|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
nie wiecie gdzie można teraz złapać najwyższy kurs na Kuze z Wozniacką?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Witam Ale sie dziewczyny wczoraj nagraly .... podobno dzis tez ma padac  Jaki byl wynik do momentu przerwania meczu ...2-0... graly trzeciego gema ?? Mecz Fish - Roddick .... chyba wiecie ze kiedys byli bardzo dobrymi kumplami ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.
Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Bwin daje 2.52 na Kuze ... Dulko/Pennetta vel Dulketta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.
Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką. rod nie ma kończącego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Witam Ale sie dziewczyny wczoraj nagraly .... podobno dzis tez ma padac  Jaki byl wynik do momentu przerwania meczu ...2-0... graly trzeciego gema ?? Mecz Fish - Roddick .... chyba wiecie ze kiedys byli bardzo dobrymi kumplami ?? Wozniacki serwowala a bylo dla Kuzy 15-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.
Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką. rod nie ma kończącego? Jak przebije z 30 razy to skończy przy lini. Bieganie do siatki pozostawia wiele do życzenia. On gra tak jak grali za czasów Fibaka. Tylko serwis go ratuje. Ma szczęście,że raz wygrał US Open bo już nigdy nie powtórzy tego wyczynu. Może piszę przez pryzmat wczorajszego meczu. Naprawdę poziom był bardzo słaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Bwin daje 2.52 na Kuze ... Dulko/Pennetta vel Dulketta  to unibet w którym Wozniacka mi zamyka kupon daje 2,67 na Kuze ,także więcej chyba nigdzie nie znajde
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Witam! dzisiaj w Montrealu sobie też dziewczynki nie pograją za długo opady większe niż wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Bwin daje 2.52 na Kuze ... Dulko/Pennetta vel Dulketta  to unibet w którym Wozniacka mi zamyka kupon daje 2,67 na Kuze ,także więcej chyba nigdzie nie znajde w bf po 2.88 na Svete
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
jaka przyczyna spadków na Gila ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Oglądał ktoś Rogera warto na niego zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
rogera od kilkunastu miesięcy wogóle nie warto grac, kursy zawsze z dupy a forma przedemerytalna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Mecz Ryby z człowiekiem bez uderzenia kończącego był na bardzo niskim poziomie. Jeśli chodzi o wynik hehe deszcz pomógł im się dogadać co do rezultatu.
Porażka Rogera będzie dla mnie sporą niespodzianką. rod nie ma kończącego? Jak przebije z 30 razy to skończy przy lini. Bieganie do siatki pozostawia wiele do życzenia. On gra tak jak grali za czasów Fibaka. Tylko serwis go ratuje. Ma szczęście,że raz wygrał US Open bo już nigdy nie powtórzy tego wyczynu. Może piszę przez pryzmat wczorajszego meczu. Naprawdę poziom był bardzo słaby. Zdecydowanie piszesz przez pryzmat wczorajszego meczu. Rodd wyglądał gorzej niż w spotkaniu pierwszej rundy (przynajmniej niż w I secie który widziałem), które paradoksalnie było chyba najlepsze w jego wykonaniu z jakich widziałem - oglądałem mecz z Djokiem, Fishem i fragmenty z Sodą. Fish też chyba najlepszy mecz w tym turnieju ma za sobą. Jeżeli zagra tak jak wczoraj to będzie gładkie 2-0 dla Szwajcara....ale tenis zmienny jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Oglądał ktoś Rogera warto na niego zagrać. Wczoraj z Bagietą mogliśmy zobaczyć starego dobrego Ferdka. Przy swoim serwisie robił z Bagietą praktycznie to co chciał, nie dał mu ani jednego BP, a ostatnimi czasy u Rogera był to dość rzadki obrazek. Należy jeszcze zwrócić uwagę na to, że Federer miał 2 BP i oba za pierwszym razem wykorzystywał. Zdarzały mu się oczywiście jego słynne uderzenia ramą, po których piłka lądowała w trybunach, ale nie była to jakaś porażająca liczba. Na plus trzeba mu również zaliczyć rozgrywanie pkt przy drugim serwisie Bagiety: dobry, niskoodbijający się slajs i atak do siatki, gdzie większość takich akcji kończył wolejem. Widać u Federera coraz wyższą formę i zdziwiłbym się bardzo, gdyby dzisiaj Fish wygrał ten mecz. Dopóki będzie mu siedział 1 serwis to mecz będzie wyrównany, jednak gdy przestanie trafiać pierwszym podaniem, a Ferdek nie będzie popełniał głupich niewymuszonych błędów to powinno to się skończyć w 2 setach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Witam! dzisiaj w Montrealu sobie też dziewczynki nie pograją za długo opady większe niż wczoraj  przelecialem caly montreal i nie widze opadow w tej chwili... parasolow tez nie widze, niebo jednak zapowiada deszcz w kazdej chwili 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|