Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Korver... jasne ze zadowolona, w koncu od 6 lat ma mnie , czego moze chciec wiecej kobita wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by john
Özil oficjalnie piłkarzem Realu

puke puke puke puke

po jaki ch.j nam ten kartofel...?!

Wam? laugh laugh laugh

sorry, ale nie mogę laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by john
Özil oficjalnie piłkarzem Realu

puke puke puke puke

po jaki ch.j nam ten kartofel...?!

Wam? laugh laugh laugh

sorry, ale nie mogę laugh laugh laugh

JEdyny sensowny gracz w drużynie to raz.
A dwa to gorzej nie mógł wybrać smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ku!rwa.
Jak bardzo wkurwiac moze niekompetencja sklepow, tudziez pracownikow.

Dzwonilem 11 sierpnia do sklepu zapytac sie o materac "mamy mamy, 470zl i relizujemy zamowienie" no to mysle luzik. Kase zaksiegowalo w czwartek 12 sierpnia no ale wysylka najwczesniej bedzie w przyszly poniedzialek-o czym mnie poinformowano. No mysle co jak mus to mus, zle nie jest w srode bede mial.

Dzwonie dzisiaj(czyli wspomniana srode) okazuje sie, ze wysylka dopiero w piatek albo w przyszly, kurwa jego mac, poniedzialek. No co za tepa cipa z tej babki. Jak ja zapytalem dlaczego mowila, ze wysylka bedzie 16stego to nie potrafila nawet slowa z siebie wydusic.
Meble mam, lozko rozjebane w pokoju, a nawet dwa i zyj czlowieku w takim syfie. aaaaaaaaaaaaaaaakurwaa no.

Chyba jeszcze raz zadzwonie, zjebie po raz drugi a na koniec niech da mi numer do szefa. pizda ;]

artbi3.pl, nie zachecam.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Pewnie sprzedają coś, czego nie mają. To na allegro częsta praktyka. Wystawiają towar, ale pod ręką go nie mają. Jak ktoś wylicytuje, to dopiero wtedy ściągają od producenta. A jak to w handlu bywa. Przed chwilą miał, dziś już nie. Sklep wtedy mydli, kombinuje i przeprasza.

Kupuję filmy to też kilka takich sytuacji miałem. Sklep wystawia film oznaczony jako "produkt dostępny - wysyłka 3-5 dni". Wtedy oczywistym jest, że nie mają go na stanie tylko będą dopiero skądś ściągać. I kilka razy były sytuacje, że nie ściągnęli więc przepraszali i oddawali pieniądze.

Normalka na allegro.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by john
Özil oficjalnie piłkarzem Realu

puke puke puke puke

po jaki ch.j nam ten kartofel...?!

Wam? laugh laugh laugh

sorry, ale nie mogę laugh laugh laugh

jako kibic Madryckiego klubu, identyfikując się z setkami tysięcy innych kibiców Realu na świecie...w którym miejscu słowa "Nam" nie pasuje? smirk

ale co tam kolejny post nabity... wink co nie... czy;i +3 do respectu

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by john
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by john
Özil oficjalnie piłkarzem Realu

puke puke puke puke

po jaki ch.j nam ten kartofel...?!

Wam? laugh laugh laugh

sorry, ale nie mogę laugh laugh laugh

jako kibic Madryckiego klubu, identyfikując się z setkami tysięcy innych kibiców Realu na świecie...w którym miejscu słowa "Nam" nie pasuje? smirk

ale co tam kolejny post nabity... wink co nie... czy;i +3 do respectu

Tak serio, to wczoraj napisałem identyczny post jak Pettersen, ale go w końcu nie wysłałem. Nie dziw się, że pisząc w takim tonie post, niektórzy reagują tak : laugh laugh laugh . Te "nam" mnie wczoraj rozbroiło na łopatki ooo


Co mnie wkurza? Baby! Same nie wiedzą czego chcą, niby mają 30 lat, a mają rozgrywki jak 15-latki...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Bzyku wlasnie problem w tym, ze to sklep ktory sprzedaje rowniez przez swoja wlasna strone www.
Rozumiem, kiedy powiedziala by ze wysylka bedzie wtedy i wtedy no to luz, albo kupuje i czekam albo szukam, a ta mi mowi ze jest i wysylka lada moment :[

ps. maja strone na allegro i w opisach meterace w ciagu 48h, jak ja #$) zaluje ze nie kupilem u nich na allegro, przynajmniej moglbym im wstawic soczystego negatywa.

Kusi mnie zeby kupic taki materac na allegro, nie placic i miec w dupie ale wystawic komentarz za transakcje z ich strony www.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
[Linked Image]

4:0 w tb smirk
jedyny plus to bez straty i kolejna nauczka żeby siurować na obie strony laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Ehh kupilem kabl hdmi (najtanszy jak mi radzono ze nie ma duzych roznic) okazalo sie z cyfra + tv cos szwankuje bo po chwili sie wylacza, no to kombionowanie az wkoncu wymienilem kabel, dalje to samo to wymienilem dekoder i k...a dalej to samo. Dzis juz mi sie chce kombinowac jutro bede szukac innego kabla i mam nadzieje ze to kabel a nie tv bo wymieniac jego mi sie nie chce

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
bossmedia k.... 10 s&g lost frown

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Pierd**one puke

Polski Towarzystwo Ubezpieczeń

miałem stłuczke na początku miesiąca i byłem poszkodowany.
Gość zawitał dopiero w poniedziałek 09.09 zrobił oględziny popisał coś i spierdolił powiedział ze wycena bedzie w piątek, dzis jest piątek ale Kur*a tydzień później czyli tydzień po terminie a co kur*a najlepsze to wycena leży już w systemie od wtorku ( a miał być od piątku) czyli spóźnienie a teraz jak dzwonie to te głupie kozy w supporcie nic nie mogą zrobić tylko wysyłają interwencje do jakiegoś pajaca który powinien wysłać mi to ale UJ 6 telefonów w ciagu tygodnia i juz tracę nerwy. puke bo pajac nie może mi wysłać pierd**onego emaila a jak nie bede miał decyzji to nie moge zedydowac czy biore kase czy oddaje do warsztatu. laugh i dokumenty ktore mam wysłać leżą laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
bet365

jak chcę zagrać in-play nie mogę boli

na jutro mogę zagrać mecze ..

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
sasiedzi, dokladniej mlodziaki z pietra wyzej!!!

pseudo raperzy !!!

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
skręcona kostka podczas meczu, w 90 minucie smirk mad dodatkowo 3-4 w plecy 1 mecz sezonu, przeciwnicy 4 strzały i 4 gole, my 20 akcji i 3 gole... laugh laugh puke mad

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
grałeś na obronie? laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Najebałem się wczoraj i się z matulą nie pożegnałem, a za granice wyjechała smirk

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by john
Özil oficjalnie piłkarzem Realu

puke puke puke puke

po jaki ch.j nam ten kartofel...?!

chyba nie widziales nigdy jak gra Ozil

dla mnie tez szkoda ze przyszedl do tych strzaskanych na

braz nazelowanych panienek.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Wkurza mnie to, że jedna osoba potrafi wywołać we mnie wszystkie rodzaje emocji jednocześnie grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by javapl
skręcona kostka podczas meczu, w 90 minucie smirk mad dodatkowo 3-4 w plecy 1 mecz sezonu, przeciwnicy 4 strzały i 4 gole, my 20 akcji i 3 gole... laugh laugh puke mad

Franek was powoła

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1