Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#4078225 22/08/2010 18:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
tenis

Bonus: Unibet
oli #4078310 22/08/2010 18:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
nie wiecie gdzie można teraz złapać najwyższy kurs na Kuze z Wozniacką?

Cules #4078382 22/08/2010 19:11
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Witam

Ale sie dziewczyny wczoraj nagraly .... podobno dzis tez ma padac smirk
Jaki byl wynik do momentu przerwania meczu ...2-0... graly trzeciego gema ??

Mecz Fish - Roddick .... chyba wiecie ze kiedys byli bardzo dobrymi kumplami ??




Gust #4078403 22/08/2010 19:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.

Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką.

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Bwin daje 2.52 na Kuze ...

Dulko/Pennetta vel Dulketta wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Rafik 25
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.

Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką.
rod nie ma kończącego?

Gust #4078439 22/08/2010 19:32
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Originally Posted by Gust
Witam

Ale sie dziewczyny wczoraj nagraly .... podobno dzis tez ma padac smirk
Jaki byl wynik do momentu przerwania meczu ...2-0... graly trzeciego gema ??

Mecz Fish - Roddick .... chyba wiecie ze kiedys byli bardzo dobrymi kumplami ??

Wozniacki serwowala a bylo dla Kuzy 15-0

tyson #4078454 22/08/2010 19:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Rafik 25
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.

Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką.
rod nie ma kończącego?

Jak przebije z 30 razy to skończy przy lini. Bieganie do siatki pozostawia wiele do życzenia. On gra tak jak grali za czasów Fibaka. Tylko serwis go ratuje.

Ma szczęście,że raz wygrał US Open bo już nigdy nie powtórzy tego wyczynu.

Może piszę przez pryzmat wczorajszego meczu. Naprawdę poziom był bardzo słaby.

Gust #4078462 22/08/2010 19:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by Gust
Bwin daje 2.52 na Kuze ...

Dulko/Pennetta vel Dulketta wink
to unibet w którym Wozniacka mi zamyka kupon daje 2,67 na Kuze ,także więcej chyba nigdzie nie znajde

Cules #4078486 22/08/2010 19:51
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Witam!

dzisiaj w Montrealu sobie też dziewczynki nie pograją za długo smirk

opady większe niż wczoraj blush

Cules #4078520 22/08/2010 20:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Cules
Originally Posted by Gust
Bwin daje 2.52 na Kuze ...

Dulko/Pennetta vel Dulketta wink
to unibet w którym Wozniacka mi zamyka kupon daje 2,67 na Kuze ,także więcej chyba nigdzie nie znajde


w bf po 2.88 na Svete

oli #4078537 22/08/2010 20:08
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
jaka przyczyna spadków na Gila ?

dziura #4078571 22/08/2010 20:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Korolew po kontuzji

Marcel #4078575 22/08/2010 20:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Oglądał ktoś Rogera warto na niego zagrać.


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
rogera od kilkunastu miesięcy wogóle nie warto grac, kursy zawsze z dupy a forma przedemerytalna

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Rafik 25
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.

Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką.
rod nie ma kończącego?

Jak przebije z 30 razy to skończy przy lini. Bieganie do siatki pozostawia wiele do życzenia. On gra tak jak grali za czasów Fibaka. Tylko serwis go ratuje.

Ma szczęście,że raz wygrał US Open bo już nigdy nie powtórzy tego wyczynu.

Może piszę przez pryzmat wczorajszego meczu. Naprawdę poziom był bardzo słaby.
Zdecydowanie piszesz przez pryzmat wczorajszego meczu. Rodd wyglądał gorzej niż w spotkaniu pierwszej rundy (przynajmniej niż w I secie który widziałem), które paradoksalnie było chyba najlepsze w jego wykonaniu z jakich widziałem - oglądałem mecz z Djokiem, Fishem i fragmenty z Sodą.
Fish też chyba najlepszy mecz w tym turnieju ma za sobą.
Jeżeli zagra tak jak wczoraj to będzie gładkie 2-0 dla Szwajcara....ale tenis zmienny jest wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by Rafik 25
Oglądał ktoś Rogera warto na niego zagrać.

Wczoraj z Bagietą mogliśmy zobaczyć starego dobrego Ferdka. Przy swoim serwisie robił z Bagietą praktycznie to co chciał, nie dał mu ani jednego BP, a ostatnimi czasy u Rogera był to dość rzadki obrazek. Należy jeszcze zwrócić uwagę na to, że Federer miał 2 BP i oba za pierwszym razem wykorzystywał. Zdarzały mu się oczywiście jego słynne uderzenia ramą, po których piłka lądowała w trybunach, ale nie była to jakaś porażająca liczba. Na plus trzeba mu również zaliczyć rozgrywanie pkt przy drugim serwisie Bagiety: dobry, niskoodbijający się slajs i atak do siatki, gdzie większość takich akcji kończył wolejem.

Widać u Federera coraz wyższą formę i zdziwiłbym się bardzo, gdyby dzisiaj Fish wygrał ten mecz. Dopóki będzie mu siedział 1 serwis to mecz będzie wyrównany, jednak gdy przestanie trafiać pierwszym podaniem, a Ferdek nie będzie popełniał głupich niewymuszonych błędów to powinno to się skończyć w 2 setach.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
w new haven tez ma padac

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
5dimes ma 2.7 na kuzee

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by arctic1910
Witam!

dzisiaj w Montrealu sobie też dziewczynki nie pograją za długo smirk

opady większe niż wczoraj blush
przelecialem caly montreal i nie widze opadow w tej chwili... parasolow tez nie widze, niebo jednak zapowiada deszcz w kazdej chwili smile

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1