje, no ale jezeli nie wykorzystuje sie sytuacji stuprocentowych, a Benfica w tej pierwszej połowie miala takowe trzy, no to jak ma prowadzic i wygrac. Mam nadzieje ze w drugiej połowie troszeczke Cardozo (który wogóle jest cieniem zawodnika z ubiegłego sezonu) podreguluje celownik i strzeli choc tego jednego gola  . Do tego Saviola tez mógłby sie bardziej postrac, nie wspomne o Aimarze  Benfa w drugiej połowie po szybkie 2brameczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Dobranoc, panowie, ide pixc dalej i nie przewiduję kambeku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
slupek san jose 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
San Jose po overrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|